Alergolog Toruń

lekarz Elżbieta Bielik-Wenderlich

Laryngolog, Alergolog

Kołłątaja 5a
87-100 Toruń

Mam wątpliwości co do sterylności używanych narzędzi i przyborów medycznych. Pani doktor badała mi gardło plastikowym patyczkiem, który nie wyglądał na jednorazowy.

lekarz Lidia Hadaczek-Tura

Alergolog, Laryngolog

dane nieaktualne
Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Pani doktor bardzo niemiła, pacjent to wróg, niegrzeczna ,opryskliwa , wyśmiewanie pod nosem rzeczy które się do niej mówi.
Momentami bezczelna ,wizyta na nfz , nigdy więcej.
Jak się nie chce przyjmować pacjentów i nie ma cierpliwości to zostaje tylko prywatna praktyka gdzie dla pacjenta jest się normalnym człowiekiem. Nie polecam ,jak najdalej od tej Pani

dr n. med. Barbara Nowak

Alergolog, Dermatolog

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Pani doktor jest najlepszym dermatologiem z jakim dotychczas się spotkałam. Podejście do pacjenta profesjonalne, potrafi idealnie dobrać leczenie które z miesiąca na miesiąc przynosi coraz lepsze efekty. Wierzę, że dzięki Pani doktor wyleczę trądzik do końca <3
Opinia dodana przez: Oliwia

Iwona Sielatycka-Chojna

Olsztyńska 18
Toruń

Byłam pod opieką pani doktor od ponad 12 lat. Owszem pani doktor łagodziła problem, przepisywała zazwyczaj tabletki antyhistaminowe i maści steryowe i problem ustępował do następnego roku. Z roku na rok byłam tylko bardziej uczulona, alergenów było coraz więcej, aż do zeszłego roku gdy miałam bardzo ale to barddzo mocne zaostrzenie alergii, pani doktor przepisała przeciwhistaminowe i maść sterydową, niestety już tym razem nie pomogło, następnym razem dostałam recepte na ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dorota Termanowska

Alergolog, Pediatra

Szeroka 30
Stare Miasto, Toruń

Zdecydowanie polecam, wnikliwa, cierpliwa, kompetentna i miła Pani Doktor! Poświęca dużo czasu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Maria Gradowska

Alergolog, Pediatra

Witosa 4 lok. 1
87-100 Toruń

Świetne podejście, a co najważniejsze po leczeniu u Pani Doktor czuję się zdecydowanie lepiej. Bardzo dobrze dopasowane leki.
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Sabina Langer-Wójcik

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Od kilku lat walcze z alergia synka. Zaczelo sie od pokarmowki ktora leczyl inny lekarz a potem byla astma, akergia na pyłki i cigle zapalenia oskrzeli.
Wreszcie trafilam
do p. Dr. Wojcik i problemy mojego synka sie
skonczyly. Na stale dostal
leki ktorych inni lekarze
nie chcieli przepisac i dzieki nim moze normalnie
funkcjonowac. Na wizyty
chodzimy raz w roku tylko
na ...

Marek Polakiewicz

Alergolog, Pulmonolog

Przychodnia Lekarska "Na Skarpie"
ulica Konstytucj 3 Maja 19
87-100 Toruń

Świetny lekarz. Kilkukrotnie uratował życie mojego syna. Uprzejmy, zna się na rzeczy. Co do oskarżeń o to, że pali papierosy: TO JEGO PRYWATNA SPRAWA, JEST CZŁOWIEKIEM JAK KAŻDY Z NAS! Ogółem polecam Pana doktora.

lekarz Anna Nowosad

Pulmonolog, Alergolog

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Jednym słowem masakra, Szanowna Pani Doktor pracuje w matopacie, miała to być wizyta prywatna, natomiast po 50 minutach oczekiwania na wizytę po prostu wyszłam, Pani Doktor zamiast przyjmować pacjentów, to chodzi po przychodni między gabinetami, przyjmuje tylko osoby na odczulanie, brak jakiejkolwiek kolejności, reszta ma siedzieć i czekać do samej nocy chyba na przyjęcie. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim lekarzem, brak szacunku do pacjenta, oczywiście Panie siedzące w ...
Opinia dodana przez: Paulina

Julia Mikołajczyk

Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej
gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 1
87-100 Toruń

Chciałam zmienić lekarza bo nie podobało mi się podejście do pacjenta i to że za wszelką cenę chce mnie zachęcić do szczepienia na COVID bo to niby takie dobre dla alergików. Ta Pani doktor jest strasznie nie miła. Stwierdziła, że jestem nieodpowiedzialna bo w trakcie lecenia chce zmienić lekarza. Powiedziała, że jak mam obiekcje do poprzedniej pani doktor to mam jej to powiedzieć osobiście anie żalić się do innego lekarza. ...
Opinia dodana przez: M

Alergolodzy w Toruniu