Alergolog Toruń

Nad Strugą 2 B/30
87-100 Toruń

Bardzo błyskotliwy lekarz, który jest lekarzem z powołania. Nie strzela w ciemno, przeprowadza dociekliwe rozmowy, stara szkoła. Polecam, bo wybitny alergolog.

Opinia dodana przez: marta

Św. Józefa 13/42
87-100 Toruń

Bardzo kompetentna, miła i sympatyczna. Wszystko wytłumaczy dokładnie i poświęci tyle czasu ile trzeba. Szukając lekarza dla mojego nastoletniego syna odwiedziliśmy trzech lekarzy niezbyt miłych ani dobrych, aż dopiero tu znalazłam Panią doktor i serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: gość

Szeroka 30
Stare Miasto, Toruń

Z synem Damianem Jabłońskim chodzę na wizyty u Pani dr. już 11 lat, w tym momencie ma 14. Za panią dr przeszłam z przychodni wojskowej do olk, nie ma bardziej kompetentnego lekarza. 8 miesięcy temu urodziłam dziecko, również z alergią i astmą oskrzelową. Nie wyobrażam sobie innego lekarza niż dr Termanowska, aby jego leczył..
Pozdrawiam. Ola

Pozdrawiam. Ola

poniedzialek-czwartek 15-17

Toruń

moja córka trafiła do szpitala zapalenie płuc po wyjsciu ze szpitala kolejny antybiotyk,znajomi polecili pana doktora ,natychmiast zmienił wczesniej zapisane antybiotyki ,trafiony lek zacząl działac po kilku godzinach ,córka od dawna nie choruje ,takiego podejscia do pacjenta dawno nie widziałam super specjalista ,nie słyszałam nigdy złej opini bądz żle postawionej diagnozy ,wszyscy znajomi ,moja rodzina leczy dzieci ,dorosłych również ,polecam gorąco

Olsztyńska 18
Toruń

Byłam pod opieką pani doktor od ponad 12 lat. Owszem pani doktor łagodziła problem, przepisywała zazwyczaj tabletki antyhistaminowe i maści steryowe i problem ustępował do następnego roku. Z roku na rok byłam tylko bardziej uczulona, alergenów było coraz więcej, aż do zeszłego roku gdy miałam bardzo ale to barddzo mocne zaostrzenie alergii, pani doktor przepisała przeciwhistaminowe i maść sterydową, niestety już tym razem nie pomogło, następnym razem dostałam recepte na tabletki sterydowe - 2 tygodnie spokoju, ale problem zwrócił ze zdwojoną siłą razem z półpaścem (tabletki sterydowe znacznie osłabiły moją odporność). Ani razu pani doktor nie powiedziała jak traktować skórę atopową, dopiero teraz od innych lekarzy się dowiedziałam, że trzeba codziennie stosować odpowiednie emolienty i jak właściwie należy postępować. Pani doktor nigdy nie zamierzała mnie wyleczyć, nie pokierowała na odczulanie mimo tego że mam znaczną alergie na pyłki, pani doktor tylko zaleczała problem, który po roku wracał. Stanowczo nie polecam tego lekarza! Wizyta trwa mniej niż 10 minut, pani doktor nie daje rad dotyczących WYLECZENIA tylko wypisuje recepty i czeka na pieniążek. Jak chcecie wyleczyć swoje dzieci z alergii to na pewno nie zrobicie tego u tej pani alergolog!

Opinia dodana przez: Anna

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

świetny lekarz! mogę polecić na 100%. trafiłam do Pani Doktor po nieudanym leczeniu u innego lekarza, dr.Nowak razu trafiła z lekami i już po kilku dniach stosowania przepisanych specyfików moja skóra zaczęła wracać do normalności a po kilku tyg.mój problem już prawie zniknął Pani Doktor jest sympatyczną osobą i poświęca maksymalną ilość czasu pacjentowi. pierwsza wizyta kosztuje 100zł, ale przy wizycie kontrolnej lekarka nie wzięła ode mnie żadnych pieniędzy, więc ma na prawdę uczciwe podejście. poza tym stara się przepisywać w miarę możliwości niedrogie leki, jeśli jest konieczność zastosowania czegoś droższego, to podpowiada tańsze odpowiedniki. otrzymałam też od Pani Dr kilka próbek preparatów, co też pozwoliło mi trochę zaoszczędzić. może za bardzo się rozpisuję, ale na prawdę chciałabym w pełni przekazać moją opinię, bo miałam długo trwające i poważne problemy ze skórą i wiem jakie to okropne, kiedy traci się wiarę w wyleczenie, bo nie trafiło się na odpowiedniego lekarza. ja trafiłam dopiero na Dr Nowak, która mnie wyleczyła, więc gorąco polecam innym skórnym czy alergicznym nieszczęśnikom.
Maria T.

Witosa 4 lok. 1
87-100 Toruń

Witam :) Pani Doktor leczyła moją córke pod kątem pediatrycznym w wieku niemowlęcym a pózniej pod kątem alergologicznym .proszę mi wierzyć dusza człowiek jako osoba a jako lekarz godny polecenia .Byłam osoba panikującą jak kazda młoda matka zawsze potrafila mnie uspokoic i wyleczyć dziecko . tak że bardzo polecam :)

Opinia dodana przez: Barbara

ulica Moniuszki 12
87-100 Toruń

Polecam z czystym sercem wszystkim moim kooleżankom które maja male dzieci. ja również jestem zadowolona z Pani Łysek. nie raz postawiła mi dzieci na nogi.

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Od kilku lat walcze z alergia synka. Zaczelo sie od pokarmowki ktora leczyl inny lekarz a potem byla astma, akergia na pyłki i cigle zapalenia oskrzeli.
Wreszcie trafilam

chodzimy raz w roku tylko
na kontrole a w ciagu
ostatniego roku syn tylko
2 razy chorowal i nie
mialo to nic wspolnego z
astma.
Naprawde dobry lekarz
wszystko wytłumaczy i potrafi poswiecic czas by odpowiedziec nawet na banalne pytania. Polecam

Przychodnia Lekarska "Na Skarpie"
ulica Konstytucj 3 Maja 19
87-100 Toruń

Nie polecam.Z badan z przed prawie 3 lat stwierdza ze dziecko jest zdrowe i nie robi nowych a syn choruje

Opinia dodana przez: Kasia

Alergolodzy w mieście Toruń