Alergolog Toruń

lekarz Elżbieta Bielik-Wenderlich

Laryngolog, Alergolog

Kołłątaja 5a
87-100 Toruń

Bardzo życzliwa Pani doktor, usunęła mojej córce migdał . Jestem wdzięczna za opiekę w czasie zabiegu jak i po . Nie jestesmy z Torunia a mimo to zabieg został wykonany i tego samego dnia wyjechalismy w drogę powrotną. Przez trzy dni byliśmy z Panią doktor w kontakcie telefonicznym .NAPRAWDĘ POLECAM
Opinia dodana przez: Mama Ula

lekarz Lidia Hadaczek-Tura

Alergolog, Laryngolog

dane nieaktualne
Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Alergie to ma ta pani - na zwierzęta. Od progu każe oddać (nawet to zwierzę, na które testy nic nie wykazaly) zwierzę, straszy astma i Bóg wie czym jeszcze. Na szczęście potem trafiłam do normalnego lekarza, który rozumie, że członków rodziny się nie oddaje. Zaczęłam odczulanie (choć pani doktor twierdziła ze jest groźne i nie efektywne), córka ma dobrane leki i żyjemy sobie szczęśliwe - i nadal z psem i ...
Opinia dodana przez: Dagna

Iwona Sielatycka-Chojna

Olsztyńska 18
Toruń

Byłam pod opieką pani doktor od ponad 12 lat. Owszem pani doktor łagodziła problem, przepisywała zazwyczaj tabletki antyhistaminowe i maści steryowe i problem ustępował do następnego roku. Z roku na rok byłam tylko bardziej uczulona, alergenów było coraz więcej, aż do zeszłego roku gdy miałam bardzo ale to barddzo mocne zaostrzenie alergii, pani doktor przepisała przeciwhistaminowe i maść sterydową, niestety już tym razem nie pomogło, następnym razem dostałam recepte na ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Barbara Nowak

Alergolog, Dermatolog

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Polecam! Byłam u pani doktor z córką. Poświęciła nam bardzo dużo czasu podczas wizyty, bardzo dokładnie wyjaśniła nam wszystkie kwestie związane z chorobą córki, szczegółowo rozplanowała i rozpisała plan leczenia, przepisała skuteczne leki, podpowiedziała, co stosować, czego unikać Efekty są znakomite, żałuję, że nie trafiłyśmy tu wcześniej.

lekarz Dorota Termanowska

Alergolog, Pediatra

Szeroka 30
Stare Miasto, Toruń

Zdecydowanie polecam, wnikliwa, cierpliwa, kompetentna i miła Pani Doktor! Poświęca dużo czasu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Maria Gradowska

Alergolog, Pediatra

Witosa 4 lok. 1
87-100 Toruń

Witam :) Pani Doktor leczyła moją córke pod kątem pediatrycznym w wieku niemowlęcym a pózniej pod kątem alergologicznym .proszę mi wierzyć dusza człowiek jako osoba a jako lekarz godny polecenia .Byłam osoba panikującą jak kazda młoda matka zawsze potrafila mnie uspokoic i wyleczyć dziecko . tak że bardzo polecam :)
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Sabina Langer-Wójcik

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Od kilku lat walcze z alergia synka. Zaczelo sie od pokarmowki ktora leczyl inny lekarz a potem byla astma, akergia na pyłki i cigle zapalenia oskrzeli.
Wreszcie trafilam
do p. Dr. Wojcik i problemy mojego synka sie
skonczyly. Na stale dostal
leki ktorych inni lekarze
nie chcieli przepisac i dzieki nim moze normalnie
funkcjonowac. Na wizyty
chodzimy raz w roku tylko
na ...

Marek Polakiewicz

Alergolog, Pulmonolog

Przychodnia Lekarska "Na Skarpie"
ulica Konstytucj 3 Maja 19
87-100 Toruń

Nie polecam.Z badan z przed prawie 3 lat stwierdza ze dziecko jest zdrowe i nie robi nowych a syn choruje
Opinia dodana przez: Kasia

Julia Mikołajczyk

Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej
gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 1
87-100 Toruń

Pani doktor jest osobą dość oschłą w obejściu z pacjentem, co mocno utrudnia z nią kontakt. Jest też osobą autorytarną, z którą raczej nie można dyskutować i czegoś sugerować. W mojej opinii jest typową twardogłową, a to u lekarza zawsze duży minus. Z rzeczy pozytywnych - mam wrażenie, że zależy jej na dobru pacjenta. Na pewno poważnie podchodzi do swojej pracy.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Małgorzata Bartczak-Łysek

ulica Moniuszki 12
87-100 Toruń

Polecam z czystym sercem wszystkim moim kooleżankom które maja male dzieci. ja również jestem zadowolona z Pani Łysek. nie raz postawiła mi dzieci na nogi.

Alergolodzy w Toruniu