dr n. med. Sabina Langer-Wójcik

Alergolog

Doktor jakich mało, doświadczenie i wiedza z zakresu różnych dziedzin pediatrii klinicznej niebywala. Bardzo żałuję że Doktor nie przyjmuje prywatnie.

Bardzo dobra doktor. Dzieki niej moje dziecko zyje polecam jak najbardziej i zawsze znalazla dla nas czas

Moja opinia będzie krótka:) Pani Dr Wójcik jest najpierw CZŁOWIEKIEM,a potem LEKARZEM:) A poświęcony czas,kompetencje,uprzejmość,tłumaczenie choroby,KOMPETENCJE to na 100%.POLECAM:):):):):):)

Od kilku lat walcze z alergia synka. Zaczelo sie od pokarmowki ktora leczyl inny lekarz a potem byla astma, akergia na pyłki i cigle zapalenia oskrzeli. Wreszcie trafilam do p. Dr. Wojcik i problemy mojego synka sie skonczyly. Na stale dostal leki ktorych inni lekarze nie chcieli przepisac i dzieki nim moze normalnie funkcjonowac. Na wizyty chodzimy raz w roku tylko na kontrole a w ciagu ostatniego roku syn tylko 2 razy chorowal i nie mialo to nic wspolnego z astma. Naprawde dobry lekarz wszystko wytłumaczy i potrafi poswiecic czas ...

Wreszcie trafilam
do p. Dr. Wojcik i problemy mojego synka sie
skonczyly. Na stale dostal
leki ktorych inni lekarze
nie chcieli przepisac i dzieki nim moze normalnie
funkcjonowac. Na wizyty
chodzimy raz w roku tylko
na kontrole a w ciagu
ostatniego roku syn tylko
2 razy chorowal i nie
mialo to nic wspolnego z
astma.
Naprawde dobry lekarz
wszystko wytłumaczy i potrafi poswiecic czas by odpowiedziec nawet na banalne pytania. Polecam

Początek był ok. Gdy się okazało, że przypadek mojego dziecka jest cięższy niż się wydawało, okazało się że nie jesteśmy już pożądani, brak czasu, próba przekierowania nas do koleżanek po fachu.Nigdy więcej. To jakaś pomyłka. Nieobecna podczas wizyty, nie polecam.

Miałem ostrą pokrzywkę na całym ciele. Gdy skierowano mnie do szpitala cały czas byłem na sterydach. .Ten lekarz nie jest godny polecenia, potrafiła wypisywać tylko skierowania do szpitala. Gdy prosiłem o zmianę leku, ponieważ mi nie pomagał to upierała się przy jednym specyfiku. Kazała prowadzić zeszyt co zjadłem, ale sama sobie zaprzeczyła, mówiąc że alergia może wystąpić po godzinie, czy po dwóch dniach. Była bardzo niemiła. Powiedziała, że jak chce to mogę zmienić lekarza. Tak zrobiłem i nie żałuję, bo inny alergolog zmieniał mi tak długo leki, że znalazłem ten właściwy. Dlatego ten lekarz nie jest godny polecenia.

Moje dziecko leżało miesiąc w szpitalu w którym Pani doktor jest ordynatoren. Trafilismy tam z powodu silnej atopii skóry twarzy dziecka oraz alergii pokarmowej. Kiedy stan dziecka się pogorszył po odstawieniu sterydów, nie przyszła nawet zobaczyć córki. A przecież jest alergologiem. O testy na Ige pojedyncze musiałam prosić Panią doktor przez trzy tygodnie, przez ten czas mówiła, że one są kompletnie bez sensu bo jak wyjdą pozytywne to znaczy ze dziecko jest uczulone ale gdy będą negatywne, to nie znaczy, że uczulenia nie ma. Jendak jak się okazało dziecko jest uczulone na mleko, jajko, gluten, zeimniaka, buraka, wieprzowinę i wiele innych produktów na które nawet nie wykonano badań. W zasadzie wyszłam z córką ze szpitala w takim stanie w jakim tam trafiłyśmy. Moja prośba do Pani doktor o zmianę lekarza prowadzącego też została całkowicie przez nią zlekceważona. Pani doktor potrafi robić jedynie dobre wrażenie, jest miła, uprzejma ale to wszystko. Niestety daleko jej do profesjonalizmu. Zdecydowanie odradzam.

Tak wspaniałego lekarza jak Pani Doktor Langer-Wójcik nie ma drugiego na całym świecie!!! Jest bardzo kompetentna, troskliwa, bardzo serdeczna i wzbudza zaufanie. Diagnozy stawiane przez Panią Doktor są zawsze trafione!!!! Bardzo polecam!!!! Takich lekarzy już nie ma!!! To unikat!!

fantastyczny lekarz z oddania!!!!!!!! oby jak najwięcej takich lekarzy!!!!! polecam, naprawdę warto!

fantastyczny lekarz z oddania!!!!!!!!
oby jak najwięcej takich lekarzy!!!!!
polecam, naprawdę warto!

Dzięki niej moje dziecko żyje. Wspaniałe podejście do dzieci oraz rodziców. Osoba ciepła, wrażliwa z podejściem do ludzi. Zaangażowana w leczenie dziecka, przychodzi, dopytuje, udziela porad, wskazówek, tłumaczy w sposób zrozumiały dla laika, dla mnie lekarz z powołania, a w dzisiejszych czasach rzadko takich można spotkać, niestety.