lekarz Leszek Walczak

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

3,7

Jestem zszokowana tak dobrymi opiniami. Nigdy nie polecę tego lekarza. Coś wyszło mi na języku i mimo proby leczenia nie zeszlo,więc lekarz rodzinny dał skierowanie do laryngologa. Czekałam miesiąc na wizytę która trwała zaledwie 5 minut. Po obejrzeniu języka dr podziękował za wizytę. Zapytałam co to jest, a on na to że może jakiś wirus? Spytałam czy leczymy -lekarz odparł że nie. Zapytałam czy to zniknie-odparł że nie wie. Byłam w szoku. Twierdzę że dr sam nie wie co to jest i mnie zbył. W końcu wirusy trzeba leczyć. Wyszłam z gabinetu zdezorientowana. Przepadło mi tylko skierowanie i teraz muszę iść prywatnie. Nie polecam.

Byłem kilka razy u Pana Doktora, zawsze z tym samym problemem - niedosłuchem. Pan Doktor choć bardzo miły, zupełnie nie potrafił mi pomóc. Twierdził, że mam stałe zmiany w uchu środkowym, które nie podlegają leczeniu i muszę się przyzwyczaić do ubytku słuchu, zapisywał mi witaminy. Myślałem już o aparacie słuchowym, lecz postanowiłem skonsultować się z innym lekarzem. Nowy lekarz nie mógł uwierzyć w to co opowiadałem okazało się, że mam tylko zatkany przewód słuchowy. Wystarczyło zwykłe płukanie ucha i antybiotyki, gdyż przez ten czas zdążyłem się już nabawić ostrego zapalenia ucha środkowego.

Dr Leszek Walczak to nie tylko świetny lekarz. To miły, uprzejmy i czujący człowiek. Cierpliwie słucha i życzliwie doradza Nigdy nie odniosłem wrażenia, że się śpieszy i chce mnie jak najszybciej zbyć, jak to się niestety coraz częściej zdarza u kolegów po fachu. Oczywiście jest to jego praca i za wizytę trzeba zapłacić, lecz zawsze z poczuciem dobrze wydanych pieniędzy. Pozdrawiam, Panie Doktorze ;) Mariusz G.

Pozdrawiam, Panie Doktorze ;)
Mariusz G.

lekarz Leszek Walczak Pan Leszek jest spaniałym gdy idę do niego jest miły i zawsze mówi co i jak jest bardzo ufam leszcze się u pana Walczak już długo już prawe 8 lat bardzo się ciesze z tego ze mogę chodzi do pana Leszka walczaka i polecam innym . Patryk P

lekarz Leszek Walczak

Niezwykle kompetentny, rzeczowy. Dużo czasu poświęca każdemu pacjentowi. Gorąco polecam!!!

lekarz godny polecenia innym pacjentom.pawdziwy czlowiek wzbudza zaufanie.wyslucha poradzi zapisze.jednymn slowem lekarz z powolania same superlatywy