Jeden z niewielu lekarzy, który pracuje z powołania. Już o ponad siedmiu lat odwiedzam Pana dr. L. Zielińskiego, zawsze rzeczowo podchodzi do pacjentki, jest przemiły i zna się na swojej pracy. Prowadził mi jedną ciążę od początku do końca, interesuję się pacjentem.Polecam wszystkim paniom, których zawiódł dotychczasowy ginekolog.

Specjalnie znalazłam taki portal by móc ocenić Pana Doktora, to wspaniały specjalista, wykrył u mnie problem który bagatelizowali inni lekarze !!

Polecam dr.Leszka Zielińskiego wszystkim kobietom.Prowadzi już u mnie drugą ciążę.Jestem bardzo zadowolona!

Moja pierwszza wizyta ginekologiczna ( 18 lat ) przemiły pan Doktor , wyjaśnił wszystkie moje wątpliwosci , traktuje pacjentki z szacunkiem , nie drwii ani nie poucza itp . Poolecam

Wspaniały lekarz i fantastyczny człowiek!! Godny zaufania, tłumaczy wszystko dokładnie i przejrzyście.

Jestem bardzo zadowolona z pana Doktora , poprowadził konsutacje, podchodzi kompleksowo, rzeczowy

Bardzo kompetentny oraz fachowy specjalista , godny polecenia. Jedyną wadą, długi czas oczekiwania na wizytę aczkolwiek może to świadczyć jedynie o tym , iż pan doktor wzbudził nie tylko moje zaufanie. Pozdrawiam ;)

Pan Doktor prowadził już 2 moją ciąże, same dobre wspomnienia, zajmował się pacjentkami naprawde profesjonalnie, dużo Panu zawdzięczam , polecam !

Pana doktora poleciła mi moja przyjaciółką ktorej ciąze prowadził pan Zieliński , bardzo przyjemny i sympatyczny człowiek , znający się na swej pracy naprawdę polecam i dziękuje

Ja chodziłam do pana dr na NFZ i moja opinia zgadza się z poprzedniczkami. fachowy lekarz znający się na rzeczy. Miły opiekuńczy i kompetentny. polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Radom"?

Monika Bator-Gregorczyk

USG ginekologiczne