lekarz Lidia Gądek

Lekarz rodzinny

2,7
3,7
2,9

Jak ocenić lekarza który całą wizytę (skierowane USG) bez najmniejszej krępacji plotkuje z asystentem , dodam- na tematy zupełnie nie związane z przedmiotem wizyty? Jak ocenić lekarza, który z wielką egzaltacją, w sposób wręcz teatralny demonstruje swoje zdziwienie nad tym co zobaczył podczas badania na ekranie komputera, po czym zostawia pacjentkę bez słowa komentarza? Szanowna Pani "Doktor" - z Pani gabinetu wyszłam w stanie takim, że mąż musiał uspokajać mnie pół godziny, a kilka kolejnych dni jakie czekałam na wyniki badania i wizytę u lekarza upłynęły mi pod znakiem potężnego ...

Szanowna Pani "Doktor" - z Pani gabinetu wyszłam w stanie takim, że mąż musiał uspokajać mnie pół godziny, a kilka kolejnych dni jakie czekałam na wyniki badania i wizytę u lekarza upłynęły mi pod znakiem potężnego stresu i czekania na wyrok.
Na szczęście okazało się że jestem zdrowa. Pani zachowanie w gabinecie pozostaje dla mnie nie zrozumiałe. Autentyczna niewiedza ? Czy zwyczajny brak empatii?

Wizytę w ośrodku traktuję jako ostateczność. Pielęgniarki które rejestrują na dyżurach sprawiają wrażenie jakby pracowały za karę. Niemiłe, opryskliwe, nieuprzejme. Nie są w stanie wykrzesać z siebie choćby zwykłego "dzień dobry". Z łaską i nieskrywaną pretensją odsuwają szybkę żądając nr PACJENTA (który ma mniej cyfr niż PESEL więc wskazane go znać aby zbytnio nie musieć angażować rejestratorki). Sam ośrodek zdrowia to istny SKANSEN minionej epoki. Nie zmienia się tu zupełnie NIC od dziesięcioleci. Te same odrapane ściany, wytarte posadzki i odrapane drzwi. Do toalet strach wchodzić. Usiąść na czym nie ma. RELIKT PRZESZŁOŚCI. Dosłownie i w przenośni (w głowach).

Pani Lidio , lekarz z Pani czy polujemy na kasę unijną ? Ja jakoś nie rozumiem podejścia do zawodu - a może zna Pani jakiś język obcy ???

Notorycznie spóźniona co biorąc pod uwagę czas oczekiwania na termin badania nie powinno mieć miejsca. Zachowanie podczas wizyty- pretensjonalne, oschłe - niedopuszczalne.

Pani doktor jest świetnym lekarzem,mimo iż nie jest pediatrą jej diagnozy dotyczące mojego dziecka są zawsze trafne.Teraz kiedy zostala posłem ma dla nas nieco mniej czasu,ale warto na nią czekać bo wtedy wiem że zarówno ja jak i moja córka jesteśmy w dobrych rękach.Polecam Pania doktor.

Pani doktor bardzo kompetentna, dla swoich pacjentów ma zawsze czas, pomimo że jest posłem. Nie jest pediatrą lecz lepiej leczy dzieci niż niejeden pediatra.

Czas wizyty w gabinecie ok. 3 minuty, częste rozmowy telefoniczne podczas takiej wizyty, niechętnie daje skierowania na dodatkowe badania, spóźnianie się do pracy to norma. Dobry lekarz ale dla osób zdrowych, rzadko chorujących (grypa, przeziębienie). Kiedyś bardziej się starała, teraz ma się wrażenie, że Pani nie ma czasu. Myślę też, że wzięła za dużo pacjentów i że powinna zatrudnić na stałe drugiego lekarza. Po za tym bardzo miła.

teraz już wiem czemu pod gabinetem zawsze tłumy,bardzo kompetentna i życzliwa Pani Doktor

Super babka :) Kompetentna i mająca wyczucie do diagnoz

Super babka :) Kompetentna i mająca wyczucie do diagnoz

Bardzo dobra lekarka ,uratowała życie mojemu dziecku ,jestem jej bardzo wdzięczna szukała mnie telefonicznie kiedy zobaczyła nieprawidłowe badania mojej małej . Tacy powinni być lekarze