lekarz Lidia Klichowicz

Lekarz rodzinny

2,1
1,7
1,5

Okropna lekarka nikomu nie polecam, byłem u tej pani dr tylko jeden raz po czym zmieniłem lekarza!

uważam panią doktor Klichowcz za bardzo kompetentną. Umie podejść do pacjenta w sposób bardzo dobry

uważam panią doktor Klichowcz za bardzo kompetentną.
Umie podejść do pacjenta w sposób bardzo dobry

Zgadzam się z opinią wszystkich osób.Nie wysila się zbytnio.Gdy jestem u Pani Klichowicz, z powodu kataru, bólu gardła,mięśni czy głowy.Zawsze jestem zdrowa. Nic nie widzi, jak mówi.Może nie chce widzieć.Inny lekarz przy tych objawach widział problem a Pani doktor nie.Teraz zdecydowanie zmienię lekarza, nie mam ochoty, aby ktoś mi robił łaskę, że mnie zbada. Tragedia z tą służbą zdrowia!!!

stwarza problemy przy uzyskaniu skierowania na najprostsze badania brak zainteresowania pacjentem przy ustaleniu choroby korzysta z internetu nie polecam

Zdecydowanie odradzam, strata czasu i nerwów!Pani doktor robi problemy przy najdrobniejszej nawet sprawie. Jest wyniosła i niesympatyczna. Bagatelizuje niepokojące dla pacjenta objawy twierdząc że przecież żadne specjalistyczne nawet badania i tak nie wykryją choroby, chyba że jest już wystarczająco ujawniona. Był to mój długoletni lekarz pierwszego kontaktu do chwili, jak po kilku ładnych latach poprosiłam o morfologię i usłyszałam odmowę. Po przeprowadzeniu badań w prywatnej przychodni okazało się ze mam silną anemię... Można by wiele wymieniać, ale tak jak pisałam na początku szkoda czasu. Lepiej zmienić lekarza póki jest jeszcze na to czas!

Pani doktor nigdy nie dała mi skierowania na badania. Trakrtowała powierzchownie mnie i członków mojej rodziny. Nie polecam! Jej leczenie nie wiele daje.

Pani doktor nigdy nie dała mi skierowania na badania.
Trakrtowała powierzchownie mnie i członków mojej rodziny.
Nie polecam!
Jej leczenie nie wiele daje.

Robi wiele problemów przy wystawianiu skierowań na badania specjalistyczne, a nawet na podstawowe badania takie jak badanie ogólne moczu, krwi. Do tego szorstka, zdarza się miła, ale za bardzo zasadnicza, nie potrafi zrozumiec pacjenta. Cały czas zastanawiam się nad zmianą lekarza, ale przyzwyczajenie bierze górę.