Zapraszam na moją stronę internetową:

7 – 11 środa 11 – 13 i 15 - 17
7 – 11 czwartek 11 – 13 i 15 - 17
7 – 10 i 14 – 18 piątek 10 - 13

tel. 41 378 73 54

Pani Doktor jest świetnym lekarzem. W gabinecie spotkałem się z ogromną wiedzą, profesjonalizmem i bardzo serdecznym podejściem do pacjenta. Cieszę się, że udało mi się trafić do tak wyjątkowego lekarza który pacjenta traktuje całościowo jako jeden organizm, tłumaczy, pyta, doradza.

Pani Doktor jest świetnym lekarzem.

Polecam, bardzo miła Pani Doktor ;) Dokładnie zbadała oczy i wszystko wytłumaczył dokładnie.

Leczę u pani doktor dwie córki.Już przy pierwszej wizycie,która trwała 30min zdiagnozowała co im jest. Włączyła odpowiednie leczenie i wzrok moich córek nie pogarsza się.Wizyty kontrolne mają co pół roku, ale gdy jestem czymś zaniepokojona odrazu nas przyjmuje.Nie muszę czekać jak w mojej przychodni ponad miesiąc na wizytę.Jest bardzo miła i sympatyczna.Według mnie to jedna z nielicznych osób,która zna się na swoim zawodzie.Profesjonalnie i ze spokojem podchodzi do każdego problemu.Z całego serca polecam każdemu kto wybiera się do okulisty. Napewno nie pożałuje!!!

Świetna okulistka, profesjonalna i niezwykle oddana. Przemiła, ciepła, kulturalna osoba- nie to co inna z Buska.

Genialna lekarka, świetny specjalista, cierpliwy, dokładny, niezmanierowany, jak inni. Polecam!

Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Wyleczyła mnie z problemu, kiedy nie miałam już nadziei że się uda, po długotrwałej i nawracającej chorobie. Niestety ponieważ nie była to fizyta prywatna, czas poświęcony mojej osobie był ograniczony, a kolejka osób oczekujących na wizytę dluga. Polecam!

dobry lekarz ,dobra diagnoza wykrył u mnie chorbe

dobry lekarz ,dobra diagnoza wykrył u mnie chorbe

Przy ponad połowie nierozpoznanych literek Pani doktor stwierdziła: Wystarczy trochę mniej pracować :)