Filtruj terminy

lekarz Anna Gorzelak-Waligóra

Gabinet okulistyczny
ul. Batorego 4
28-100 Busko-Zdrój

Bardzo dobry lekarz po półtora roku leczenia u różnych lekarzy podobno specjalistów mój stan się ciągle pogarszał (zainfekowanie oka po zabiegu w szpitalu wojewódzkim w Kielcach) Pani doktor już po pierwszej wizycie rozpoznał schorzenie i postawiła trafną diagnozę która przyniosła mi znaczną poprawę . Nadal korzystam z porad Pani doktor Anny Gorzelak-Waligóry .Polecam z całego serca Panią doktor. Serdecznie Pani dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: Zofia

lek. med. Lidia Kucharska

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Busku-Zdroju
Stefana Batorego 2
28-100 Busko-Zdrój

Pani Doktor jest świetnym lekarzem.
W gabinecie spotkałem się z ogromną wiedzą, profesjonalizmem i bardzo serdecznym podejściem do pacjenta.
Cieszę się, że udało mi się trafić do tak wyjątkowego lekarza który pacjenta traktuje całościowo jako jeden organizm, tłumaczy, pyta, doradza.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Maria Zioło

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

Szczerze polecam Panią doktor. Od wieku lat leczę się u niej. Wcześniej leczyłam się u innej specjalistki i przez te lata tylko zwiekszala mi moc soczewek.
Pani doktor jako pierwsza ustabilizowala moja wadę, a nawet trochę ja zmniejszyła po upływie lat.
Bardzo sympatyczna, kompetentna.
Kolejka owszem zawsze jest duża, ale jak to zazwyczaj bywa w przypadku dobrych fachowców.

Polecam!!
Opinia dodana przez: Ola