lekarz Anna Gorzelak-Waligóra

Okulista

3,9

Chodzimy do tego okulisty całą rodziną i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Najpierw mnie Pani doktor przekonała do wypróbowania soczewek, a póżniej mojego syna. Fakt, że trzeba było iść na wizytę prywatną ale dzięki temu za darmo moża było testować soczewki i wybrać te najlepsze. Nie wyobrażam sobie jak ludzie mogą marnować wzrok zamawiając soczeki na internecie bez konsultacji okulisty. Polecam p. doktor - zna się tym co robi!

Zawsze można liczyć na panią doktor. Kilkukrotnie zdarzyło mi się zostać przyjętym po godzinach pracy. Jestem budowlańcem i czasem mimo ochrony oczu zdarza mi się, że do oczu dostają się różne okruszki. Pani doktor nigdy nie odmówiła mi pomocy w takiej sytuacji, a teraz podczas kwarantanny prowadzi dyżur telefoniczny i przyjmuje pilne przypadki. Lekarz okulista z powołania!

Witam, wylądowałem u okulisty z opiłkiem metalu w oku, okulistka zajęła się mną bardzo profesjonalnie i kompleksowo. Co najważniejsze pani doktor odebrała telefon i przyjeła mnie późnym wieczorem inaczej musiałbym jechać do Kielc. Naprawdę jestem wdzięczny pani doktor.

Polecam z całego serduszka Panią Anię Waligórę, super profesjonalizm. Zapraszam!!! Bardzo miła Pani.

Profesjonalne podejscie do pacjenta,Pani doktor dokladnie informuje o przebiegu leczenia i pswieca pacjentowi odpowiednio duzo czasu. Gabinet dr Gorzelak-Waligory jest godny polecenia.

i pswieca pacjentowi odpowiednio duzo czasu.
Gabinet dr Gorzelak-Waligory jest godny polecenia.

Chodzę do pani doktor Waligóry już od wielu lat. Zawsze jestem zadowolona z przebiegu wizyty. Polecam z czystym sumieniem.

W trakcie delegacji dostałam zapalenia spojówek. Znalazłam w internecie polecany gabinet okulistyczny w Busku i zadzwoniłam bez wahania. Pani doktor okulista przyjęła mnie na wizytę tego samego dnia. Zalecone leki zadziałały bardzo szybko przynoszac ulgę. Polecam i potwierdzam!

W Centrum Okulistycznym Waligóra robiłam badanie dla kierowców. Badanie odbyło się sprawnie i przyjemnie. Polecam ten gabinet.

Fachowe podejście do pacjenta, jasno wyjaśnione następstwa choroby. Polecam serdecznie ten gabinet okulistyczny i okuliste Annę Gorzelak-Waligóra.

Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm. Pani Anna jest bardzo miłą i doświadczoną osobą. Serdecznie polecam.