lekarz Anna Gorzelak-Waligóra

W Centrum Okulistycznym Waligóra robiłam badanie dla kierowców. Badanie odbyło się sprawnie i przyjemnie. Polecam ten gabinet.

Chodzimy do tego okulisty całą rodziną i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Najpierw mnie Pani doktor przekonała do wypróbowania soczewek, a póżniej mojego syna. Fakt, że trzeba było iść na wizytę prywatną ale dzięki temu za darmo moża było testować soczewki i wybrać te najlepsze. Nie wyobrażam sobie jak ludzie mogą marnować wzrok zamawiając soczeki na internecie bez konsultacji okulisty. Polecam p. doktor - zna się tym co robi!

Fachowe podejście do pacjenta, jasno wyjaśnione następstwa choroby. Polecam serdecznie ten gabinet okulistyczny i okuliste Annę Gorzelak-Waligóra.

Bardzo profesjonalna, kompleksowa obsługa. Miła i sympatyczna pani doktor Diana oraz personel. Z czystym sercem polecam!

W trakcie delegacji dostałam zapalenia spojówek. Znalazłam w internecie polecany gabinet okulistyczny w Busku i zadzwoniłam bez wahania. Pani doktor okulista przyjęła mnie na wizytę tego samego dnia. Zalecone leki zadziałały bardzo szybko przynoszac ulgę. Polecam i potwierdzam!

Byłam u doktor Gorzelak-Waligóra w Busku-Zdroju z zaćmą. Bardzo mi pomógła, dzięki szybkiej diagnozie i odpowiedniemu leczeniu już wszystko jest dobrze.

Zdecydowanie polecam. Lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym. Zawsze miło i profesjonalnie. Trafna diagnoza i leczenie. Wyposażenie gabinetu w sprzęt diagnostyczny na najwyższym poziomie. DBAJ O SWOJE OCZY A WIZYTA U PANI DOKTOR MIŁO CIĘ ZASKOCZY

Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor, szybka i prawidłowa diagnoza pozwoliła mi natychmiast podjąć leczenie co uratowało moje oko i znowu widzę, dziękuję jeszcze raz!

Wspaniała lekarka, uratowała moje oko.W trakcie pobytu w sanatorium miałem nawrót ciężkiego zapalenia rogówki. Pani Doktor wspaniale poprowadziła moje leczenie i po kilku dniach była znaczna poprawa. Jest profesjonalistą, mam porównanie, byłem leczony w najlepszych ośrodkach w Warszawie, bo od lat mam niestety duże problemy z okiem. Dziękuję bardzo i polecam!

Zdecydowanie 5 punktów. Sama wizyta trwała krótko ale myślę, że to zasługa doświadczenia jakie z pewnością posiada Pani doktor. Diagnoza trafna, a mój syn szybko przebrnął przez badanie (którego się obawiał jak to bywa w przypadku dzieci). Wyposażenie gabinetu również na najwyższym poziomie. Polecam.