lekarz Lidia Okraska

2,7
2,7

Niestety potwierdzam opinie o braku empatii wobec ciężko chorego oraz jego rodziny. W ostatnich miesiącach życia taty, spotkania domowe ( w ramach hospicjum) z panią doktor były stresujące, mama bała się zadać pytania bo były niemiłe, niekonkretne odpowiedzi a na zasugerowanie, że może niepotrzebny antybiotyk bo tata temperature ma od pięciu miesięcy i trzy silne antybiotyki nic nie pomogły, był wybuch " kto tu jest lekarzem ja czy państwo". Wyniki krwi wykazały,że jednak antybiotyk nie był potrzebny. W takim stadium raka i cierpieniu chorego i jego rodziny liczy się każdy dobry gest, wysłuchanie wątpliwości czy zwykła spokojna rozmowa . Tego oczekiwaliby po lekarce z hospicjum a tego zabrakło.

Pani doktor w kontakcie z pacjentem w hospicjum domowym jest nieżyczliwa, nieuprzejma, złośliwa. Brak jej empatii, nie rozumie cierpienia pacjenta z zaawansowanym nowotworem. Zamiast wsparcia i pomocy wydziela leki przeciwbólowe. Pani doktor nie ma daru pracy z cierpiącym pacjentem.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, dr Okraska opisała dokładnie moją dolegliwość, czego mogę się spodziewać w przyszłości, jakie działania podjąć kiedy i jak kontrolować. Szczerze polecam.