lekarz Lidia Zarach-Kwiecińska

Bardzo delikatna i sympatyczna kobieta. ma podejście do pacjentki. Jest uprzejma i ciepła. Posiada dużą wiedzę w dziedzinie ginekologii. Polecam

Wspaniała lekarka, prowadziła moje trzy ciąże (siostra też tylko do niej chodzi ) nic dodać nic ująć, lepszego lekarza trafić nie można.Polecam jak najbardziej!!!

jestem zadowolona z pani doktor umie słuchac i pomagac poświęca mi dużo czasu odpowiada na wszystko co chcę wiedziec polecam

Dopiero po wizycie u tej pani doceniłam swojego poprzedniego lekarza, do którego nie moge już uczęszczać z powodu wyprowadzki.Powiedziała, że jestem chora a tak naprawdę nic mi nie jest!

nie mówi wiele o ciąży, nie powiedziała o tym, że trzeba brać witaminy, kwas foliowy ... miła jest, ale nie tłumaczy chorób .

Polecam panią doktor jest profesjonalnym i kompetentnym lekarzem.

Polecam panią doktor jest profesjonalnym i kompetentnym lekarzem.

Bardzo uprzejma osoba wzbudza zaufanie, stosuje profilaktykę, dużo tłumaczy na temat choroby

lecze się u pani doktor od 6 lat, jest bardzo kompetentną i uprzejmą osobą zawsze wytlumaczy problem i pomorze.