dr hab. n. med. Ligia Brzezińska-Wcisło

2,5
2,4
2,2
2,5

Odradzam !!! Kompletny BRAK szacunku dla pacjenta, w którym widzi tylko kolejne zarobione złotówki ! Kompetencje - jaskółka wiosny nie czyni i "prof." przed nazwiskiem wybitnego specjalisty również !! Odradzam !!!

Jedyny mój kontakt z tą panią to krótka rozmowa w rejestracji, prośba o pilne PRYWATNE przyjęcie (po skierowaniu z pogotowia do dermatologa). Krótko mówiąc „przerost formy nad treścią”. Lekarz – dla mnie – to ktoś kto idzie poszkodowanemu z pomocą, tym bardziej w pilnych i nie cierpiących zwłoki przypadkach. Tu niestety zostałam sprowadzona na ziemię. Z powodu dolegliwości „niedowytrzymania” panie w rejestracji z łaską powiedziały, że mam osobiście pytać panią profesor czy przyjmie mnie choćby jako ostatnią osobę na jej niby długiej liście, co też uczyniłam. Moje spotkanie z nią ...

Z powodu dolegliwości „niedowytrzymania” panie w rejestracji z łaską powiedziały, że mam osobiście pytać panią profesor czy przyjmie mnie choćby jako ostatnią osobę na jej niby długiej liście, co też uczyniłam. Moje spotkanie z nią było dość krótkie i... upokarzające. Żałuję, że w ogóle tam pojechałam. Przyszła spóźniona i wytłumaczyła się tylko paniom w rejestracji, że jest strasznie zmęczona i wolałaby by nikt na nią z pacjentów nie czekał, co niestety dało się usłyszeć w poczekalni pełnej ludzi (przypominam, że próbowałam dostać się do niej prywatnie!). Po zwięzłym opisie mojej sytuacji i wielkiej prośbie o przyjęcie mnie, pani profesor zaczęła rozmawiać z recepcjonistkami na całkiem inny temat (właśnie „wpisywała” pacjentów poleconych od koleżanek jeszcze na ten sam dzień) – czułam się wtedy jak mały człowieczek błagający o litość... to było naprawdę upokarzające, jeszcze skwitowała to ironicznym uśmiechem i hasłem „tym mi Pani nie zaimponowała” (opisem swojej sytuacji). Stwierdziła, że ma ciekawsze „przypadki” z krańców Polski, a ja odniosłam wrażenie, że pacjenci dla niej to zło konieczne. Niestety - może i dla mnie też, ale o tym się raczej nie przekonam – do wizyty nie doszło i mam nadzieję, że nie dojdzie. Zero współczucia, szacunku dla drugiej (cierpiącej) osoby, nie mówiąc już o opiekuńczości i zainteresowaniu się sprawą.

P.prof. traktuje pacjentów przedmiotowo, arogancko, i nie daj bóg pozwolic sobie na próbę poszerzenia, lub zakwestionowania sposobu leczenia. P. prof. wyrosła najwyraźniej w starej szkole i stosuje metodę: morda w kubeł i płac! A jak się nie podoba to wy....j!Stosowane prrzez p. prof. kuracje są standardowe i zupełnie nie ujmuje specyfiki poszczególnych przypadków. Mogłabym jeszcze wiele na ten temat napisac, bo byłam niestety jeje pacjentką dośc długo. Na szczęście już nie jestem - zmądrzałam.