lekarz Liliana Marć

Pani doktor przyjmowała mnie z bólami podbrzusza oraz pleców w ciąży. Przekazywała wszystko telefonicznie. Skupiła się najpierw na Covidzie. Przed zrobieniem usg i badania na kozetce skupiła się przez 10 minut na tym, że przy skurczach stolec był luźniejszy. Z czego pytała ale wodnisty czy krwisty. Powiedziałam ze żaden to warknela ponownie czy wodnisty lub krwisty. Za wszelką cenę chciała wmówić, że coś mam. Miałam test combo negatywny. Koniec końców zbadała mnie. Na obchodzie gdy zwróciłam uwagę, że kierowała rozmową tak aby wyszło, że to nie poród przedwczesny powiedziała, że jak mi lepiej mogę się wypisać na własne rządanie. Dała mnie do izolatki. Zleciła posiew kału( gdzie po podaniu magnezu skurcze stały się delikatniejsze) i już nic nie było. Twierdziła, że takie procedury jednak nie przestrzegła praw pacjenta i nie wpuściła męża na badanie. Wybrania się prawem i zasadami ale tylko takimi które działają na jej korzyść.

Jestem pacjentką pani doktor od kilku miesięcy. Lepszego wyboru nie mogłam dokonać. Delikatna, uważna i skoncentrowana na pacjencie. Bardzo dobry specjalista, słuchający pacjenta. Szuka rozwiązania na każdy problem. Świetny lekarz i dobry człowiek. Szczerze polecam.

Bardzo dokładna Pani doktor. Cały czas tłumaczyła co robi w czasie badania. Odpowiada na wszystkie pytania. Delikatna i serdeczna ale zarazem rzeczowa. Zaleciła dodatkowe badania. Każdemu życzę spotkania z takim lekarzem.

Kompetentna, skrupulatna i godna polecenia. Trafnie postawiła diagnozę .Pani doktor bada w przyjaznej atmosferze. Czułam się komfortowo słuchając wyjaśnień. Bardzo polecam i z pewnością wrócę.

Bardzo dokładna Pani doktor i ma dużą wiedzę. Dobrze wyjaśniła mi problem, który miałam i skierowała na dodatkowe badania. Pozytywnie nastawiona do pacjenta i uśmiechnięta. Bardzo polecam.

Pani doktor bardzo dobrze tłumaczy. Wyjaśnia wszystko co dzieje się z dzieckiem. Przemiła i kompetentna. Pomogła mojemu synkowi wyjść na świat.

Długo zastanawiałam się nad wyborem ginekologa, do którego pójdę. Mój wybór był bardzo dobry. Pani doktor wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości jakie miałam. Moja pierwsza ciąża z wieloma obawami. Trafnie skierowała mnie na konieczne badania. Serdecznie dziękuję i polecam.

Doktor Marć jest niesamowicie kompetentną i miłą lekarką. Dokładnie tłumaczy krok po kroku co dzieje się z dzieckiem. W zrozumiały sposób tłumaczy. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Poświęca wystarczająco dużo czasu dla pacjentki. Serdecznie polecam.

Lekarka nie słucha pacjentki, nie bada dokładnie płodu, odsyłając do innych lekarzy. Po prośbie o sprawdzenie czy z dzieckiem wszystko w porządku (występowanie niepokojących dolegliwości) kwituje, że dokładne badanie było na prenatalnych (nomen omen ponad miesiąc wstecz), a na kolejnej wizycie tekst, że również dokładnie nie zbada bo powinnam mieć za niedługo drugie prenatalne... Na plus, że zauważa nieprawidłowości w wynikach badań i kieruje dalej, ale nie tłumaczy co oznaczają podwyższone lub za niskie wyniki.

Wspaniała młoda Pani Doktor. Bardzo miła, uprzejma, delikatna. Przede wszystkim cierpliwa i bardzo dokładna. Odpowiada na każde pytanie naprawdę wyczerpująco. Polecam serdecznie.