Lekarze Limanowa

lekarz Joanna Rejowska

Laryngolog

Ogrodowa
Limanowa

lekarz godna polecenia, miła i do tego naprawdę zajmuje się pacjentem... polecam;)

lekarz Paweł Sowa

Psychiatra

ul. Jana Pawła II 7
34-600 Limanowa

Zupełnie nie rozumiem nieprzychylnych komentarzy. W mojej ocenie Pan doktor jest niespotykanie ciepłym i empatycznym człowiekiem. Zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba i wysłucha ze wszystkim. A już ostatnie o co można go posądzić to brak kultury, o co został tu oskarżony. Mam wrażenie, jakbym czytała o innym lekarzu. Ja żadnych problemów z wizytami nie miałam, diagnozy były trafione a leczenie skuteczne. Będę polecać tego lekarza każdemu.
Opinia dodana przez: Pacjentka z Krk

lekarz Marcin Bębenek

Prywatny Gabinet Lekarski
Marka 15
34-600 Limanowa

Porażka. Nie polecam . Niby lekarz a zero podejścia. Tylko krzyk i nic innego . Bardzo ordynarny doktor .
Opinia dodana przez: Ktoś

lekarz Jerzy Sołtys

Ginekolog

Stomatologia Biały
Stara Wieś 668
34-600 Limanowa

Polecam Dr Sołtysa jest najlepszym lekarzem, polecam go w 100%. Wszystko tłumaczy nie trzeba się dopytywać pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Paweł Janczura

Rehabilitant

EUROMEDICA Sp. z o.o.
Józefa Piłsudskiego 53
34-600 Limanowa

moze prywatnie jest lepszy absolutne zero jego słowa"dzis sie widzimy w połowie turnusu,i na koncu i sie nie znamy "-lekarz?smiechu warte zona chyba za latwiła mu te posade no bo jest ordynatorem tam tez -nawet nie badał mnie w dniu 19 grudnia odebrałam tylko smieszny wypis-dzieki!!!!!-reszta sie zajma lekarze specjalsci -dziekuje było miło!-zus nie powinien zapłacic za opieke-po tym jakie głupoty wypisane były -bede tego dochodzic-zegnam

lekarz Lidia Papież

Internista, Endokrynolog

Laboratorium Analityki Medycznej w Limanowej
Józefa Piłsudskiego 10
34-600 Limanowa

To jakieś nieporozumienie a nie lekarz!!!! Byłem na wizycie w przychodni W Klenczanach. Krótki termin.... Wiadomo do dobrego specjalisty są długie terminy.... Wpadła do gabinetu rozpajerzona spóźniona. Przedemną był pacjent wszedłem po nim pierwszy raz i chciałai przepisać mi dokładnie ten sam lek co poprzedniemu pacjentowi!!! Kiedy ani słowa pierwszy raz będąc jeszcze nie powiedziałem!!! Chaos w głowie a na biurku jeszcze większy. Chciała pisać do mojej nowo założonej kartoteki ...
Opinia dodana przez: M

dr n. med. Anna Przeklasa-Muszyńska

Anestezjolog

ulica Kopernika 19
34-600 Limanowa

Ta pani zasługuje na najgorszą opinię. To, że nie jest żadnym lekarzem specjalistą, to nie zwalnia jej z obowiązku dbania o zdrowie pacjenta i ochronę jego życia. Przepisała mi jakieś trujące tabletki, po których o mało co nie straciłem życia. Ledwo z tego wyszedłem, dzięki pomocy osoby, która zna się na urazach. Jak się okazało p. Muszyńska takie same tabletki przepisuje wszystkim pacjentom, bez względu na choroby jakie posiadają. Gdy ...
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Beata Chołys-Duszyńska

Szpital Powiatowy w Limanowej
Józefa Piłsudskiego 61
34-600 Limanowa

Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor, jest konkretna, wszystko wytłumaczy, odpowie na wszystkie pytania. Wizyta przebiega bezstresowo. Pani doktor jest otwarta na kierowanie na dodatkowe badania, szuka przyczyn dolegliwości a nie tylko leczy objawy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Ryszard Kaim

Kardiolog

ZOZ
ul.Piłsudzkiego 62
34-600 Limanowa

Kompetentny, miły, dyspozycyjny .
Lekarz , który w kilka minut stawia prawidłową diagnozę. Leczy kompleksowo analizując stan pacjenta. Swietnie rozumie i leczy z Covid.
Opinia dodana przez: Mirek

dr n. med. Małgorzata Siewierska

Okulista

ul.Kopernika 12b
Limanowa

Profesjonalizm, bezinteresowność oraz przemiła osobowość to niewątpliwie cechy niezawodnej Pani Doktor Małgorzaty Siewierskiej. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Katarzyna