Logopeda Dziecięcy Katowice

lekarz Józef Oczadły

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Kościuszki 16
40-047 Katowice

Leczyłam się już jako osoba dorosła (reranie). Po kilku wizytach "nauczyłam" się mówić, choć na początku w ogóle sobie tego nie wyobrażałam. Gorąco polecam.

gabinet

Katowice

Do p. Wieczorek trafiłam z polecenia. Jestem zadowolona i polecam Ją innym z czysty sumieniem.

gabinet

Katowice

Mieszkam w Holandii i zawsze gdy jestem w Polsce konsultuję u p. Wieczorek swoje dziecko. Polecam ponieważ jest profesjonalistą.,

NZOZ Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore"
Bażantów 2
40-668 Katowice

Pani Czesława Pacześniowska to logopeda wyjątkowy, bardzo kompetentna z dużą wiedzą i doświadczeniem, wymagająca, ale bardzo bardzo skuteczna. Najpierw chodziłam do P.Pacześniowkiej na nfz, ale niestety cofnięto kontrakt na ul. Powstańców i chodziłam z synem prywatnie, ta sama jakość obsługi, Pani Czesława zawsze jest bardzo zaangażowana w pracę, oczywiście ćwiczenie w domu jest konieczne. Polecam wszystkim gorąco, bo na skutecznego logopedę w przedszkolu to często nie ma co liczyć. Polecam i pozdrawiam Panią Czesławę.

Opinia dodana przez: Marek2005 olaszpak

Logopedzi dziecięcy w mieście Katowice