Logopeda Dziecięcy W Okolicach Kostrzyn

mgr Angelika Stachowska

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
62-200 Gniezno

Polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam

Opinia dodana przez: Marek

mgr Aneta Szymczak-Pawlak

Gabinet logopedyczny Aneta Szymczak-Pawlak
Plewiska
Poznań

Polecam. Synek z utęsknieniem wyczekuje kolejnego spotkania z panią Anetą, efekty są widoczne pomimo krótkiego czasu uczęszczania na terapię

Opinia dodana przez: Gosia

mgr Angelika Stachowska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
62-200 Gniezno

Bardzo polecam! Super konsultacje! Rzetelne omówienie istoty zaburzenia, ćwiczenia do domu. Zadowoleni!

Opinia dodana przez: Alb

Beata Wolnowska

Saperska 93
61-493 Poznań

Wspaniała osoba! Prowadzi mojego synka od roku- wcześniej byliśmy u kilku innych specjalistów ale żaden nie podszedł tak całościowo do problemu, jak Pani Beata.w końcu wiem, jak pracować z dzieckiem i widzę ogromne postępy.
polecam!

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. Utrudnienie czasowe - czekaliśmy 2 miesiące na wizyty wieczorne, rano nie ma problemów z rejestracją, ale od 16 tak.

mgr Magdalena Leszczuk-Rugała

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Storczykowa 12/3
Komorniki

Przede wszystkim trafna diagnoza, indywidualne podejście, brak szufladkowania. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, bez pośpiechu, z mega dużą cierpliwością.
Profesjonalizm u Pani Magdy widać po wiedzy jaką posiada - tzn. powiedziała jak karmić dziecko, jak się z nim komunikować (autyzm) i jakie badania zrobić, by terapia odniosła skutek. Badania potwierdziły wstępną diagnozę, karminie terapeutyczne poprawiło komfort syna, a wprowadzenie piktogramów do komunikacji okazało się strzałem w dziesiątkę!
Z niecierpliwością ...

Z niecierpliwością czekamy na powrót Pani Magdy z urlopu macierzyńskiego.

Opinia dodana przez: Maciej

mgr Aneta Kiepiela-Koperek

Widłakowa 13/2
61-680 Poznań

bardzo dobra pani logopeda,nauczyła moją ośmioletnią córkę wymawiać poprawnie literkę R .Godna polecenia.