Filtruj terminy

mgr Joanna Voss

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pani Joanna świetnie prowadzi zajęcia z prawidłowej wymowy dla osób dorosłych. W naszej grupie wszyscy zauważają znaczny postęp. Zawsze tez znajdzie czas na indywidualne pytania, nawet już po zajęciach.
Opinia dodana przez: Anna
Logopeda dziecięcy Warszawa mgr Marta Janeczek

mgr Marta Janeczek

wizyta już od 80

Puszczyka 20/17

Pani Marta pracuje od lutego z moim synem nad seplenieniem (syn wsuwał język między przednie zęby, a sz ż cz w ogóle nie było). Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu i już po kilku wizytach zauważalne były efekty pracy, synek zaczął się widocznie kontrolować. Obecnie mamy wywołane wszystkie głoski, również te trudne (syn pięknie już mówi takie wyrazy jak czapka lub szedłem – a nie jak wcześniej capka). Obecnie utrwalamy ...
Opinia dodana przez: Robert
Logopeda dziecięcy Warszawa mgr Elżbieta Radkowska

mgr Elżbieta Radkowska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Nad wyraz kompetentny logopeda, dla którego dobro pacjenta jest nadrzędnym celem. "Stety/niestety" córeczka jest pod opieką pani mgr Elżbiety Radkowskiej już ponad 7 lat. Dzisiaj wiem, że wybór tej osoby to była słuszna decyzja. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Anna

Monika Szczepańska-Duda

www.logomedica.pl
Majorki 48

Wspaniała osoba. Tłumaczy wszystko od początku do końca aż miło posłuchać. Nie wygórowana cena za naprawdę fachową poradę i pomoc. Polecam.

mgr Malwina Wilczyńska

AdVerbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji
Pileckiego 104 lok.1

Pani Malwina jest bardzo kompetentnym logopedą zajmującym się również ćwiczeniem dykcji, co pomogło mi w dużym stopniu udoskonalić wystąpienia publiczne, jak i również przyczyniło się do przełamania trudności spowodowanych słabymi mięśniami aparatu artykulacyjnego. Dziękuję i szczerze polecam tego specjalistę!

mgr Elżbieta Lund

AdVerbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji
Pileckiego 104 lok.1

Ma świetne podejście do dzieci. U mojego syna, ktory miał opóźniony rozwój mowy nastapiła szybka poprawa i teraz nie ma problemu z komunikacją. polecam

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5

Bardzo dobry logopeda, sympatyczna i efektowna. prowadzi świetne terapie indywidualne oraz warsztaty tematyczne. Polecam!
Opinia dodana przez: Dorota

Iwona Janus

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Pani Iwona jako jedyna spośród wielu specjalistów jakich spotkałam na swojej drodze chce pomóc za wszelką cenę. gdyby nie Ona mój Syn pewnie byłby na najlepszej drodze do inwalidztwa. Poza szeroką wiedzą jaką posiada, pomysłowością, cierpliwością CHĘCIĄ POMOCY poszukiwała różnych form pomocy, podpowiadała miejsca w które powinniśmy jeszcze sprawdzić . Życzę żeby każdy rodzic posiadający dziecko z problemami trafił na taką osobę jaką jest Pani Iwona.Pozdrawiamy.
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Sylwia Sierzputowska

Logostacja Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy
Pomorska 17A

Mam niestety bardzo przykre doświadczenia związane z panią Sylwią. W swojej ofercie posiada również terapię logopedyczną z dojazdem do domu pacjenta. Na takiej formie zajęć bardzo nam zależało, bo mój synek dużo choruje i zajęcia poza domem musiałam często odwoływać. Po telefonicznych ustaleniach pani Sylwia zdecydowała się objąć opieką mojego autystycznego synka, z zastrzeżeniem, że będzie dyspozycyjna dopiero za miesiąc. Po miesiącu oczekiwania odwołała pierwszą wizytę z przyczyn zdrowotnych (to ...
Opinia dodana przez: Dagmara

Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju "Morcinka5"
Morcinka 5 lok. 6

Logopedzi dziecięcy w Warszawie