Lekarze Logopeda

mgr Anita Pociecha

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

ul. Bobrza 12/30
Wrocław

Zdecydowanie Tak, Pani Anita kompleksowo podchodzi do swoich pacjentów. Serdecznie polecamy wszystkich niezdecydowanym

mgr Aneta Jońska-Tomaszek

Logopeda, Logopeda dziecięcy

"Mówię"-poradnia logopedyczna
65-552 Zielona Góra

Chodzę z synem do pani Anety w ośrodku, terapia zawsze urozmaicona, syn z tych co nie usiedzi na miejscu, aby podtrzymać koncentrację pani zawsze coś wymyśli, gloski już wszystkie utrwalone jeszcze troszke i przyjdzie nam zakonczyc zajecia a szkoda :( syn tak lubi tam chodzic . Potrafi wreszcie dzielic na głoski , dziękujemy za dodatkowe ćwiczenia słuchowe w zabawie. Wszystkim polecam zajęcia u pani Anety
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Magdalena Grajnert-Łukawska

Szymanowskiego 10a m.20
99-300 Kutno

Moja corka zakonczyła właśnie 2 letnią terapię u pani Magdy.Patrycja miała opóźniony rozwój mowy.W mowie totalny bałagan, chyba oprócz mnie nikt nie rozumiał dziecka.Pani logopeda bardzo dobrze zajęła się Patrycją-dużo ćwiczeń, mnóstwo ciekawych pomocy naukowych, no i fajne zajecia, na które dziecko zawsze bardzo chętnie chodziło.Ja też dostawałam wiele podpowiedzi, wskazówek , jak pracować w domu, jak wspomagać mowę. Zawsze miło, serdecznie, ale konkretnie i profesjonalnie i co ważne niedrogo, ...
Opinia dodana przez: Ewelina

Magdalena Lubiszewska

Logopeda, Neurologopeda

Witkiewicza 65 lok. 1
71-125 Szczecin

Jeżeli wędrujecie z dziećmi od psychologa do psychologa, jeżeli sugerowane podejście nic nie zmienia albo zmienia mało, zacznijcie od Pani Magdaleny. Poza kompleksowym wyjaśnieniem tła emocjonalnego i powiązań fizyczno-psychicznych, w tym oddziaływania na mowę, idealnie (w sedno) określi Wam dane zaburzenia u dziecka, a nawet 1 wizyta pokaze Wam kierunek, w którym nalezy isc. Fachowiec z zamiłowania. Takich jest niewielu.
Opinia dodana przez: Monika

Kalina Stefaniak

tel.komórkowy 697092128
Morcinka 23 lok. 16
43-430 Skoczów

Bardzo fajny gabinet dużo czasu jest jest to rowniez zabawa. Najwazniejsze jest to ze jet skuteczne!!
Uważam, że pani Wilamowska jest jak najbardziej kompetentnym logopedą, z wieloletnim doświadczeniem. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, dzieci bardzo chętnie uczestniczą w Jej zajęciach. Terapia logopedyczna jest prowadzona profesjonalne, a co najważniejsze przynosi pożądane efekty. Piszę ten komentarz z punktu widzenia studentki logopedii, ponieważ odbywałam praktyki u p. Wilamowskiej. Podczas odbywania praktyk wiele skorzystałam uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez p. Wilamowską, zawsze służyła radą i pomocą. Uważam, że jest ...

Małgorzata Brzonkalik-Skowronek

Traugutta 261
44-280 Rydułtowy

Najpierw leczyła się u tej pani moja córka obecnie ma 11 lat i nie ma już problemów z wymową. Obecnie leczymy syna 5,5 lat chodzimy do niej raz w miesiącu i widać wielkie postępy. Ale dużo ćwiczymy w domu.

Teresa Dzikowska

Gabinet prywatny
Poleska 41 lok. 6
51-354 Wrocław

Na forum -Dobry lekarz-chcialabym wypromować logopedę Pania Elżbietę Dzikowską,która swoim profesjonalizmem i kompetencją oraz miłym obyciem pomogła mi w krótkim czasie pozbyć się z problemu nękajacy mnie od bardzo długich lat.Aktualnie mam 57 lat i pozbyłam się wady wymowy w przeciągu 5 miesiecy.Nieprawidlowe wymawianie takich głosek jak ś,s,ć,c,sz,cz i ich dźwięcznych odpowiedników przysparzało mi nie lada kłopotu.Bardzo dobry aparat słuchowy,który noszę nie ułatwił innym ekspertom w tej dziedzinie w pozbyciu ...

mgr Katarzyna Zajdowska

F.E.U. LOGOS
60-461

Zdecydowanie polecam. Pani Kasia ma cudowne podejście do pacjenta. Z córeczką uczęszczamy do p. Kasi od 3 miesięcy i efekty jej pracy są widoczne. Mobilizuje dziecko do pracy w formie różnych zabaw, co powoduje, że córka bardzo chętnie przychodzi na zajęcia logopedyczne. Polecam specjalistę z czysty sercem

mgr Agnieszka Lech-Kowalska

GABINET LOGOPEDYCZNY
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 50A
68-300 Lubsko

Moja mama miała udar, dzięki terapii u Pani Agnieszki nauczyła się mówić od nowa. Jesteśmy bardzo wdzięczni, tym bardziej , że pomogła nam za darmo. Mariusz

mgr Kinga Siekacz

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Wygoda 3
32-700 Bochnia

Specjalista godny polecenia. Super podejście do dzieci. Syn z wielką przyjemnością idzie na wizyty i nie może się doczekać następnej.

mgr Barbara Środulska

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Najlepszy logopeda na jakiego trafiliśmy z córką. Jest bardzo kompetentna i ma świetne podejście do dzieci. Córka uwielbia Panią Środulską, świetnie się z nią bawi, dużo przy tym się ucząc.
Opinia dodana przez: Robert

mgr Katarzyna Olechnowicz

Gabinet Logopedyczny "Bartulo"
Elblag, ul. Hetmańska 8/11
82-300 Elbląg

Dawno nie widzialam tak kompetentnej osoby, poniewaz mieszkamy za granica porada musiala byc udzielona w dosc krotkim czasie. Cwiczenia, ktore Pani Kasia przedstawila sa bardzo pomocne. Polecam tego logopede.

lekarz Barbara Wieczorek

Logopeda dziecięcy

gabinet
Katowice

Do p. Wieczorek trafiłam z polecenia. Jestem zadowolona i polecam Ją innym z czysty sumieniem.
Pełen profesjonalizm. 2 lata zajęć logopedycznych dały niesamowite efekty. U syna problemem były głoski sz, ż, cz, dż oraz r. Po zajęciach wymowa jest wyraźna, dokładna. Polecam z pełnym przekonaniem.

Dominika Pepłońska

LogoSens Centrum Terapii i Stymulacji Rozwoju
93-355

Pani Dominika ma znakomite podejście do dzieci i doświadczenie. Kompetentny fachowiec.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

mgr Małgorzata Ryńska-Taszakowska

Prywatna Praktyka Logopedyczna
Mościckiego 38 lok. 2
41-500 Chorzów

Bardzo dobry specjalista. Wspaniałe podejście do dzieci. Syn mimo, że był "trudnym pacjentem" chętnie ćwiczył na zajęciach. Dzięki pani Małgorzacie poprawiła się mowa oraz syn nabrał pewności siebie. W 100% polecam panią Małgorzatę.
Opinia dodana przez: Izabela

mgr Marta Chrostek

Gabinet logopedyczny
Staszica 5B/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jestem Bardzo zadowolona z wizyt u tej Pani. Moja córka uwielbia do niej chodzić i ćwiczy tylko z nią (wizyty u innych logopedów kończyły się fiaskiem) Polecam serdecznie tą Panią

Elżbieta Kozłowska

ulica Stachonia 3/25
86-300 Grudziądz

Super doktorka. Życzyłabym sobie więcej tak oddanych, życzliwych, cierpliwych i kompetentnych lekarzy.
Opinia dodana przez: mama

Beata Wolnowska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Saperska 93
61-493 Poznań

Po 11 latach tułania się po logopedach i tzw. specjalistach trafiliśmy do Pani Beaty. Dzięki jej wskazówkom dziecko teraz mówi. Kolejne dziecko, także z problemami w mowie szybko zdiagnozowane. Świetna osoba i bardzo kompetentny specjalista. Polecam całym sobą. Jestem bardzo wdzięczna Pani Beacie za okazaną pomoc.
Opinia dodana przez: Monika