Lekarze Logopeda

Świetne podejście do dzieci, zaangażowana mocno w ćwiczenia, kreatywny specjalista ds.wad wymowy, polecam wizyty u Pani Kasi
Opinia dodana przez: Anna

Pracownia Logopedyczna

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Sieradz

polecam, fachowo moja córka miała bardzo dużą wadę wymowy, po terapii nie ma śladu jakichkolwiek nieprawidłowości, logopeda bezpłatnie przyjeżdżał do domu dostawałam ksero z materiałem do cwiczen, jesteśmy zadowoleni rodzice

mgr Anna Majewska

Prywatny Gabinet Logopedyczny 'Maja'
Mogilska 58/7
31-546 Kraków

Bardzo przyjemny gabinet. Miła i przyjemna Pani Logopeda. Wszelkie niejasności dotyczące mojej wady wymowy zostały mi wyjaśnione - teraz tylko ćwiczenia i oczekiwanie na efekty. Polecam

mgr Mariola Zawiślak

Prywatny gabinet logopedyczny
62-800 Wojciechówka

Super logopeda polecam miła uprzejma a zarazem bardzo kompetentna.

Agata Filoda

Neurologopeda, Logopeda

Jaśminowa 4
71-502 Szczecin

Chyba najlepsza pani Neurologopeda / Logopeda w naszym mieście. Jest rzeczowa i profesjonalna, a przy tym bardzo miła. Byłam u wielu specjalistów w tej dziedzinie, lecz takiego podejścia i zaangażowania do tej pory nie spotkałam. Szczerze polecam. Pozdrawiam Pania Agatę.

Grażyna Wójtowicz

Luxmed
Nałęczów

wreszcie trafiłam na dobergo logopedę, dziecko bardzo szybko zaakceptowało panią w jasny sposób wyjaśniła jak będzie prowadzona praca czego oczekuje ode mnie , dała nam czytelne wskazówki do pracy w domu i wyjaśniła jak ta praca w ogóle ma wyglądać- moje dziecko w domu nie chciało usiąść przed lustrem i ćwiczyć.Teraz wiem co robić i są efekty.

lekarz Barbara Wieczorek

Logopeda dziecięcy

gabinet
Katowice

Mieszkam w Holandii i zawsze gdy jestem w Polsce konsultuję u p. Wieczorek swoje dziecko. Polecam ponieważ jest profesjonalistą.,

mgr Alina Woźny

Logopeda, Logopeda dziecięcy

35-074 Rzeszów

Bardzo dobry logopeda oddany swojej pracy - pacjętowi... ma podejście do dzieci.Pomogła mojemu dziecku polecam

mgr Ewelina Ziemińska

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Etiudy Rewolucyjnej 48
02-643 Warszawa

Najlepszy logopeda z jakim miał do czynienia mój syn. Pełen profesjonalizm, wiedza nie tylko teoretyczna, ale widać, że ta Pani pomimo młodego wieku ma duży bagaż doświadczenia.
Opinia dodana przez: Janusz Królikowski
{'id': 35770, 'name': u'Lubliniec'} Neurologopeda
                                       mgr Izabela  Rabus-Kaczmarczyk

mgr Izabela Rabus-Kaczmarczyk

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

NZOZ Pogotowie Ratunkowe "SAWMED"
ulica Majdanek 6
42-700 Lubliniec

Super podejście do dziecka i bardzo trafne porady. Terapia prowadzona profesjonalnie, w miłej atmosferze, rodzice kierowani jak postępować w domu by wzmacniać efekty. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Agata

mgr Barbara Płonka

Gabinet Logopedyczny
ul. Wicherkiewicza 23 lokal J, Kraków
Kraków

świetna logopedka - pomogła obojgu Naszych dzieci, zaangażowana i spostrzegawcza, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Neurologopeda
                                       mgr Monika Jaśniecka

mgr Monika Jaśniecka

Neurologopeda, Logopeda

Indywidualna Praktyka Neurologopedyczna
os. Batorego 59c
Poznań

Zrozumienie, życzliwość i takt to na pewno wyróżnia panią Monikę. Mama jest w podeszłym wieku i schorowana. Byliśmy u różnych lekarzy i terapeutów. Dopiero z tą panią mama chce współpracować i widać pierwsze postępy. Z czystym sumieniem mogę polecić.

mgr Dagmara Golda

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Polecam. Pani poświęca dużo czasu dziecku, rozwija je. Dziecko pod opieką pani Dagmary poczyniło duże postępy. Do tego jest miła i kompetentna.

Marzena Głowacka-Zając

Jasna 3
05-804 Pruszków

Osoba bardzo odpowiedzialna. Posiada bardzo duzo pacjentów. Dzieci bardzo chetnie uczestniczą w terapii. Polecam równiez z uwagi na super podejscie do dzieci i fachowość

Dorota Kiczak

Wrocławska 16 (Viadent)
58-309 Wałbrzych

jest fachowa i ma podejście do dzieci - pomogła mojemu Michałkowi
Opinia dodana przez: Ewa

Kinga Kozłowska

Lenartowska 41
27-200 Starachowice

Córka miała problemy logopedyczne. Po regularnych wizytach pięknie mówi. Pani Kinga jest osobą godną polecenia.

Lidia Murgrabia

Widok 61
96-100 Skierniewice

Rewelacja pod każdym względem.Profesjonalizm w niesamowicie miłej atmosferze.

Mirosława Oleksiejczuk

Orłowskiego 37a
04-830 Warszawa

Pani Mirka jest wspaniałą osobą.Mojemu "dysfunkcyjnemu" synowi pomogła po kilku zajęciach.Dziecko robiło błędy ortograficzne, nie umiało sklecić zdania, wypowiedzieć się. Teraz ma z jęz.polskiego czwórki. Gorąco polecam wszystkim, którzy mają problemy z dysleksją,jąkaniem się, niepewnością siebie.

Ewa Sobczyk

Chłodna 1 (Intimed)
41-902 Bytom

Przy pierwszej wizycie dziecko nauczyło się wymiawiać literki cz,sz,rz. Polecam

Ewa Sowa

Wyczółkowskiego 103
80-147 Gdańsk

Troje moich dzieci uczyła wymowy pani Ewa Sowa. Dzięki różnorodnym zajęciom(puzzle, gry planszowe, komputer, rysunki)dzieci z zainteresowaniem biorą udział w zajęciach i w zabawie uczą się poprawnej wymowy.Pani Ewa Sowa ma prawdziwy dar słuchania i rozmawiania z dziećmi. Traktuje je z wielkim szacunkiem i profesjonalnym podejściem. Każda minuta zajęć jest zaplanowana do perfekcji.Dzieci wychodząc z zajęć są zadowolone. Córka po zakończeniu terapii chciała nadal uczęszczać na zajęcia. Bardzo lubiła zajęcia ...