Lekarze Logopeda

mgr Iwona Kowol

Neurologopeda, Logopeda

Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im.Dr Daaba
Kochcice

Pani Iwona pracowała ze mną przez prawie 5 lat od tego czasu wiele mnie nauczyła.. Do pracy podchodził z radością i chęcią pomagania innym. Bardzo miło wspominam te lata nuki i jestem wdzięczna że to właśnie Pani Kowol się mną zajmowałą.
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Regina Panaś

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny gabinet logopedyczny
ul. Felińskiego 31/24
Kraków

Pani Regina jest wspaniałą, kompetentną, zawsze chętną pomagać innym osobą. Jej wiedza i zaangażowanie w terapię męża spowodowały, że znów mamy ochotę spotykać się z rodziną, znajomymi. Niegasnący optymizm i serce, które wkłada w swoją pracę powodują, że mąż - mimo trudności w porozumiewaniu się - podejmuje codziennie walkę ze swoimi słabościami i chętnie ćwiczy, by coraz lepiej mówić i funkcjonować. Zawsze wszystko nam wyjaśnia, ponadto jest dostępna pod telefonem ...
Opinia dodana przez: Emilia

mgr Małgorzata Binkowska-Mally

Centrum Terapii Mowy
ul. Pod Stokiem 41/1a Kraków
Kraków

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia znajomej. Jest to pierwszy logopeda z usług którego korzystamy z synem lecz wydaje się być bardzo kompetentną osobą w swojej specjalizacji. Nie ukrywam, że w związku z brakiem możliwości porównania z innymi lekarzami moja ocena może być mało obiektywna. Co jednak najważniejsze podjęta terapia przynosi oczekiwane skutki. Chętnie usłyszałabym opinie innych osób na temat Pani Małgorzaty.

Centrum Tomatis

Logopeda dziecięcy, Neurolog dziecięcy

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...

mgr Joanna Strzemińska

Gabinet Terapii Logopedycznej i Refleksologicznej
ul. Mazowiecka 2/26
59-220 Legnica

Serdecznie polecam! Osoba godna zaufania, kompetentna, a przede wszystkim podjęła działania z moim dzieckiem w momencie ostatecznym. Niestety w przedszkolu cały czas utwierdzano mnie w przekonaniu, że wszystko jest zgodnie z rozwojem mojego dziecka. Teraz jesteśmy wreszcie na etapie ogromnych postępów.
Opinia dodana przez: Wiktoria

mgr Justyna Kiliańska

Gabinet Neurologopedyczny Justyna Kiliańska
Dobkiewicza 8
27-600 Sandomierz

Polecam z pełnym przekonaniem przesympatyczną, doskonałą w swoim fachu Panią Justynę Kiliańską.Poza ogromem pracy i zaangażowania, jakie wkłada w pomoc małemu pacjentowi, zaraża go ponadto uśmiechem i pozytywną energią. Profesjonalistka jakich mało!
Opinia dodana przez: Karolina

mgr Alina Koleśnik-Nykiel

ulica Daszyńskiego 31/16
11-400 Kętrzyn

Super lekarz, potrafi kompleksowo spojrzeć na pacjenta. Synek lubi wizyty i lubi wykonywać ćwiczenia z Panią. Najważniejsze, że widać efekty ćwiczeń - a to najbardziej cieszy. Pani doktor bardzo dużo tłumaczy i wyjaśnia zarówno wątpliwości pacjentów jak i cel kolejnych ćwiczeń. Jest bardzo komunikatywna, nie ma problemów z ewentualnym przełożeniem wizyty, miła, sympatyczna a jednocześnie stanowcza i konkretna. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ewa S...

Anna Grabias

Gabinet Logopedyczny Anna Grabias
ul. Lubelska 10
Biłgoraj

Pani Ania jest świetnym logopedą z fantastycznym podejściem do dzieci. Córka od początku zachwycona, chętnie jeździła na wszystkie zajęcia i wykonywała zalecone ćwiczenia w domu. Od pierwszej wizyty widać profesjonalizm Pani Ani i ogromną wiedzę. Na efekty nie trzeba było długo czekac. Serdecznie polecam. Iwona
{'id': 32372, 'name': u'Miko\u0142\xf3w'} Neurologopeda
                                       mgr Marzena Janik

mgr Marzena Janik

Neurologopeda, Logopeda

Neurologopedia Reggio i Tomatis
Okrzei 29
43-190 Mikołów

Pani Marzena Janik w krótkim czasie pomogła mojemu dziecku pozbyć się seplenienia, które było już długo utrwalane, inni nie mogli sobie z tym poradzić i sama myślałam, że już tak zostanie. Pani Marzena Janik jest w mojej ocenie świetnym, niestandardowym fachowcem, a przy tym bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziecko ją uwielbia i nie chciało kończyć terapii :-) Pani doktor, bardzo dziękujemy!

Maria Barańska

Beskidzka 2 lok. 4
59-220 Legnica

Po terapii u innego logopedy nie widzieliśmy żadnych efektów terapeutycznych. Postanowiliśmy poszukać pomocy dla naszego dziecka gdzie indziej. Trafiliśmy wówczas do Pani Marii Barańskiej. Od początku zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni tak skrupulatnym i szczegółowym podejściem do diagnozy. Pani Logopeda na każdych zajęciach, poprzez wykonywanie różnych ćwiczeń, pracowała razem z dzieckiem do momentu, kiedy dziecko poprawnie będzie je wykonywać. Następnie otrzymywaliśmy różnorodne, ciekawe materiały, zachęcające dziecko do pracy w domu, a tym ...

mgr Joanna Skowron

Logopeda, Logopeda dziecięcy

NZOZ "Koło Basenu" Sp. z o. o.
Strzelców Bytomskich 11
44-280 Rydułtowy

Pani Joanna to trzeci logopeda pracujący z moim dzieckiem (MPD). Mimo tego że nie jest neurologopedą jest logopedą z najbardziej pedagogicznym podejściem do dziecka. Już po paru miesiącach widoczne są efekty pracy, pracy, która przede wszystkim sprawia dziecku przyjemność i go nie zniechęca. Polecam i pozdrawiam. Kasia z Miłoszem
Opinia dodana przez: Katarzyna

Danuta Pluta-Wojciechowska

"REJMED" Spółka Cywilna Zakład Leczniczo - Rehabilitacyjny
pl. Plac Krakowski 10
41-800 Zabrze

Piszę ten komentarz jako studentka logopedii, która miała ogromną przyjemność uczestniczenia w szkoleniu prowadzonym przez panią profesor. Tacy specjaliści zdarzają się bardzo rzadko! Kultura osobista na najwyższym poziomie oraz wiedza, która jest przeogromna. Przebywanie w towarzystwie pani profesor to sama przyjemność!
Opinia dodana przez: Kinga

mgr Magdalena Felińska

Logopeda, Neurologopeda

Neurologopeda Magdalena Felińska
Parkowa 24/9
78-300 Świdwin

Świetny specjalista. Polecam. Moja córka zachwycona podejściem. Efekty po paru spotkaniach. Miejsce dostosowane do osób niepełnosprawnych. Osoby tam pracujące przemile

Irena Sałkowska

Logopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rodzinna "Mokotowska"
Mokotowska 6 A
00-641 Warszawa

Świetna psycholog i logopeda, dzięki niej swobodnie się czuję i mówię przed kamerą. Dzięki, polecam!!!
Opinia dodana przez: Tolek

Elżbieta Steczkowska-Lejman

Gajcego 8 lok. 13
42-200 Częstochowa

wyjątkowy człowiek, kompetentny, cierpliwy, dociekliwy- fachowiec

mgr Agnieszka Stasica

Gabinet logopedyczny
Świerzego 8 43-100 tychy
43-100 Tychy

u pani Agnieszki byłam z niespełna3l córką,poiewaz nie chciała mówic a mnie to martwiło. PO 1 wizycie juz co ruszyło,po 2 zaczeła mowic zdaniami...jestem bardzo zadowolna bo p.Agnieszka ma swietne podejscie do dziecka moja córka zaczeła mówic,obecnie ma 4,5 roku,mowi juz jak dorosła,takie zdania buduje.. i zalrzy mi by znow isc do p.Agnieszki z młodsza córka poniewaz mam ten sam problem co ze strasz.a,młodsza ma 2li3miesiace i mowio mniej niz ...

Beata Piecha

Logopeda, Neurolog

NZOZ KAMED
1 Sierpnia 12
37-450 Stalowa Wola

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.
Pani została nam polecona przez znajomych i nie zawiodłyśmy się. Ogromną jej zaletą jest takt i cierpliwość oraz właściwe podejście do dziecka. Oliwia bardzo ją lubi. Każde zajęcia są omawiane, dostajemy materiały na których możemy pracować w domu.Jedynym minusem jest częstotliwość wizyt, ale wynika to z tego,że pani logopeda ma pod opieką bardzo dużo dzieci. Polecam w 100% jako świetnego fachowca! Barbara

mgr Angelika Wójcik

ulica Małachowskiego 4/4
41-200 Sosnowiec

Bardzo polecam! Osoba bardzo kompetentna, komunikatywna i mająca bardzo dobry kontakt z pacjentem. Zawsze uśmiechnięta. Dojeżdża na wizyty domowe do domu pacjenta.

Aleksandra Szymańska

Prywatna praktyka logopedyczno-pedagogiczna
Głowackiego 12/13
87-100 Toruń

Trafiliśmy do Pani magister już w desperacji. Nie oczekiwaliśmy cudów, ale dzięki systematycznej pracy udało się. Ciepała i profesjonalna osoba z miłym podejściem do dziecka
Opinia dodana przez: Jan