Lekarze Logopeda

Grażyna Zwolska

Gabinet logopedyczny
Żelazna 15
95-200 Pabianice

Chodziłem do pani doktor w czasach szkoły podstawowej miedzy 5 a 7 klasą, czyli w moim przypadku grubo ponad 20 - parę lat temu, miałem duże problemy bardzo ze seplenieniem wręcz bełkot, a pani Grażynka zrobiła ze mną porządek i naprostowała mnie dobrze że problem całkowicie znikł dzięki jej zaangażowaniu i cierpliwości, przez co nabrałem pewności siebie i skończyły się problemy w szkole, nie wiem nic kompletnie jak obecna sytuacja ...
Opinia dodana przez: Marcin Nowak

mgr Barbara Łukasz

Gabinet Logopedyczny Barbara Łukasz
Wita Stwosza 39
35-114 Rzeszów

serdecznie polecam tego logopedę.........................................................................................................
Opinia dodana przez: Anna

Renata Witkowska

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Przemiła, bardzo cierpliwa wobec dzieci i wykazująca mnóstwo zaangażowania w pracę. Polecam wszystkim stroskanym rodzicom!

Barbara Andryszak

Kleeberga 1 lok. 2
88-100 Inowrocław

SUPER! Polecam! Osoba bardzo kompetentna, miła. Myślę, że jest to logopeda godna polecenia.

mgr Monika Kaczyńska

Logopeda, Wizyty domowe

Przychodnia
Dobrzelińska 6
99-320 Żychlin

Totalne dno.Pani nie ma w ogóle podejścia do dziecka i jest bezczelna! Sama wizyta trwa może kilkanaście minut..

dr n. med. Elżbieta Teresińska

Logopeda, Laryngolog

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Pani Teresińska jest bardzo niekompetentną lekarką. Byłam u Niej kilkukrotnie z dzieckiem 2,5 roku z objawami tj. zatkany nos ( jedna dziurka), zielona i smierdząca wydzielina z nosa. Zbadała dziecko, zajrzała do nosa i diagnoza - "bakterie z kału w nosie" dlatego smierdzą- jestem mikrobiologiem, dla mnie to bzdura, ale chcialam dziecku pomóc i pomyślałam, że nie jestem lekarzem laryngologiem, może takie cuda sie zdarzają. Faszerowała dziecko antybiotykami zwykłymi i ...
Opinia dodana przez: MAGDA

mgr Aneta Kiepiela-Koperek

Widłakowa 13/2
61-680 Poznań

bardzo dobra pani logopeda,nauczyła moją ośmioletnią córkę wymawiać poprawnie literkę R .Godna polecenia.

mgr Arleta Więckowska-Orwat

Logopeda

NZOZ Centrum Medyczne WAL MED S.C.
Łowmiańskiego 18
60-685 Poznań

Ta kobieta więcej mówi o sobie niż o problemie. Chyba się minela z powołaniem albo popadła w samouwielbienie

Joanna Bruno-Kamińska

Kraków

Ze wzgledu na kompetencje-zdecydowanie polecam, bo pani logopeda ma ogromna wiedze ale odrzucajacy jest jej sposob prowadzenia zajec. Na mojej wizycie była opryskliwa i nie miła (dla mnie) zanim jeszcze zajeła sie badaniem dziecka. Poszłam do niej z polecenia, ale nie odpowiada mi jej sposob rozmowy i traktowanie mnie z góry.
może i pani Korecka posiada kompetencje, ale niestety zajęcia trwają 35 minut......jakość pracy w porównaniu z innymi logopedami ma sporo do życzenia
Opinia dodana przez: rafał

Anita Giersz

Łyskowskiego 11 lok. 10
87-100 Toruń

Miła i sympatyczna osoba z dobrymi kompetencjami. polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm

Antoni Bochniarz

DEMOSTENES
CHOPINA 30a
44-240 Żory

Wspaniały człowiek... niestety już nie ma go z nami. nie był dla tych którzy myślą że czarami da się wyleczyć jąkanie.. nie był dla tych którzy bez wysiłku chcieliby osiągnąć sukces
Opinia dodana przez: Michał

mgr Katarzyna Śliwińska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet Logopedyczny Katarzyna Śliwińska
Śmigielskiego 20 oraz Zacharzew, ul. Polna 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

chyba zbyt ostro podchodzi do dziecka, na siłę próbuje zmusic do wykonywania poleceń. nie do końca umiała zdiagnozowac zagadnienie i skonstruowac konkretny plan działania. rzeczy o jakich mówiał mozna sobie poczytac w internecie

Paulina Atys

Marywilska 58
03-042 Warszawa

Nie polecam tej Pani do pracy z małymi dziećmi: dyscyplinuje w sposób nieodpowiedni do wieku, zastrasza, nie reaguje na potrzeby dziecka i zabrania zareagować rodzicom. Jeśli chcecie zafundować dziecku traumę, to spotkanie z tą Panią wam to zagwarantuje.

mgr Jadwiga Józefów

Logopeda dziecięcy

poradnia ginekologiczna
szkolna
Krapkowice

Nie polecam!Dziecko 1,5 roku chodziło do tej Pani logopedy i nie było efektu..nie ma podajescia do dzieci.co wizyte to porownywala do innych dzieci..

Krystyna Błachnio

Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań

pani błachnio (na dużą literę nie zasługuję) nie powinna ani uczyć ani leczyć. Wymaga od kogoś czegoś, czego sama nie posiada, uważając się za damusie, która pozjadała wszystkie rozumy. Obraża, krzyczy, wyzywa, poniża, znęca się psychicznie. Radzę się bardzo dobrze zastanowić, czy aby na pewno ktoś chce mieć z nią do czynienia... gdy pani Uczona powie, że Twój syn lub córka jest beznadziejna/y i że traci tylko niepotrzebnie czas. Oczywiście ...
Opinia dodana przez: anonim

Jola Marciniak-Grela

Logopeda dziecięcy

Kraków

minęła się z powołaniem. małomiasteczkowa mentalność.

Maria Wojcieszek

Grabowa 21
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pani w ogóle bez pojęcia. Nie ma podejścia do dzieci, sama wytwarza nieprzyjemną atmosferę, atakuje rodzica, zadaje mało kompetentne pytania i wtrąca prywatne sugestie. NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: Michalina

Alina Krzewska

os. gen. Hallera 1 lok. 8
73-110 Stargard Szczeciński

ta pani nie nadaje się do pracy z mlodymi ludzmi,pracuje z dziecmi niepełnosprawnymi tyle lat a nie potrafi trzymac swoich uwag dla siebie. Prosto z mostu "wali" tym dzieciakom prawdę ,która boli niesamowicie,mówi o karze bożej ,o ich przegranym życiu itp.taki dzieciak musi tego wysłuchiwać .Ta pani wygrywa nawet unijne programy! wyrządza w psychice dzieci z problemami wiele szkód.Kategorycznie nie polecam tej pani!!!

Ewa Ranosz

Rehabilitant, Logopeda

Lipowa 20
43-460 Wisła

Ewa Ranosz nie jest lekarzem!!!!!! jest logopeda