Lekarze Logopeda

mgr Agnieszka Ambroziak

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Brzozów Stary 62 A
96-520 Iłów

Bardzo dobry fachowiec.Kompetentna i lubiana przez dzieci. Wykazuje dużo cierpliwości. Mimo sporej odległości od sochaczewa chętnie do niej jeżdzimy.Efekty są widoczne. Jaś nie może doczekać się kolejnego spotkania. Polecam.

mgr Karolina Kuś

Jeżyk
3 Maja 11
44-200 Rybnik

Bardzo dobry i kompetentny logopeda, bardzo przyjazna atmosfera i przyjemny gabinet!
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Logopeda
                                       mgr Emilia Kucz

mgr Emilia Kucz

Gabinet logopedyczny Emilia Kucz
Saperska 36b/13
61-493 Poznań

Polecamy serdecznie Panią Emilię. Nasza córka jest w trakcie terapii i już widać pierwsze postępy. Kreatywne zabawy i miła atmosfera pracy sprawiają, że córcie czeka na każde zajęcia z Panią Emilką. Logopeda godny polecenia!
Opinia dodana przez: Dorota
Wspaniały logopeda z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Mój syn Adaś uwielbiał chodzić na zajęcia do pani Ewy i dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom pozbył się wady wymowy i teraz PIĘKNIE mówi. Zajęło nam to ok 5 miesięcy przy czym ćwiczyliśmy codziennie po ok 10 minut.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Barbara Szlęzak

Logopeda dziecięcy, Logopeda

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Bardzo miła i sympatyczna Pani, która posiada nie bywałe umiejętności pracy z dziećmi. Bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Mój brat polubił Panią Basie od pierwszej wizyty - po kilku spotkaniach były widoczne efekty pracy. Brat w ogóle nie mówił, dziś posługuję się krótkimi zdaniami. Osoba godna polecenia!
Opinia dodana przez: Rafał
{'id': 6489, 'name': u'Krosno'} Neurologopeda
                                       mgr Justyna Zajdel-Rapa

mgr Justyna Zajdel-Rapa

Neurologopeda, Logopeda

"Na językach" Nowoczesna Logopedia
ul. Naftowa 10/26
38-400 Krosno

Szczerze polecam Panią Justynę jako profesjonalną Panią logopedę, bardzo mocno zaangażowaną w swoją pracę! Ma ona świetny kontakt z dziećmi - mój 3-letni synek polubił ją już na pierwszych zajęciach i zawsze z radością oczekuje jej przyjazdu; ma bardzo dużą wiedzę, którą chętnie się ze mną dzieli i z każdych zajęć wynoszę jakieś konkretne wskazówki do samodzielnej pracy z dzieckiem w domu; udostępnia zawsze różne ciekawe i pomocne materiały; przeprowadza ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 30119, 'name': u'Rybnik'} Logopeda
                                       mgr Piotr Tolsdorf

mgr Piotr Tolsdorf

Centrum Edukacyjne BEST
Fabryczna 13, 44-251
Rybnik

Najlepszy Logopeda na jakiego mogłyśmy trafić z córką. Logopeda z powołania. Córka mając 3 lata nie potrafiła mówić. Już po paru lekcjach było widać postępy. Córka uwielbiała chodzić na lekcje do Pana Piotrks. Mówiono nam, że córka będzie miała problemy w szkole. A obecnie jest wzorową uczennicą. Płynnie czyta już w 1 klasie. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Malgorzata

mgr Agnieszka Mielewska

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Lingwista"
ul. Św. Barbary 1
Gdańsk

Pani Agnieszka miała bardzo ciekawe podejście i potrafiła nawiązać dobry kontakt z moim nastoletnim synem. Terapia była kompleksowa i dużo nam pomogła.
Opinia dodana przez: Mariola
Pani Monika jest rewelacyjna bardzo uprzejma miła z serduchem podeszla do mojej autystycznej córki. A zarazem rzetelna i wszystko swietnie tlumaczy zeby rodzic sam wiedział jak cwiczyc z dzieckiem. Jesli ktos szuka logopedy/ terapeuty w Rzeszowi3 . POLECAM W 100%.
Opinia dodana przez: Dominika

Agnieszka Hankus

Logopeda

Prywatny Gabinet Logopedyczny "Gaduła"
42-500 Będzin

Super specjalista. Diagnoza była wyczerpująca, opierała się na pracy z dzieckiem a nie tylko wywiadzie z rodzicem. Zastrzeżenia były wytłumaczone, nie straszono mnie tylko wyjaśniano. Polecam!

Lidia Skoczek

al. gen. Hallera 90 lok. 2
80-420 Gdańsk

bardzo dobra specjalistka, uprzejma i miła osoba

Magdalena Jakubczuk-Rudyk

Fulmana 7 lok. 12
20-492 Lublin

Wspaniały, kompetentny specjalista z doskonałym podejściem do pacjenta. Profesjonalizm i duża wiedza. Według mnie zdecydowanie najlepszy logopeda w Lublinie

Ewa Modelewska

os. Wichrowe Wzgórze
61-697 Poznań

Wspaniała ciepła kobieta i fochowiec w jednym. Przyjaciel dzieci - polecam każdemu kto potzrebuje fachowej opieki nad dzieckiem!
Opinia dodana przez: KARINA_

Dorota Niebisz

Tęczowa 5 lok. 12
44-200 Rybnik

bardzo sympatyczna uśmiechnięta kompetentna bardzo lubiana przez dzieci - chętnie przychodzą na kolejne zajęcia

Wiesława Pienicka

Konarskiego 14 lok. 5
14-500 Braniewo

wspaniałą logopedka, ma bardzo dobre podejście do dzieci ,dzięki niej mój syn mówi , szczerze polecam !
Opinia dodana przez: Aneta
BARDZO DOBRY LOGOPEDA. GODNA POLECENIA. INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO DANEGO DZIECKA.

mgr Ilona Bęben

PPP -P
42-100 Kłobuck

jestem bardzo zadowolona z wizyt u tej pani. Jest bardzo miła i kompetentne .polecam

mgr Dorota Murzyńska

Logopeda, Neurologopeda

Otto-Prodent
Wrocław

Ma świetny kontakt z dziećmi, moje ją uwielbia. Zajęcia są rozwijajace i z wyobraznia. Polecam wszystkim, którzy szukaja specjalisty a przy tym bardzo pozytywnego czlowieka.
Opinia dodana przez: edytaedyta

mgr Agata Kwias

Ozimina 16
61-664 Poznań

Jesteśmy zachwyceni Panią Agatą, szczególnie synek. Na pierwszej wizycie widać było efekty.

Ewa Jędrzejczak

Logopeda, Logopeda dziecięcy

pracownia psychologiczna Gaya
ul. Wiejska 57 a lok 9
Garwolin

Super specjalista. Podchodzi do problemu dziecka całościowo biorąc pod uwagę nie tylko wady wymowy, ale również emocje. Szczerze polecam Panią Ewę.