Lekarze Logopeda

Ewa Sowa

Wyczółkowskiego 103
80-147 Gdańsk

Troje moich dzieci uczyła wymowy pani Ewa Sowa. Dzięki różnorodnym zajęciom(puzzle, gry planszowe, komputer, rysunki)dzieci z zainteresowaniem biorą udział w zajęciach i w zabawie uczą się poprawnej wymowy.Pani Ewa Sowa ma prawdziwy dar słuchania i rozmawiania z dziećmi. Traktuje je z wielkim szacunkiem i profesjonalnym podejściem. Każda minuta zajęć jest zaplanowana do perfekcji.Dzieci wychodząc z zajęć są zadowolone. Córka po zakończeniu terapii chciała nadal uczęszczać na zajęcia. Bardzo lubiła zajęcia ...

Dorota Sznajder

Krótka 1 lok. 2/1
44-120 Pyskowice

Kilka lat temu chodziłam z moim synem do tej pani logopedy i byłam bardzo zadowolona ze sposobu leczenia jak i skutków. Wszystkie wady wymowy poprawione oczywiście jeśli stosuje się zalecenia paniD.SZ. Trzeba ćwiczyć z dzieckiem w domu regularnie to efekty są widoczne bardzo szybko .Szczerze polecam.

Danuta Turzańska

Fałata 19
41-902 Bytom

Pani Doktor jest osobą niezwykle kontaktową, uprzejmą , z łatwością znajdującą wspólny język z pacjentem. Jej lekcje przebiegają w bardzo serdecznej atmosferze, a jednocześnie są intensywną nauką. Gorąco Panią Doktor polecam. Pacjenci do Niej chcą wracać!
mi wielu wskazówek (bezcennych) dotyczących pracy z małym dzieckiem- odrabianiem lekcji.

mgr Agnieszka Chojecka

Prywatny Gabinet Logopedyczny
Zwolińskiego 8a/4
96-200 Rawa Mazowiecka

Jestem pod wielkim wrażeniem. Gorąco polecam tego specjalistę.

mgr Joanna Pniewska

Gabinet Terapii Logopedyczno - Pedagogicznej
Sienkiewicza 54B
05-420 Józefów

Byłem z dzieckiem na dniu bezpłatnych diagnoz w dniu 5.03.2011, gabinet bardzo ładny a dziecko było zachwycone Panią Logopedką. Z czystym sumieniem mogę polecić tego Logopedę.

mgr Wioletta Lewicka-Stępień

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny Gabinet Logopedyczny "GłosKa"
ul.Ożarowska 15
27-600 Sandomierz

Logopeda pierwsza klasa, bardzo mi pomogła z pracy z moim dzieckiem. Jest nie tylko śliczna, co w przypadku dzieci jest ważną sprawą, ale przede wszystkim bardzo kompetentną osobą. Dzięki niej moje dziecko lubi mówić. Bardzo dziękuje i najserdeczniej polecam wszystkim!

dr Marzena Machoś-Nikodem

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
3 Maja 10/.
41-800 Zabrze

Bardzo dobry specjalista. Polecam szczególnie dla małych pacjentów.

Anita Pęksyk-Sokalska

Aeskulap
Krakowska 5/7
26-610 Radom

Pani mgr w sposób indywidualny podchodzi do każdego dziecka jak i osoby dorosłej. Wkłada dużo serca w terapię. Dzieci ja uwielbiają tak jak mój syn:)

mgr Magdalena Jęksa-Wojciechowska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5
02-791 Warszawa

Bardzo dobry logopeda, sympatyczna i efektowna. prowadzi świetne terapie indywidualne oraz warsztaty tematyczne. Polecam!
Opinia dodana przez: Dorota

Zofia Pniewska-Kosiorek

Logopeda dziecięcy

Ośrodek Wspomagania Rozwoju"LogoNeurpMed"
Gałczyńskiego 4/55
87-800 Włocławek

polecam z całego serca fachowa kompetentna tłumaczy pracuje pracuje i są tego efekty

mgr Anita Milewska

Logopeda, Neurologopeda

Gabinet logopedyczny i wczesnej interwencji
Iława
14-200 Iława

świetny specjalista, bardzo dobre podejście do małych dzieci. dużo cierpliwości drzemie w tej Pani, poradziła sobie z moim dzieckim... chodzimy do niej od kilku tygodni i widać postępy u mojego dziecka.

Agnieszka Spirydowicz

Nadzieja Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Nowa Sól

Pani Agnieszka jest kompetentna i bardzo sympatyczna. Ma podejście do dzieci, mój synek jest z natury nieśmiały i cichy, a przy niej się otwiera i chętnie pracuje, a ja widzę jak duże robi postępy. Polecam!

mgr Dorota Ligocka

CIESZYN
43-400 Cieszyn

Pani Doktor jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego znam. Jest wyrozumiała i cierpliwa. Krótko mówiąc jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem kochającym swoją pracę. Posiada niemożliwą wiedzę.
Wizyta u mnie w domu,Pani logopeda bardzo miła, rzeczowa z super podejściem do małych dzieci. Mój syn ma 3 lata i mało mówi, będziemy korzystać z jej usług. Polecam. Małgosia

mgr Violetta Miszkin

Terapia Mowy i Myslenia
Brzozowa 26
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo kpmpetentna i konkretna Pani, wzbudza zaufanie...
Opinia dodana przez: Wojtek
Dziękuję pani Ewo,że tak szybko nauczyła pani Filipka ładnie mówić.

mgr Małgorzata Wojnicz

LOGOPEDKA.pl gabinet logopedyczny
Plac Słowiański 17/3
65-069 Zielona Góra

Pani Małgosia jest wspaniałym logopedą! Ma niesamowite podejście do dzieci. Mój syn bardzo chętnie uczestniczy we wszystkich zajęciach, które prowadzone są w formie zabawy. Pani Małgosia na początku dokładnie bada i diagnozuje dziecko oraz tłumaczy rodzicom, co trzeba robić, by poprawić jakość mowy dziecka. W gabinecie panuje bardzo ciepła i sympatyczna atmosfera.Polecam!

mgr Agnieszka Walczak

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
Ul.Floriańska 1,Rybnik
44-217 Rybnik

Bardzo kompetentna specjalistka i w dodatku doświadczony nauczyciel co pomaga w terapii logopedycznej z dziećmi

mgr Elżbieta Lund

AdVerbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji
Pileckiego 104 lok.1
02-781 Warszawa

Ma świetne podejście do dzieci. U mojego syna, ktory miał opóźniony rozwój mowy nastapiła szybka poprawa i teraz nie ma problemu z komunikacją. polecam