Lekarze Logopeda

mgr Emilia Parasiak

LOGEMI
Aleja Zwycięstwa 10
83-110 Tczew

Nie znałam wcześniej lekarza, który miałby tak wspaniałe podejście do pacjenta a przy tym tak ogromną wiedzę i doświadczenie jak Pani Emilka. Polecam serdecznie.

mgr Alicja Beleć

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Przychodnia "HIPOKRATES" Sp. z o.o.
ulica Sikorskiego 19
67-200 Głogów

Pani Alicja to świetny specjalista. Miła, sympatyczna, dobrze przygotowana do zajęć. Wizyty zawsze przebiegały w przyjaznej atmosferze a każda wizyta była krokiem do przodu. Pani Alicji udało się dotrzeć do syna, zainteresować oraz zmotywować do pracy. Za każdym razem otrzymywaliśmy materiały do domu wraz z instruktażem w jaki sposób ćwiczyć. Bardzo profesjonale podejście i ogromne zaangażowanie. Dziękujemy za pomoc. Rodzice Leona
Opinia dodana przez: EWELINA

Kamila Zielińska

ABC PORADY LOGOPEDYCZNE
88-100 Inowrocław

To Pani Kamila sprawiła, że mój synek zaczął mówić. Jestem zadowolona z postępów syna, chętnie uczęszcza na lekcje a efekty są bardzo widoczne. Pani Kamila jest bardzo kompetentna i swój zawód wykonuje z wielkim zaangażowaniem. Mama Antka.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Moja córka miała problemy z wymową. Po kilku wizytach u Pani Agaty szybko zauważyłam efekty ćwiczeń. Pani Agata ma bardzo dobre podejście do dzieci. Córka bardzo lubi wizyty u niej i chętnie ćwiczy. Specjalista godny polecenia.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Neurologopeda
                                       mgr Beata Braszczok

mgr Beata Braszczok

Neurologopeda, Terapeuta

SŁOWO - gabineto logopedyczno - terapeutyczny
Nad Jeziorem 15
Tychy

Niesamowita cierpliwość oraz rzetelność. Doskonały instruktaż dla rodzica i zmotywowanie dziecka, które łatwe we współpracy nie było. Szczerze polecam.
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
{'id': 40457, 'name': u'Grudzi\u0105dz'} Pedagog
                                       mgr Małgorzata Byczyńska

mgr Małgorzata Byczyńska

Pedagog, Neurologopeda

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

Pani Małgorzata to wspaniały specjalista. Bardzo dokładny wywiad na wizycie i dopasowane zalecenia do występującego problemu, wizyta bez żadnego pośpiechu. Pomogła 10 miesięcznemu niemowlakowi w problemach z jedzeniem pokarmów stałych i otwieraniem buzi podczas prób karmienia, zalecenia i zaproponowane ćwiczenia były na tyle skuteczne, że szybko było widać znaczną poprawę. Chętnie pojawimy się na kolejnych wizytach aby uzyskać cenne informacje i rady w zakresie integracji sensorycznej. Polecam

mgr Paulina Burtan-Krzak

Gabinet Terapii Logopedycznej
Myślenice ul. Słowackiego 40a
32-400 Myślenice

Serdecznie polecam zajęcia u pani Pauliny, ponieważ prowadzone są w ciekawy sposób, w bardzo miłej atmosferze. Pani Paulina ma rewelacyjne podejście do dzieci, jest miła i przede wszystkim jej praca daje niesamowite rezultaty. Bardzo serdecznie polecam.

mgr Magdalena Leszczuk-Rugała

Storczykowa 12/3
Komorniki

Przede wszystkim trafna diagnoza, indywidualne podejście, brak szufladkowania. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, bez pośpiechu, z mega dużą cierpliwością. Profesjonalizm u Pani Magdy widać po wiedzy jaką posiada - tzn. powiedziała jak karmić dziecko, jak się z nim komunikować (autyzm) i jakie badania zrobić, by terapia odniosła skutek. Badania potwierdziły wstępną diagnozę, karminie terapeutyczne poprawiło komfort syna, a wprowadzenie piktogramów do komunikacji okazało się strzałem w dziesiątkę! Z niecierpliwością czekamy ...
Opinia dodana przez: Maciej

mgr Monika Hołda

Logopeda, Neurologopeda

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

polecam panią Monikę Hołda, otoczyła naszego synka fachową opieką, jest to bardzo ciepła i serdeczna osoba, niezwykle cierpliwa. Terapia naszego dziecka nie była i nadal nie jest łatwa, bo jest to dziecko z cechami autyzmu. Uzyskaliśmy od tej pani duze wsparcie iwiele cennych rad.Terazszukamterapeuty integracjisensorycznej bo doradziła nam, że to też pomoże synkowi.Cieszę się, że ją spotkaliśmy i że nasze dziecko coraz więcej mówi i ma z nami lepszy kontakt. ...
Opinia dodana przez: Agnieszka J.

mgr Monika Mikulska

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Świetne podejście do dzieci. Najlepszy logopeda w Jeleniej Górze.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Grażyna Paracka

Kopernika 11
83-340 Sierakowice

Dużo czasu i cierpliwości poświęca dziecku. Mój syn jest zafascynowany. Lubi być na tych spotkaniach. Uczestniczy chętnie. POlecam. Uzyskałam tez dobre wskazówki dot. problemu z wymowa u mojej mamy, która jest po wylewie. Już umówiłam się na kolejną wizytę z moją mamą. Pani dojeżdża do mojej mamy. Świetnie.
Opinia dodana przez: Barbara_2

mgr Katarzyna Grabowska

Logopeda

GABINET TERAPII LOGOPEDYCZNO-PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNEJ "TERLOPEPS"
57-200 Ząbkowice Śląskie

Pani Kasia jest bardzo ciepłym i wrażliwym człowiekiem.Pokierowała nas, powiedziała co i jak, a co najważniejsze wyjaśniła nam problem, który napotkaliśmy na swej drodze. Pomogła nam zdobyć fundusze na całą terapię naszej córeczki (psycholog, neurolog, rehabilitant, alergolog).Specjalista godny polecenia. Mamy już za sobą całą diagnostykę i ze spokojem rozpoczynamy naukę mowy.
Opinia dodana przez: gosik2

Izabeela Kutyła-Paduch

Pracownie
RADOMSKA 70
Starachowice

Bardzo pozytywna osoba. Ze świetnym podejsciem do dziecka. Wykazuje pełne zainteresowanie problemem. Polecam
Opinia dodana przez: Marta

Gabriela Nowak-Przerada

logdor
Czestochowa Skierniewicka 10 TEL. AKTUALNY 503164156
42-200 Częstochowa

Świetny specjalista, pedagog i bardzo miła osoba. Syn bardzo lubił zajęcia z panią Gabrysią, chętnie ćwiczył. Szczerze polecam, warto zapłacić komuś, kto jest profesjonalistą i całkowicie poświęca się dziecku.

Centrum Logopedii I Terapii

Centrum Logopedii i Terapii Logos
ul. Obrońców Pokoju
66-620 Gubin

Polecam. Szybka, fachowa i kompleksowa obsługa. Wcześniej chodziłam przez kilka lat do logopedy z synkiem. To co, że było na NFZ i niby bezpłatnie- straciliśmy mnóstwo czasu a pani logopeda naraziła mnie na koszty dodatkowych, niepotrzebnych badań. Tutaj w LOGOS- wystarczyły 4 spotkania i nasze problemy artykulacyjne się skończyły. Naprawdę polecam, mimo iż zajęcia są płatne (nie jest to jakaś duża suma)- szkoda czasu na innych logopedów!!! Tym bardziej, że ...

mgr Daria Jurek

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Zakład Medycyny Szkolnej "Szkolmed"
Serbinowska 22
62-800 Kalisz

Pani Daria to bardzo dobry specjalista. W zabawny i ciekawy sposób potrafi przekonać dziecko do ćwiczeń. Atmosfera jest również przemiła, co więcej ćwiczenia przyniosły efekty. Osoba rzeletna i godna polecenia...

mgr Olga Niedźwiecka-Gnutek

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Bardzo polecam, Pani Olga jest specjalistką, która ma aktualną wiedzę, jasno wszystko tłumaczy i troszczy się o pacjenta. Trafna diagnoza, jasne zalecenia, podejście do małego pacjenta na 6+.
Opinia dodana przez: Marta

Sylwia Jakus

Poznań

Taki lekarz to prawdziwy Skarb. Rewelacyjne podjeście do dziecka. Cierpliwa i w prosty sposób wyjaśniająca ćwiczenia. Polecam.

Jolanta Kwiatkowska

Objazdowa 15
84-240 Reda

Wspaniała osoba i nauczyciel. Synek Ją uwielbia. Bardzo cierpliwa i pomysłowa. Potrafi zainteresować malucha nauka. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: magda