Lekarze Logopeda

mgr Aneta Piwowarczyk

Prywatny Gabinet Logopedyczny NEURO-LOGO
Węgrowo 4F
86-300 Grudziądz

Polecam terapię biofeedback u Pani Piwowarczyk. Już po 5 sesjach czułam, że mój problem się zmniejsza. Cieszę się, że w Grudziądzu jest taki gabinet.

Emilia Kucz

Gabinet Logopedyczny Emilia Kucz
61-493

Polecamy serdecznie Panią Emilię. Nasza córeczka jest w trakcie terapii i już widać pierwsze postępy. Kreatywne zabawy, miła atmosfera pracy sprawiają, że nasza córcia czeka na każde spotkanie z Panią logopedą. Logopeda godny polecenia!
Opinia dodana przez: Dorota

Dorota Zyskowska

Neurologopeda kliniczny Dorota Zyskowska
42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentna osoba, ze świetnym podejściem do dzieci, polecam, jest profesjonalna i całkowicie poświęca się dziecku. Odpowie na każde pytanie i poradzi
Opinia dodana przez: Ania

mgr Aneta Szymczak-Pawlak

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Gabinet logopedyczny Aneta Szymczak-Pawlak
Plewiska
Poznań

Polecam. Synek z utęsknieniem wyczekuje kolejnego spotkania z panią Anetą, efekty są widoczne pomimo krótkiego czasu uczęszczania na terapię
Opinia dodana przez: Gosia

mgr Justyna Dąbek - Karaśkiewicz

PRYWATNY GABINET LOGOPEDYCZNY SYLABKA
ul. Grunwaldzka 235/302
Jaworzno

Pani Justyna jest osobą bardzo ciepłą, kreatywną, wesołą i cierpliwą. Widać, że uwielbia pracować z dziećmi. Najlepszym tego dowodem jest uśmiech dzieci oraz to, że czują się docenione i chętnie współpracują. Pani Justyna posiada swoje niezawodne metody. Jako nauczycielka gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Anna

mgr Marta Sztucka

Gabinet Logopedka
Zwycięstwa 190 lok 107
75-611 Koszalin

Cierpliwość i profesjonalizm. Skuteczność w terapii. Pani Marta uwielbia dzieci i to widać w kontakcie .

Marta Kokosza

Bohaterów Westerplatte 32 lok. 5
38-400 Krosno

Wspaniała osoba, godna polecenia. Polecam Ją wszystkim.

Joanna Kozowy

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Osoba przyjazna i kompetentna.Gwarantuję sukces terapii.

Agata Rambowicz

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Osoba kompetentna z duża wiedzą i doświadczeniem.Poświęca sporo czasu dzieciom i prowadzi niezwykle interesujące zajęcia.Mój syn niecierpliwie czeka na dzień terapii.

Maria Szymańska

Hoża 2
37-700 Przemyśl

Bardzo miła i fachowa,polecam Krzysztof.

mgr Magdalena Feluś

"PĘTELKA" Gabinet logopedyczny
Armii Krajowej 27
32-500 Chrzanów

Bardzo miła Pani, łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem, potrafi zainteresować dziecko, które chętnie i z uśmiechem wykonuje kolejne ćwiczenia, traktując je jak zabawę. Rzetelnie przygotowuje się do zajęć. Pełen profesjonalizm!! POLECAM!!!! Wcześniej chodziłam z synem do Krakowa - syn niechętnie chodził na wizyty, u pani Magdy - pracuje z uśmiechem.

mgr Anna Wilusz

Logopeda, Neurologopeda

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Stomatologicznej w Krośnie
Korczyńska 57
38-400 Krosno

przekonywujaca w temacie szerokie spektrum probiemu poszukuje ciekawej formy pracy z pacjentem nie zbywa .wyrazna poprawa i efekty pracy u wielu .oczekujacy przyjmowani na ustalona godzie.niejeden mlodszy logopeda moglby miec dobry przyklad jak pracowac w tym zawodzie.polecam.
Bardzo ciepła i miła Pani. Przyjaciel Dziecka. Potrafi słuchać i dobrze doradzić. Ma wiele spokoju i cierpliwosci. W swojej profesji bardzo kompetentna. Zajęcia z moim dzieckiem są bardzo ciekawe. Mój syn bardzo lubi zajęcia z Panią logopedą i już nie może się doczekać następnych. Pracuje wszechstronne. Bardzo polecam prawdziwego Logopedę.

mgr Sylwia Wruk

64-800 Chodzież

Witam Pani Sylwia jest bardzo miłą i kompetentną logopedką. Ma super podejście do dzieci polecam wszystkim! Moj synek zrobił duże postępy mimo ciężkiej choroby. Pozdrawiam

mgr Aneta Piasecka

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Aneta Piasecka
Centrum Edukacji i Rozwoju ul. Warszawska 7 Sochaczew
96-500 Sochaczew

Bardzo profesjonalny specjalista! Jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu,z czystym sumieniem. Pani jest bardzo miła, uprzejma. Moje dziecko uwielbia zajęcia z Panią Anetą. No i widać duże postępy! Oby więcej takich specjalistów!

mgr Magdalena Pochmara

Centrum Usprawniania
ul. Mireckiego 11
05-300 Mińsk Mazowiecki

Polecam,żałuję że nie trafiliśmy do tej pani wcześniej ( dziecko ma 2i 4 m) dotąd otrzymywałam zdawkowe informacje, w tym gabinecie otrzymaliśmy konkretne zalecenia i ćwiczenia. Przyjechaliśmy do Mińska z daleka ale było warto.

mgr Marika Plucińska

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Senatorska 10
96-100 Skierniewice

Z czystym sumieniem mogę polecić p. Marikę Plucińską. Jest to doskonały logopeda, który pomogł wielu dzieciaczkom z problemami wymowy i naszej Lence:)

lekarz Katarzyna Burczak

Logopeda dziecięcy, Logopeda

PROGRESS Centrum diagnostyczno - terapeutyczno - edukacyjne
Kilińskiego2/8 56-400 Oleśnica
56-400 Oleśnica

rewelacyjny logopeda, bardzo duża wiedza na temat autyzmu, polecam każdemu

mgr Halina Dudek

prywatne wizyty
32-500 Chrzanów

Witam widać że to pedagog z doświadczeniem. Dzieci się jej nie boją i nie traktuje ich jak lekarz lecz jak dobra ciocia która chce wszystko wyjaśnić. Ma podejście :) pozdrawiam mama 4 letniego Olka

Czesława Pacześniowska

Logopeda dziecięcy

NZOZ Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore"
Bażantów 2
40-668 Katowice

Pani Czesława Pacześniowska to logopeda wyjątkowy, bardzo kompetentna z dużą wiedzą i doświadczeniem, wymagająca, ale bardzo bardzo skuteczna. Najpierw chodziłam do P.Pacześniowkiej na nfz, ale niestety cofnięto kontrakt na ul. Powstańców i chodziłam z synem prywatnie, ta sama jakość obsługi, Pani Czesława zawsze jest bardzo zaangażowana w pracę, oczywiście ćwiczenie w domu jest konieczne. Polecam wszystkim gorąco, bo na skutecznego logopedę w przedszkolu to często nie ma co liczyć. Polecam ...
Opinia dodana przez: Marek2005