dr n. med. Lubomir Lembas

Chirurg plastyczny

Zabieg prywatny miało być prostowanie kości nosa doktor wyprostował przegrodę pieniądze oczywiście za kosc 11tys. Nos nadal zapadnięty i nadal problem z oddychaniem. Nie polecam tego człowieka!!! Lekarz ma leczyć a nie być miły...

Lekarz ma leczyć a nie być miły...

Kilka dni temu miałam operację powiększenia piersi u Dr.Lembasa. Rzeczowy, konkretny, profesjonalny a do tego efekt dokładnie taki jaki miał być. Bardzo opiekuńczy, uważnie słucha tego czego pacjentka oczekuje, rzeczowo omawia zabieg.Dodaje otuchy. Piersi przepiękne. Polecam w 100%

Kilka dni temu miałam operację powiększenia piersi u Dr.Lembasa.
Piersi przepiękne. Polecam w 100%

Dr Lembas jest wyjątkowym lekarzem. Bardzo uprzejmy i miły, szanuje pacjenta i nie traktuje go jak zło konieczne niższego rzędu. Starannie i rzeczowo opowiedział mi o operacji i ewentualnych możliwych powikłaniach. Nie zmusza do zabiegu, a daje wolną wolę. Po zabiegu nadal interesuje się zdrowiem pcjenta. Jestem w 100% usatysfakcjonowana zabiegiem wykonanym u tego chirurga.

Moim zdaniem Pan dr Lembas jest niesamowitym człowiekiem! Zauważyłam już na pierwszej konsultacji jak Pan dr podchodzi do pacjenta - wszystko dokładnie opisuje, jest cierpliwy, potrafi słuchać i doradzać, czyli zachowuje się tak, jak każdy lekarz powinien - pełen profesjonalizm! Do tego dr jest bardzo ciepłym i przemiłym człowiekiem. Miesiąc temu miałam robioną całkowitą plastykę nosa wraz z przegrodą metodą otwartą z przeszczepami chrząstek. Muszę przyznać, że efekt jest rewelacyjny jak na tak skomplikowaną operację i czas, który upłynął po zabiegu. Nie mam się do czego przyczepić:) Nosek pasuje do całej twarzy, nie jest sztucznie malutki i pokrywa się z moimi oczekiwaniami w 100% (pomimo, że jest jeszcze lekko obrzęknięty). Cieszę się, że wybrałam dr Lembasa, to był najlepszy wybór - utwierdziłam się w przekonaniu, że jest to chirurg najlepszej klasy! Pozdrawiam i szczerze polecam nawet najbardziej wymagającym :)

dr. Lembas przeprowadził u mnie zabieg plastyki nosa. Zabieg był dośc skomplikowany ze względu na specyficzną budowę anatomiczną nosa. Po kilku tygodniach po zabiegu mogę z całym przekonaniem powiedzieć,że efekt korekty jest bardzo dobry. Doktor Lembas jest wysokiej klasy specjalistą. Podchodzi do każdego pacjenta bardzo indywidualnie. Zdecydowanie godny polecenia.

pan doktor slynie z tego ,ze jest specjalistom od "nosow" ja z efektu operacji u pana dr Lembasa jestem niezadowolona, ale pewnie jest dobrym lekarzem, moze bardziej teoretyk niz praktyk,

Polecam, miałam robioną plastyke nosa u doktora Lembasa i jestem bardzo zadowolona z efektów, mam taki nosek o jakim marzyłam. Pan doktor jest przemiłym człowiekiem, a zarazem profesjonalistą i mistrzem w swoim fachu !

NIE POLECAM. Spaprał mi prosty zabieg. Miałam przeprowadzoną u niego korektę nosa i jestem bardzo niezadowolona z efektów. A jak poprosiłam o poprawkę to się na mnie wypiął.

Pan Doktor był doskonały, pozdrawiam...

Pan Doktor był doskonały, pozdrawiam...

Dr Lembas jest wspaniałym lekarzem. Męczył się ze mną i moim "przypadkiem" przez 50 dni. Zrekonstruował mi powłoki brzuszne i na koniec stwierdził, że był jedynie narzędziem w rękach Boga...Oby więcej takich "narzędzi"...Dziękuję Doktorze. Z wyrazami szacunku - Helena Plebankiewicz.