lek. dent. Łucja Kosmatka-Dziuba

Wybierając dr Łucję sugerowałam się opiniami z tego portalu, oczywiście nie zawiodłam się. Pani stomatolog jest bardzo uprzejma, miła, uśmiechnięta. Tłumaczy co będzie robić, jest kompetentna. Szybka i bezbolesna wizyta:) Również asystentka bardzo serdeczna. Serdecznie polecam!

Również asystentka bardzo serdeczna. Serdecznie polecam!

Szczerze polecam tego lekarza, u Pani doktor leczy sie cała moja rodzina i każdy jest bardzo zadowolony. Kompetentna a jednoczesnie taka sympatyczna, przy rozmowie nie odczuwałam przepasci lekarz-pacjent. Nie wywyższa się i to jest duży plus.

Naprawdę godna polecenia, miło,fachowo ,rejestracja na konkretną godzinę bez czekania i jakie podejście do pacjenta,jestem bardzo zadowolony.SUPER!!!

Bardzo sympatyczna lekarka,delikatna,poświęca dużo czasu pacjentowi,wizyta z uśmiechem i bez stresu.

Bardzo uprzejma Pani. Kompetentnie podchodzi do pacjenta. Wizyta mija bezstresowo i bezboleśnie. Godna polecenia

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Nowa Sól"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Stomatologiczna "KADENT"
Kombatantów 8

Ewa Dembska