Filtruj terminy

Stomatolog Nowa Sól

lek. dent. Łucja Kosmatka-Dziuba

CHEŁMEK 62
Nowa Sól

Nie polecam tego gabinetu ani tej pani ponieważ:
- za niemal każdym razem zajmowała się mną inna osoba i byli to praktykanci.
- nikt mnie nie poinformowal ze plomby amalgamatowe moga być szkodliwe i nie zasugerowal innych a w świecie "dentystycznym" oficjalnie mowi się o tym, że nie powinno być ich więcej niż 5-7 sztuk (mam ich 14 jako 25 latek mimo, że uzywam codziennie pasty bez fluoru, nici dentystycznej ...
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Anna Chalimoniuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Stomatologiczna "KADENT"
Kombatantów 8
67-100 Nowa Sól

Witam ja tez rwałam u pani Doktor zęby i wcale nie bolalo bylo szybko i bezbolesnie:-)a znieczulenie (niestety)trzyma pare godzin :-)Polecam
Opinia dodana przez: ......

Joanna Oczkowicz-Grajner

Nowa Sól

polecam jest delikatna i wrażliwa na ból pacienta

Ewa Dembska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny

67-100 Nowa Sól

Polecam wszystkim, którzy mają problem z ząbkami!!!!!

lek. dent. Bożena Wereszko-Pęksa

ul. 9 Maja 14
67-100 Nowa Sól

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Bożeny. Żałuje tylko, ze przed przyjściem do niej wydalam bardzo dużo pieniążków u innego dentysty :/ bo gdybym przyszła od razu do niej za tą samą cene, którą zapłaciłam gdzie indziej miałabym poleczone wszystkie ząbki.
Ta Pani tłumaczy wszystko co robi, jest bardzo delikatna i uprzejma. Polecam ją każdemu kto się boi dentysty.

lek. dent. Alina Wachowiak

Stomatolog, Ortodonta

Alldent

67-100 Nowa Sól

Bardzo droga i popieram poprzednie opinie, że w tym gabinecie liczy się tylko kasa, a nie pacjent.
Pani Wachowiak nie powinna przyjmować jako ortodonta, bo po jej prostowaniu finał jest taki, że chodzę z krzywą szczęką. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!
Opinia dodana przez: była klientka

lek. dent. Danuta Balcerzak

Chirurg stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
Szeroka 15/1
67-100 Nowa Sól

Wyrywałam górną ósemkę pani doktor zrobiła to w moment , polecam bo naprawdę warto , bez komplikacji dziąsło ładnie się goiło , noc przespana :)

lek. dent. Andrzej Gmyrek

Gmyrek Izabella Poradnia Medycyny Pracy
Wrocławska 2
67-100 Nowa Sól

Jak najbardziej lekarz godny polecenia. Uprzejmy i wrażliwy na ból pacjenta.
Leczenie zębów u dr. Andrzeja było dobrym wyborem.
Opinia dodana przez: G

lek. dent. Emilia Pawlicka

"EREN" Poradnie Stomatologiczne s.c. Ratuszyńska Wiesława, Ratuszyńska Marta
inna Kopernika 15
67-100 Nowa Sól

Bardzo miła i kompetentna lekarka z anielską cierpliwością, uśmiechem i dobrym sercem. Byłam na długiej konsultacji u Pani doktor, po tym jak w innym gabinecie narobiono mi w jamie ustnej"bałaganu" i trochę się załamałam. Pani doktor podjęła się leczenia, a za długą konsultację nie wzięła ani grosza. Dziękuje Pani DOKTOR i polecam innym.
Remedium 12.09.2014
Opinia dodana przez: Remedium

lek. dent. Angelika Wróbel-Kaczmarek

PRZYCHODNIA LEKARSKA BETIUK I KWIATKOWSCY
os. Kopernika 2
67-124 Nowa Sól

Profesjonalna, kompetentna, stomatolog, który leczy z pasją!!! Szczegółowo tłumaczy cały proces leczenia, mila, godna zaufania, atmosfera rewelacja. Żaden stomatolog nie może się równać z Panią Doktor. Miałam poważne problemy z przyzębiem, przez 2 lata jeżdżąc od jednego do drugiego stomatologa słyszałam tylko, że nie są w stanie mi pomóc, albo koszt leczenia był kolosalny. Dopiero Pani Doktor mi pomogła.Ceny adekwatne do leczenia. Ma podejście do dzieci, co oczywiście jest bardzo ...
Opinia dodana przez: Monia

Stomatolodzy w mieście Nowa Sól