lekarz Lucyna Leszniewska

Wenerolog, Dermatolog

Godna polecenia ,mila fachowa obsluga pacjenta

Godna polecenia ,mila fachowa obsluga pacjenta

po wizytach u kilku dermatologów w Toruniu, stwierdzam, że jest najlepsza. Jedyny mankament, to oczekiwanie na wizytę na NFZ

Bardzo uprzejma,delikatna i kompetentna osoba. Bez problemu zleciła mi inne badania w kierunku wykluczenia rożnych innych chorób mogących powodować objawy z których sie leczę. Poświeciła mi dużo czasu,wysłuchała z uwagą, dokładnie zbadała a przy tym była bardzo uprzejma i zrównoważona. W życiu nie spotkałam takiego lekarza z podejściem do pacjenta.Jedyny minus,że na NFZ na wizytę czeka się ok 2 miesiące, co mnie nie dziwi.

Super pani doktor. Polecam w 100%. Empatyczna, można z nią pogadać o problemie. Zbadała wszystkie moje znamiona barwnikowe. Uśmiechnięta i miła. Profesjonalizm godny naśladowania dla innych lekarzy. Z gabinetu wyszłam zadowolona i uświadomiona problemu z który byłam. Godna polecenia.

Zdecydowanie polecam!!!Po wielu miesięcach, po wielu kosztownych wizytach i nieskutecznym leczeniu trafiłam do pani Leszniewskiej. Po pierwsze bardzo sympatyczna po drugie kompetentna i rzeczowa, w życiu nie poświęcono mi podczas jednej wizyty tyle uwagi. Zbagatelizowane objawy przez innych lekarzy od razu wychwycone przez panią doktor. No i najważniejsze po 1 wizycie skutecznie dobranych lekach USTĄPIŁY OBJAWY a tylko to się liczy. Załuje tylko tego że nie trafiłam do pani Lucyny dużo wcześniej oszczędziłabym wiele czasu, pieniędzy a przede wszystkim moje samopoczucie by tak nie ucierpiało. Polecam wszystkim i ....bardzo dziękuje za pomoc pani doktor.

W zasadzie wybór był spowodowany wiedzą, gdzie pani dr pracuje na co dzień. Wydawało mi się, że szpital zakaźny to dobre miejsce praktyki. Wizyta była spowodowana podejrzeniem o chorobę... bo takową wstępnie zdjagnozowano u kogoś z kim jestem. Niesty pani dr na podstawie oględzin wizualnych stwierdziła, że nie ma, czym się przejmować nie zlecając jakichkolwiek badań weryfikujących. W zasadzie wizyta nic nie wniosła, bo ani nie potwiedziła zakażenia ani nie podważyła podejrzeń. Następnym razem chyba udam się do innego lekarza.

Świetny fachowiec! Bardzo długo zmagałam się z dolegliwościami skórnymi (różne diagnozy, nieskuteczne terapie)i nareszcie trafiłam na odpowiedniego lekarza. Bardzo się cieszę i zdecydowanie polecam wizytę u Pani doktor. Kompetencja lekarza i komfort pacjenta na najwyższym poziomie:)

Znakomity fachowiec i wyjątkowo życzliwe nastawienie do pacjenta! Wśród toruńskich dermatologów zdecydowanie numer jeden! Każda wizyta u pani doktor to nie tylko lekarska konsultacja, ale - przynajmniej dla mnie - również dodatkowo solidna porcja optymizmu. Mile zaskoczył mnie fakt, że pani doktor kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. Poza tym śledzi na bieżąco nowości w dziedzinie kosmetyki i zabiegów kosmetycznych i bardzo chętnie odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości w tym zakresie. Szczerze polecam!

Bardzo bałam się tej wizyty, lecz doktor Leszniewska podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie i przede wszystkim ludzko ! POLECAM