lekarz Lucyna Masłowska-Szczęsny

Psychiatra, Neurolog

1,6
1,8

Zgadzam się z większością negatywnych opini tutaj,żałuje swojego czasu poświęconego na dojazd do tej Pani.Na szczęście mamy wybór bo jest wiele fajnych lekarzy,mam nadzieję że będziecie omijać gabinet tej pani szerokim łukiem.

Pani Doktor- Lucyna Masłowska- Szczęsny w ogóle nie wykazała zainteresowania w leczenie pacjenta. Była nieuprzejma, a poradnictwo potraktowała, jako zło konieczne. Zdecydowanie odradzam leczenie się u tejże Pani. Ps. Odmówiła wystawienia recepty na leki, które trzymają pacjenta w ryzach i zapobiegają hospitalizacji.

Moja mama była jej pacjentką przez wiele lat. Ostatnio do niej poszła, a ta rzuciła się do niej dlaczego w ogóle ona do niej przyszła. Wizyta prywatna... Zaczęła na nią krzyczeć i przypisała lek, bez informacji, dlaczego dodaje kolejne leki!!! Wizyta trwała może 10 minut. Moja mama przez tydzień przeżywa wizytę. Tak nie może być!!! Oczywiście skarga nic może nie dać, bo rzekoma pani doktor jest jedną z właścicielek przychodni w Wałbrzychu. Bardzo Wam nie polecam. Mimo tego, że przez pewien czas była miła to wystarczył jeden dzień by tak ...

Bardzo Wam nie polecam. Mimo tego, że przez pewien czas była miła to wystarczył jeden dzień by tak zdołować moją mamę. Nie chcę, żeby ktokolwiek doświadczył tego samego.

Omijajcie ją szerokim łukiem!!!

Pani Doktor to dobry, pomocny człowiek. Mam do niej pełne zaufanie. Korzystam z jej porad juz kilkanaście lat. Wiele razy naprawdę mi pomogła. Nie jest może wylewna, ale ma celne i wspierające uwagi. Zawsze cieszę się przed wizytą u niej, bo wiem, że mnie podbuduje na jakiś czas. Pełny profesjonalizm. Polecam.

Witam. Moja opinia jest bardzo negatywna. Zdecydowanie najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Jest niemiła, niesympatyczna, złośliwa i bardzo humorzasta. W ogóle nie zbudza zaufania ani sympatii. Komentuje wszystko złośliwie i ocenia. Patrzy na człowieka wilkiem. Rozmawiając z nią człowiek ma jedynie ochotę jak najszybciej opuścić ten gabinet.