Filtruj terminy

Psychiatra Wałbrzych

B dobry lekarz, szczegolowy i wyrozumiały kilka lat temu korzystałem z porad,ktore mi pomogły.Polecam Wszystkim takiego lekarza

lekarz Wiesława Krajewska

Cogito
Jana Pawła II 3g
Wałbrzych

Nadchodza Swieta Bozego Narodzenia 2013, prawie dwa lata uplynely jak moj syn zaczal leczenie u Pani Doktor Wieslawy Krajewskiej I po wielu latach matchynej udreki musze powiedziedziec ze moj syn jest wolny od nalogu!!!!!! Nikt nie mogl mu pomoc (a bylismy u wielu lekarzy). W domowej atmosferze I cieplym podejsciu Pani Doktor moj syn jest teraz zdrowym, pelnosprawnym i 100% funkcjonalym czlowiekiem. Ja I moj syn jestesmy niesamowicie wdzieczni Pani ...
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Piotr Niezgoda

tel 602 576 511
Chrobrego 1A
58-303 Wałbrzych

Lekarz ,ktory poświecił mi ogrom czasu,bo niestety nie było lekko dobrać do mojego rodzaju choroby leki.Jeden z niewielu lekarzy ,którym się to udało.Za co mu serdecznie dziękuje.Jest trafny w ocenie ,zawsze w kont telefonicznym pomocny.Choc wydaje się być bardzo empatyczny ,w rzeczywistości to człowiek (Lekarz)chętnie niosący pomoc .Slucha ze zrozumieniem.Pacjent od 10 lat

lekarz Szczęsny Masłowska-Szczęsny

Neurolog, Psychiatra

Dmowskiego 22
58-300 Wałbrzych

Polecam zdecydowanie!!!Bardzo miła,tresciwa i poważnie podchodząca do twego problemu osoba.Jesli chodzi o czas wizyty'to nie dentysta'jeden pacjent potrzebuje 15 min,a inny 1,5 godz!Osoba z powołania!2-raz z pomocą tej osoby wychodzę na prostą i cieszę sie z życia!

lekarz Marek Anioła

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Praktyki Pielęgniarskiej "MEDSZKOL" Sp. z o.o.
ulica Ludowa 22/4
58-304 Wałbrzych

ZDECYDOWANIE polecam i sama odnoszę się do komentarzy chwalących lekarza jest on fachowym specjalistą i widać że się stara jak i sporo wie o swojej pracy. serdecznie polecam każdemu :)

lekarz Martyna Szurmińska

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Wałbrzych,ul. Batorego 4
58-309 Wałbrzych

Czekająca rodzina zwróciła mi uwage-wchodziłaś skulona, wychodziłaś wyprostowana. Po wcześniejszych kontaktach z psychiatrami nie miałam dobrych wspomnien. Teraz wychodziłam spokojna, bez wstydu i skrępowania,poczułam sie bezpiecznie, nie było ocen.Choroba to choroba, a ja poczułam ,że jestem przede wszystkim kobietą, której ktoś chce pomóc. Dziękuję Pani doktor za zrozumienie!

lekarz Tomasz Oskar Szewczyk

Główna 4
Wałbrzych

Bardzo dobry psychiatra. Mogę polecić każdemu. Przez kilka lat męczyłam się z depresją i żadne terapie nie przynosiły poprawy. Pan doktor tak dobrał leki i dawki, że odczułam poprawę już po miesiącu leczenia. Co za ulga !!! Polecam na 100%
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Valentyna Mishenyova

Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
ulica Batorego 4
58-300 Wałbrzych

Naprawdę bardzo miła pani psychiatra i udziela fachowej porady.Polecam spotkanie z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Mario

lekarz Lucyna Masłowska-Szczęsny

Psychiatra, Neurolog

Dmowskiego 22
58-300 Wałbrzych

Witam. Moja opinia jest bardzo negatywna. Zdecydowanie najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Jest niemiła, niesympatyczna, złośliwa i bardzo humorzasta. W ogóle nie zbudza zaufania ani sympatii. Komentuje wszystko złośliwie i ocenia. Patrzy na człowieka wilkiem. Rozmawiając z nią człowiek ma jedynie ochotę jak najszybciej opuścić ten gabinet.
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Krzysztof Zabłocki