lekarz Marek Anioła

Psychiatra

Świetny lekarz pomógł mi w problemie i odrazu zdiagnozował przypadłość szczerze polecam z całego <3.

ZDECYDOWANIE polecam i sama odnoszę się do komentarzy chwalących lekarza jest on fachowym specjalistą i widać że się stara jak i sporo wie o swojej pracy. serdecznie polecam każdemu :)

DLA MNIE TO WSPANIAŁY LEKARZ BARDZO DUŻOMI POMÓGŁ,WYSŁUCHAŁ CZEGO POTRZEBOWAŁAŁAM,MIAŁ CIERPLIWOŚĆ DO MNIE GDZIE BYŁAM GADATLIWA.TEGO MI BRAKOWAŁO BY MNIE KTOŚ WYSŁUCHAL. NO I STAŁO SIE WYSŁUCHAŁ I DÓRADZIL

WSPANIAŁY LEKAARZ UMIE SŁUCHAC PACJĘTA I JEST BARDZO POMOCNY W RADACH I LEKACH SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE POLECAM KAZDEMU TAK WSPANIAŁEGO SPECJALISTE LEKARZA

Ja raczej nie dałabym dobrej opinii. Informacje były zdawkowe, podejście i poświęcony czas takie sobie. Osobiście nie polecam.