Lucyna Szymczak

Ortodonta, Stomatolog

Pani doktor usuwała mi siódemkę. Trudna ekstrakcja ze względu na miejsce i kruchość zęba. Poradziła sobie znakomicie. Jest bardzo miłą, konkretną osobą i znakomitą specjalistką. Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, a po ekstrakcji uzyskałem komplet informacji na temat postępowania w ciągu kilku następnych dni. Mimo okresu pandemii koronawirusa czułem się bardzo bezpiecznie. Pełen profesjonalizm. Polecam!

Pani ortodonta Lucyna Szymczak minęła się z powołaniem. Odmówiła leczenia zębów aparatem ortodontycznym, natychmiastowo skierowała mnie do leczenia chirurgicznego, bardzo kosztownego, i jak powiedziała, nic innego z moimi zębami zrobić się nie da. Już chwile po usadzeniu mnie na fotelu zaczęła wtrącać się w słowo, sugerując mi, iż nie mam pojęcia o swojej wadzie oraz że powtarzam suche teorie, które bezwiednie powtarzam. Konsultowałam się również z innymi ortodontami, każdy z nich miał do zaproponowania alternatywny plan leczenia, po ukończeniu którego byłabym zadowolona. Szkoda czasu na ograniczonych ludzi z brakiem wyobraźni, która w ortodoncji , wydaję mi się, jest cechą szczególnie ważną. Nie każdy chce operacji za 15 tys. złotych , niektórym wystarcza tylko proste zęby. Nie marnujcie swojego czasu i pieniędzy. Konsultacje trwały 4 minuty i kosztowały 100 zł.

Z Pania Dr nasz kontakt trwa juz od ok 9ciu lat.Najpierw aparat na noc dla syna ,potem dla corki,nastepnie staly dla syna,a pozniej staly dla corki.Wizyty umowione ,sa potwierdzane telefonicznie przez pania z rejestracji.Asystenka pomaga Pani Dr,wiec bardzo sprawnie i szybko pacjent jest obsluzony.Nie meczy go otwarta buzia.Nie ma mozliwosci zadawania pytan,ale po skonczonej ingerencji lekarskiej,Ortodontka jest otwarta na wyjasnienia i jakiekolwiek informacje.Ja zawsze jestem obecna w gabinecie i rozmawiam z Pania Dr.Bardzo,naprawde bardzo rzadko jest poslizg czasowy umowionej wizyty.Polecam