Stomatolog Tychy

Stomatolog, Medycyna estetyczna

DentalCare
Barona 30

wizyta już od 50
Świetna pani doktor potrafi zaopiekować się pacjentem, a do tego ma fach w ręku co w połączeniu z pewnością siebie, daje świetne efekty pacjentowi. Jestem zadowolony z usług w tym gabinecie :)
Opinia dodana przez: Michał
Tychy Stomatolog lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska

lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska

Przychodnia Stomatologiczna
al. Bielska 135/22
43-100 Tychy

Cudowna Pani doktor dzięki niej przestałam się bać wizyt u dentysty. Spokojna , opanowana perfekcjonistka . Wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Faktycznie o cenie za usługę dowiadujemy się w recepcji już po odbytej wizycie - więc lepiej dopytac przed leczeniem. Wyleczone zęby wyglądają tak jakby były zdrowe od zawsze i nikt przy nich niczego nie ruszał. Super dentysta -goraco polecam wszystkim , którzy boją się wizyty u stomatologa :)

prof. dr hab. n. med. Iwona Niedzielska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy

Pani Profesor Niedzielska to cud natury, przepełniona ciepłem, ogromną empatią wobec pacjenta, mądra kobieta w swojej dziedzinie i nie tylko... na właściwym miejscu. Miałam szczęście, że napotkałam P. Prof. na swojej drodze. Naprawiła błąd innego lekarza, przeprowadzając operację. Tak naprawdę, wiem że dzięki tej Pani żyję, a byłam już na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego... Cierpiałam 7 miesięcy.Inny lekarz podczas ekstrakcji zęba 38 pozostawił przepchnięty korzeń pod okostną i uszkodził ...
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Janusz Słomka

Korczaka 53
43-100 Zawiść, Tychy

Pan doktor Słomka to taki Stomatolog, którego precyzja równa się z wykonastwem szwajcarskich zegarków. Plomby wieczne, a prace, które sam uważa za niepewne i tak okazują sie trwałe :) Gabinet prowadzony wzorcowo, pełen szacunek dla czasu pacjenta, to naprawdę sie nie zdarza zbyt często u innych, nawet prywatnych lekarzy, aby wyznaczana godzina wizyty była tak bardzo dotrzymywana. Pełen profesjonalizm zarówno organizacyjny jak i wykonwaczy. POLECAM.

Dariusz Pękała

RTG, Stomatolog

Wyszyńskiego 37

Witam
Rok temu miałam potrzebę skorzystania z pomocy Pana doktora.Wyrywanie 8 które spędzalo mi sen z powiek ból podawanego zastrzyku i zdretwialej twarzy to wszystko kosztowało mnie wiele nerwów meczyłam się dwa tygodnie z bólem zanim zdecydowałam się na wyrwanie i za namową znajomej ruszyłam pewnym krokiem do P.Pekaly.Polecam każdemu kto panicznie się boi i ma złe wspomnienia z wyrywanie.Znieczulenia nawet nie poczułam,wyrwanie samego zęba trwało parę sekund i było ...
Opinia dodana przez: magda

Przemysław Stiskun

niepodległosci 214
43-100 Tychy

Ja jestem pacjentka pana doktora od kilku ...nastu lat. Przebywam za granica i jak tylko jestem w Polsce no nawet na kontrole musze wpasc .... Swietny i kompetentny lekarz. Ma dobra pamiec - nawet jak widzi pacjenta co 2-3 lata to szybko go sobie przypomni. Bardzo jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Bozena

Jacek Namyślak

Stomatolog, Ortodonta

Zrębowa 18
43-100 Tychy

Leczyłem się z córką przez 2 lata, jestem zadowolony z wyników leczenia i znosiłem niedogodności aparatu stałego , nie jest to sama przyjemność, ale niestety tego się spodziewałem.
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Aleksandra Nitecka buchta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Pani doktor Aleksandra Nitecka-Buchta jest wspaniałą osoba,jako lekarza nie zamieniłabym na nikogo. Jest lekarzem rzeczywiście z powołania,sympatyczna ,duży zasób wiedzy na temat leczenia, zawsze uśmiechnieta.Wyczerpująco tłumaczy. Jestem bardzo szczęśliwa że mogę się leczyc u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Barbara

Imię Różycki

NZOZ Śmieszek STOMATOLOGIA S.C.
aleja Bielska 33
43-100 Tychy

Bardzo dobry dentysta, zdecydowanie polecam! bez obaw mogę powiedzieć, że chyba najlepszy dentysta u jakiego byłam, a byłam u baaaardzo wielu.
Wylko czy ktoś się orientuje, gdzie teraz przyjmuje doktor Różycki, ostatnio umówiłam się na wizytę, okazało się, że przyjmuje już całkiem inny lekarz... niestety wypełnienie odpadło po miesiącu. Jeśli ktoś wie, gdzie teraz przyjmuje doktor Różycki proszę o informację. Dziękuję
Opinia dodana przez: Basia

Jacek Skowronek

Witosa 2 a
Paprocany, Tychy

Dr.n.mDed.Jacek Skowronek,najwyższej klasy FACHOWIEC,profesjonalista,jest bardzo komunikatywną osobą,otwartą na problemy pacjentów,mówi wprost,"bez owijania w bawełnę"Spokojnie można powierzyć mu najtrudniejsze zadania związane z naszymi zębami.Córka Ania miała chirurgicznie usuwane dwie ósemki w miesięcznym odstępie (skomplikowane zabiegi). Po 2 dniach zjadała normalnie posiłki i dobrze się czuła.Zwlekała z ich usunięciem ponad rok(strachy na Lachy).Pan Jacek daje poczucie komfortu psychicznego,co pozbawia pacjenta strachu, żadnych obaw o swoje zdrowie.SŁUCHA co się mówi,ma czas.Wykazuje zrozumienie i ...

Stomatolodzy w Tychach