Stomatolog Tychy

Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak doświadczonym ortodontą. Kilka wizyt w zupełności wystarczyło, by moje uzębienie uległo znacznej poprawie. Wreszcie się przekonałam, że po pierwsze nie ma się czego bać, a po drugie nie ma co zwlekać. Lepiej iść od razu i pozbyć się problemu. Jeszcze raz dziękuję!

Opinia dodana przez: Julia Rawicz
Stomatolog Tychy lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska

Przychodnia Stomatologiczna
al. Bielska 135/22
43-100 Tychy

Cudowna Pani doktor dzięki niej przestałam się bać wizyt u dentysty. Spokojna , opanowana perfekcjonistka . Wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Faktycznie o cenie za usługę dowiadujemy się w recepcji już po odbytej wizycie - więc lepiej dopytac przed leczeniem. Wyleczone zęby wyglądają tak jakby były zdrowe od zawsze i nikt przy nich niczego nie ruszał. Super dentysta -goraco polecam wszystkim , którzy boją się wizyty u stomatologa :)

Wyszyńskiego 37

Witam

Witam
Rok temu miałam potrzebę skorzystania z pomocy Pana doktora.Wyrywanie 8 które spędzalo mi sen z powiek ból podawanego zastrzyku i zdretwialej twarzy to wszystko kosztowało mnie wiele nerwów meczyłam się dwa tygodnie z bólem zanim zdecydowałam się na wyrwanie i za namową znajomej ruszyłam pewnym krokiem do P.Pekaly.Polecam każdemu kto panicznie się boi i ma złe wspomnienia z wyrywanie.Znieczulenia nawet nie poczułam,wyrwanie samego zęba trwało parę sekund i było zupełnie bezbolesne.A asystentka zajęła się wszystkim profesjonalnie od początku do końca.To gabinet bardzo profesjonalny.Szkoda tylko ze dzieci nie przyjmują bo byłabym tam z moimi pociechami pierwsza.

Opinia dodana przez: magda

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Nie mialam w przeszlosci szczegolnie zlych doswiadczen ze stomatologami, ale Pani Doktor zdecydowanie dystansuje wszystkich! Bardzo mila, kompetentna, wyczerpujaco tlumaczy wszystkie etapy leczenia, czym wzbudza zaufanie, dba o komfort pacjenta. Zdecydowanie polecam.

NZOZ Śmieszek STOMATOLOGIA S.C.
aleja Bielska 33
43-100 Tychy

Bardzo dobry dentysta, zdecydowanie polecam! bez obaw mogę powiedzieć, że chyba najlepszy dentysta u jakiego byłam, a byłam u baaaardzo wielu.
Wylko czy ktoś się orientuje, gdzie teraz przyjmuje doktor Różycki, ostatnio umówiłam się na wizytę, okazało się, że przyjmuje już całkiem inny lekarz... niestety wypełnienie odpadło po miesiącu. Jeśli ktoś wie, gdzie teraz przyjmuje doktor Różycki proszę o informację. Dziękuję

Opinia dodana przez: Basia

Witosa 2 a
Paprocany, Tychy

Dr.n.mDed.Jacek Skowronek,najwyższej klasy FACHOWIEC,profesjonalista,jest bardzo komunikatywną osobą,otwartą na problemy pacjentów,mówi wprost,"bez owijania w bawełnę"Spokojnie można powierzyć mu najtrudniejsze zadania związane z naszymi zębami.Córka Ania miała chirurgicznie usuwane dwie ósemki w miesięcznym odstępie (skomplikowane zabiegi). Po 2 dniach zjadała normalnie posiłki i dobrze się czuła.Zwlekała z ich usunięciem ponad rok(strachy na Lachy).Pan Jacek daje poczucie komfortu psychicznego,co pozbawia pacjenta strachu, żadnych obaw o swoje zdrowie.SŁUCHA co się mówi,ma czas.Wykazuje zrozumienie i wrażliwość. Oprócz tego jest fajnym facetem z poczuciem humoru.Polecam wszystkim z małymi i trudniejszymi przypadkami i w różnym wieku.Trafiłam do gabinetu,do którego idzie się na luzie i jest się spokojnym,że będzie dobrze zrobione. Cóż tu więcej pisać,trzeba przyjść i samemu się przekonać.

lekarz Maciej Nowiński

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ I CÓRECZKA. PAMIĘTA SWOICH STAŁYCH PACJENTÓW, NAWET ROZPOZNA PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJ. WOGÓLE JEST BARDZO ZDOLNYM, MŁODYM I WYKSZTAŁCONYM LEKARZEM. WZBUDZA OGROMNE ZAUFANIE.
POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY BOJĄ SIĘ CHODZIĆ DO DENTYSTY. WSZYSTKO TŁUMACZY, U NIEGO NIE MA SZYBKIEGO LECZENIA, W POŚPIECHU, WSZYSTKO ROBI DOKŁADNIE I PRECYZYJNIE, A DO TEGO DOKŁADA WSZELKICH STARAŃ, ABY WIZYTA BYŁA PRZYJEMNA, MIŁA I BEZBOLESNA.

estima Stomatologia Estetyczna
Walentego Kubicy 2
43-100 Tychy

Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.

Opinia dodana przez: Teresa

ES DENTICA

43-100 Tychy

Lecze sie u pani doktor od lat.i ona i jej maz wykazuja sie 100% kompetencja.Pania Lucyne cechuje takze niezwykla empatia i delikatnosc.Polecam bez mrugniecia okiem.

Prywatny Gabinet Lekarski
Hutnicza 48
43-110 Paprocany, Tychy

Świetne podejście, fachowa obsługa, lekarz godny zaufania. Polecam w 100%. Byłam u wielu dentystów i w końcu trafiłam na takiego do którego będę chodziła cały czas.

Stomatolodzy w mieście Tychy