Stomatolog Tychy

Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Przede wszystkim trzeba napisać, że Pani Magdalena to bardzo miła osoba, z ogromnym doświadczeniem. Dzięki jej pomocy naprawiłam swoje zęby, a szczerze mówiąc myślałam, że jestem już na etapie gdzie nic nie da się zrobić. Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Werka
Stomatolog Tychy lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska

Przychodnia Stomatologiczna
al. Bielska 135/22
43-100 Tychy

Cudowna Pani doktor dzięki niej przestałam się bać wizyt u dentysty. Spokojna , opanowana perfekcjonistka . Wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Faktycznie o cenie za usługę dowiadujemy się w recepcji już po odbytej wizycie - więc lepiej dopytac przed leczeniem. Wyleczone zęby wyglądają tak jakby były zdrowe od zawsze i nikt przy nich niczego nie ruszał. Super dentysta -goraco polecam wszystkim , którzy boją się wizyty u stomatologa :)

Wyszyńskiego 37

Witam
Rok temu miałam potrzebę skorzystania z pomocy Pana doktora.Wyrywanie 8 które spędzalo mi sen z powiek ból podawanego zastrzyku i zdretwialej twarzy to wszystko kosztowało mnie wiele nerwów meczyłam się dwa tygodnie z bólem zanim zdecydowałam się na wyrwanie i za namową znajomej ruszyłam pewnym krokiem do P.Pekaly.Polecam każdemu kto panicznie się boi i ma złe wspomnienia z wyrywanie.Znieczulenia nawet nie poczułam,wyrwanie samego zęba trwało parę sekund i było ...
Opinia dodana przez: magda

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Pani doktor Aleksandra Nitecka-Buchta jest wspaniałą osoba,jako lekarza nie zamieniłabym na nikogo. Jest lekarzem rzeczywiście z powołania,sympatyczna ,duży zasób wiedzy na temat leczenia, zawsze uśmiechnieta.Wyczerpująco tłumaczy. Jestem bardzo szczęśliwa że mogę się leczyc u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Barbara

NZOZ Śmieszek STOMATOLOGIA S.C.
aleja Bielska 33
43-100 Tychy

Bardzo dobry dentysta, zdecydowanie polecam! bez obaw mogę powiedzieć, że chyba najlepszy dentysta u jakiego byłam, a byłam u baaaardzo wielu.
Wylko czy ktoś się orientuje, gdzie teraz przyjmuje doktor Różycki, ostatnio umówiłam się na wizytę, okazało się, że przyjmuje już całkiem inny lekarz... niestety wypełnienie odpadło po miesiącu. Jeśli ktoś wie, gdzie teraz przyjmuje doktor Różycki proszę o informację. Dziękuję
Opinia dodana przez: Basia

Witosa 2 a
Paprocany, Tychy

Dr.n.mDed.Jacek Skowronek,najwyższej klasy FACHOWIEC,profesjonalista,jest bardzo komunikatywną osobą,otwartą na problemy pacjentów,mówi wprost,"bez owijania w bawełnę"Spokojnie można powierzyć mu najtrudniejsze zadania związane z naszymi zębami.Córka Ania miała chirurgicznie usuwane dwie ósemki w miesięcznym odstępie (skomplikowane zabiegi). Po 2 dniach zjadała normalnie posiłki i dobrze się czuła.Zwlekała z ich usunięciem ponad rok(strachy na Lachy).Pan Jacek daje poczucie komfortu psychicznego,co pozbawia pacjenta strachu, żadnych obaw o swoje zdrowie.SŁUCHA co się mówi,ma czas.Wykazuje zrozumienie i ...

lekarz Maciej Nowiński

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ ...

estima Stomatologia Estetyczna
Walentego Kubicy 2
43-100 Tychy

Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Teresa

ES DENTICA

43-100 Tychy

Lecze sie u pani doktor od lat.i ona i jej maz wykazuja sie 100% kompetencja.Pania Lucyne cechuje takze niezwykla empatia i delikatnosc.Polecam bez mrugniecia okiem.

Prywatny Gabinet Lekarski
Hutnicza 48
43-110 Paprocany, Tychy

Świetne podejście, fachowa obsługa, lekarz godny zaufania. Polecam w 100%. Byłam u wielu dentystów i w końcu trafiłam na takiego do którego będę chodziła cały czas.

Stomatolodzy w Tychach