Stomatolog Tychy

Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Jak ktoś obawia się takich wizyt to polecam udać się do Dentalcare. Strach od razu minie, bo wszystkie zabiegi są wykonywane w taki sposób, że ból po prostu nie występuje.

Opinia dodana przez: Dominika Murawska

Wyszyńskiego 37

Witam

Witam
Rok temu miałam potrzebę skorzystania z pomocy Pana doktora.Wyrywanie 8 które spędzalo mi sen z powiek ból podawanego zastrzyku i zdretwialej twarzy to wszystko kosztowało mnie wiele nerwów meczyłam się dwa tygodnie z bólem zanim zdecydowałam się na wyrwanie i za namową znajomej ruszyłam pewnym krokiem do P.Pekaly.Polecam każdemu kto panicznie się boi i ma złe wspomnienia z wyrywanie.Znieczulenia nawet nie poczułam,wyrwanie samego zęba trwało parę sekund i było zupełnie bezbolesne.A asystentka zajęła się wszystkim profesjonalnie od początku do końca.To gabinet bardzo profesjonalny.Szkoda tylko ze dzieci nie przyjmują bo byłabym tam z moimi pociechami pierwsza.

Opinia dodana przez: magda

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Nie mialam w przeszlosci szczegolnie zlych doswiadczen ze stomatologami, ale Pani Doktor zdecydowanie dystansuje wszystkich! Bardzo mila, kompetentna, wyczerpujaco tlumaczy wszystkie etapy leczenia, czym wzbudza zaufanie, dba o komfort pacjenta. Zdecydowanie polecam.

NZOZ Śmieszek STOMATOLOGIA S.C.
aleja Bielska 33
43-100 Tychy

Bardzo dobry dentysta, zdecydowanie polecam! bez obaw mogę powiedzieć, że chyba najlepszy dentysta u jakiego byłam, a byłam u baaaardzo wielu.

Wylko czy ktoś się orientuje, gdzie teraz przyjmuje doktor Różycki, ostatnio umówiłam się na wizytę, okazało się, że przyjmuje już całkiem inny lekarz... niestety wypełnienie odpadło po miesiącu. Jeśli ktoś wie, gdzie teraz przyjmuje doktor Różycki proszę o informację. Dziękuję

Opinia dodana przez: Basia

Witosa 2 a
Paprocany, Tychy

Bardzo fajny i bardzo dobrze wykwalifikowany specjalista.
Mój implant jest ja własny ząb.
Polecam wszystkim.

Bardzo fajny i bardzo dobrze wykwalifikowany specjalista.
Mój implant jest ja własny ząb.
Polecam wszystkim.

lekarz Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz, młody i rzetelny. Szuka wszystkich możliwych sposobów na pozbycie się bólu;)

Jedyny lekarz właściciel przychodni stomatologicznej, który nie jest pazerny i łasy na kasę..!

Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;)

Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;)

Polecam

Opinia dodana przez: Beniamin

ES DENTICA

43-100 Tychy

polecam serdecznie.Pani dr jest świetna!

polecam serdecznie.Pani dr jest świetna!

Prywatny Gabinet Lekarski
Hutnicza 48
43-110 Paprocany, Tychy

Świetne podejście, fachowa obsługa, lekarz godny zaufania. Polecam w 100%. Byłam u wielu dentystów i w końcu trafiłam na takiego do którego będę chodziła cały czas.

estima Stomatologia Estetyczna
Walentego Kubicy 2
43-100 Tychy

Lekarz bardzo młody ale odziwo wzbudzający moje zaufanie...Myślę, że właściwy człowiek na właściwym miejscu. Mam zamiar nadal korzystać z usług u Pana Doktora. Myślę, że to dobra decyzja.

Opinia dodana przez: Marzena

Rodakowskiego 3
43-100 Żwaków, Tychy

Jako typowy facet , nie lubiłem dentystów. U pani doktor leczę zęby od kilku lat i nie zamierzam zmieniac .

polecam

polecam