lek. dent. Antonina Krzisz-Auguścik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog, Protetyk

Posiadam 14 lat doświadczenia w leczeniu dentystycznym, dzięki któremu nasi pacjenci mają zdrowy, piękny i radosny uśmiech. Wysoka jakość usług, profesjonalne zaplecze techniczne oraz konkurencyjne ceny zostały docenione przez Pacjentów z kraju i zagranicy (komunikujemy się również w języku angielskim i niemieckim).

Dzięki komfortowej atmosferze i przyjaznym relacjom, zyskaliśmy sobie duże zaufanie, szczególnie wśród dzieci i dentofobów – pacjentów dla których sama myśl o wizycie w gabin...

Ten Gabinet to KOSZMAR!nieporozumienie! Warcząca rejestratorka i podobna lekarka. Na umówioną wizytę prywatną (za 190,00 zł)otrzymałam lekcję poniżenia i upokorzenia!Bezinteresownie! Nigdy więcej!!!!! Należy likwidować tego rodzaju usługi!

Ten Gabinet to KOSZMAR!nieporozumienie!
Warcząca rejestratorka i podobna lekarka.
Nigdy więcej!!!!!
Należy likwidować tego rodzaju usługi!

Poprawienie mostu, ściągnięcie jednej korony bo druga już się nie trzymała i założenie na nowo. Szybko i sprawnie (70min). Druga wizyta: szykowanie zęba pod założenie korony, niestety okazało się że trzeba poprawić leczenie kanałowe nie skończone przez innego dentystę,( nie zauważył że ząb ma dwa kanały nie jeden), dobrze że nie poszedłem na założenie korony

Niedawno byłam u pani doktor (to była moja pierwsza wizyta u dentysty w życiu) i nie żałuję wyboru. Kompetentny lekarz, który potrafi wszystko bardzo ładnie wytłumaczyć (np. problem parodontozy). Pomimo, że mój ząb przeszedł borowanie, wizytę wspominam bardzo pozytywnie i utrzymała mnie ona w przekonaniu, że dentysty nie należy się bać :)

Mimo , że byłam stała pacjentką pani doktor odmówiła przyjęcia mnie w nagłej sytuacji, nawet nie wyszła do mnie zobaczyć co się dzieję tylko poprzez pielęgniarkę przekazała, że mam szukać pomocy gdzieś indziej. W efekcie końcowym wylądowałam w szpitalu w Katowicach bo problem był poważny, gdyby nie inny życzliwy dr nie wiem jak by się to dla mnie skończyło. Stanowczo odradzam, bo w nagłej sytuacji zbywa pacjenta w niegrzeczny sposób.

dobry lekarz. dobry lekarz.dobry lekarz.dobry lekarz.dobry lekarz.dobry lekarz.dobry lekarz.dobry lekarz.dobry lekarz.

jak dla mnie super dentysta. miałem parodontoze odwiedziłem wielu lekarzy, gdy trafiłem tutaj mój problem zostal rozwiązany od ręki. Poprzedni stomatolodzy nawet klinika chorob przyzebia w zabrzu nic mi nie pomogli. Jestem bardzo wdzieczny