Filtruj terminy

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczne Centrum Stomatologii lek. stom. Antonina Krzisz-Auguścik
Plac Nowary 27
43-100 Paprocany, Tychy

Poprawienie mostu, ściągnięcie jednej korony bo druga już się nie trzymała i założenie na nowo. Szybko i sprawnie (70min).
Druga wizyta: szykowanie zęba pod założenie korony, niestety okazało się że trzeba poprawić leczenie kanałowe nie skończone przez innego dentystę,( nie zauważył że ząb ma dwa kanały nie jeden), dobrze że nie poszedłem na założenie korony

Iwona Ptak-Latocha

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kubicy 27
Żwaków, Tychy

Tragedia, przez cala wizyte na ktora przyszlam z coreczka ktora ma prochnicę nasluchałam sie ze prochnica corki to tylko i wylacznie moja wina i zanim zacznie leczyc dziecku prochnice to ja musze nauczyc sie dziecku porzadniej myc zeby pomimo iz sygnalizowalam ze jest to utrudnione z powodu bolu ktory corka odczuwa ( ta pani doktor zdiagnozowala zapalenie dziasel i twierdzila ze moze ja to faktycznie bolec!!) Wiec jak widac, dziecko ...

Krystyna Cendry

Żółkiewskiego 21
43-100 Tychy

juz łądnych pare lat nie mam powodów do narzekania

lek. dent. Anna Niemiec

ks. Tischnera 73
43-100 Paprocany, Tychy

Najgorszy dentysta do jakiego chodziłam. Leczyłam się u tej pani kilka lat, plomby bardzo szybko wypadały, kilka reklamowałam. Dwa zęby leczone kanałowo, pokruszyły się po tym leczeniu błyskawicznie.Zaleciła zrobienie koronki.Koronka- fuszerka za spore pieniądze, źle dopasowana od początku, sama wypadała (pani doktor ją przyklejała, zamiast zrobić nową która by pasowała)potem złamała się śruba mocująca. No i po zębie.

lek. dent. Ewa Sobczyk

Protetyk, Stomatolog

Poradnia Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów NZOZ T - MED s.c.
al. marsz. Piłsudskiego 42
43-100 Tychy

Świetny fachowiec, kompetentna, solidna bardzo dokładna i precyzyjna....bardzo dobre podejście do dzieci..mimo "białego" fartucha wzbudza zaufanie

Jerzy Ginda

Zawiść, Tychy

Brud i ubóstwo w gabinecie!Niemiła obsługa i lekarz i pomoc!Jestem ciekaw czy przy kazdym pacjencie zmieniają rękawiczki,bo jak byłem na ostatniej wizycie z córką zwróciłem uwagę na zmiane rękawiczek do zostałem potraktowany jak ostatni!mówiac mi ze jak mi się nie podoba to mam zmienić stomatologa-tak też zrobiłem,nie polecam,obyście wychodząc z tego gabinetu byli zdrowi!!!

lek. dent. Jacek Bilski

Skalna 163e