Filtruj terminy

Iwona Ptak-Latocha

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kubicy 27
Tychy

Obdarzyła zaufaniem i nie zawiodłam się, wyczerpujące informacje dotyczące trybu postępowania i terminach leczenia. Lekarka kompetentna, cierpliwa. Jestem zadowolona z efektów leczenia, sposobu podejścia do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Dorota

Krystyna Cendry

Żółkiewskiego 21
43-100 Tychy

Polecam panią doktor K. Cendry. Obsługa miła i uprzejma. Cennik akuratny na te czasy. Wykonanie protezy estetyczne.

lek. dent. Antonina Krzisz-Auguścik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczne Centrum Stomatologii lek. stom. Antonina Krzisz-Auguścik
Plac Nowary 27
43-100 Tychy

Poprawienie mostu, ściągnięcie jednej korony bo druga już się nie trzymała i założenie na nowo. Szybko i sprawnie (70min). Druga wizyta: szykowanie zęba pod założenie korony, niestety okazało się że trzeba poprawić leczenie kanałowe nie skończone przez innego dentystę,( nie zauważył że ząb ma dwa kanały nie jeden), dobrze że nie poszedłem na założenie korony

lek. dent. Anna Niemiec

ks. Tischnera 73
43-100 Tychy

Jeden z lepszych lekarzy w Tychach. Lekarka, bardzo empatyczna wytłumaczyła mi wszystko w bardzo zrozumiały sposób

lek. dent. Ewa Sobczyk

Protetyk, Stomatolog

Poradnia Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów NZOZ T - MED s.c.
al. marsz. Piłsudskiego 42
43-100 Tychy

Świetny fachowiec, kompetentna, solidna bardzo dokładna i precyzyjna....bardzo dobre podejście do dzieci..mimo "białego" fartucha wzbudza zaufanie

Jerzy Ginda

Tychy

Brud i ubóstwo w gabinecie!Niemiła obsługa i lekarz i pomoc!Jestem ciekaw czy przy kazdym pacjencie zmieniają rękawiczki,bo jak byłem na ostatniej wizycie z córką zwróciłem uwagę na zmiane rękawiczek do zostałem potraktowany jak ostatni!mówiac mi ze jak mi się nie podoba to mam zmienić stomatologa-tak też zrobiłem,nie polecam,obyście wychodząc z tego gabinetu byli zdrowi!!!

Joanna Rozik

Chirurg stomatolog, Protetyk