lek. dent. Jan Viscardi

Bardzo polecam Pana Dr Jana Viscardiego. Fachowa pomoc w potrzebie. Efekt super. Placowka tez super. Nowoczesny sprzet. Bede polecal znajomym :-)

Szybka, fachowa obsługa, prawidłowa diagnoza trudnego przypadku. Świetny kontakt z lekarzem i omówienie problemu wraz ze sposobem leczenia. Jawne koszty zabiegów.

Po ostatniej wizycie z gabinetu wyszłam z przeszywającym bólem szóstki, gdzie dr Piotr tata doktora zrobił mi zdjęcie panoramiczne całej szczęki nie wiedzieć po co - 100 zł i pogrzebał ostrym narzędziem przy odsłoniętym korzeniu zęba, czym jeszcze bardziej zaognił stan zapalny. Zostałam umówiona na za tydzień do doktora Jana specjalisty od leczenia kanałowego. Całą drogę do domu płakałam.. Po powrocie do Katowic przyjęto mnie pilnie w innym gabinecie, gdzie za zaniedbanie doktora zapłaciłam 500 zł za tomograf i ekstrakcję zęba, który rzekomo nadawał się do leczenia kanałowego. Najbardziej boli mnie to, że regularnie chodziłam na wizyty i już rok wcześniej zgłaszałam, nalot między dziąsłem a koroną zęba. Doktor stwierdził, że nic się nie dzieje.. Nie polecam doktora Janka, ponieważ przez brak jego kompetencji czeka mnie jeszcze kolejna kosztowna wizyta i leczenie kanałowe jedynki w której przepchał kanał, a ja od dwóch lat czuje dolegliwości bólowe, z czego około roku zgłaszałam problem, ale dr Jan szukał przyczyny bez powodzenia na kolejnych czterech wizytach.. nie przyznając się do błędu, którym jest przepchany kanał!!! Minęły dwa lata i nadal czuję żal.. Potraktowano mnie przedmiotowo za ciężko zarabiane pieniądze. Nie polecam!
Straty moralne i finansowe, są zbyt wysokie.