lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

Stomatolog, Medycyna estetyczna

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Pani Doktor aktualnie pracuje na systemie nakładkowym Invialign i to jest jej głównym systemem pracy.

Profesjonalizm przede wszystkim. Pani Magdalenie jak najbardziej można zaufać - zabiegi są bezbolesne i wykonywane bardzo sprawnie. Osobiście wyleczyłem zęby + teraz mam aparat Invisalign, który sprawdza się znakomicie.

Pani Magdalena to zdecydowanie osoba godna polecenia - wyleczyła moje zęby i wyglądają one teraz tak jak zawsze chciałem, żeby wyglądały :)

Leczenie przyniosło doskonałe efekty i wszystko to dzięki Pani Magdalenie. Polecam każdemu kto chce zadbać o zęby w profesjonalny sposób.

Pani Magdalena zaproponowała mi aparat Invisalign, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Jest praktycznie niewidoczny a jego noszenie nie powoduje dyskomfortu.

Najlepszy stomatolog w Tychach, bez dwóch zdań. Pomogła mi w znaczący sposób, a kontrole to już teraz tylko formalność.

Jestem bardziej niż zadowolony z leczenia. Wreszcie nie mam problemów z zębami, a walczyłem o to naprawdę długo.

Przede wszystkim trzeba napisać, że Pani Magdalena to bardzo miła osoba, z ogromnym doświadczeniem. Dzięki jej pomocy naprawiłam swoje zęby, a szczerze mówiąc myślałam, że jestem już na etapie gdzie nic nie da się zrobić. Polecam szczerze!

Naprawiam zęby u Pani Magdaleny co prawda od niedawna, ale już widzę efekty. Jestem bardziej niż zadowolony, bo wcześniej pod kątem rezultatów było raczej kiepsko. Tutaj natomiast pełen profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i dobre wyposażenie gabinetu.

Doskonały ortodonta, któremu można i warto zaufać. Leczenie przebiega sprawnie i bezproblemowo, więc jeśli ktoś obawia się bólu to Pani Magdalena będzie najlepszą opcją. Zabiegi są bowiem bezbolesne i nie trzeba się podczas nich stresować.

Długo szukałam sprawdzonego stomatologa, który będzie w stanie mi pomóc. W końcu trafiłam na Panią Pniok i dzięki temu stan moich zębów z wizyty na wizytę ulega znaczącej poprawie. Polecam każdemu się do niej udać!