lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Gabinet DentalCare posiada autoryzację firmy Scheu-Dental do pracy aparatami Clear Aligner i firmy 3M do pracy w systemie Lingwalnym niewidocznymi aparatami Incognito. Autoryzacja gwarantuje, że lekarz przeszedł wszelkie konieczne szkolenia i zapewnia wysoką jakość leczenia.

Przede wszystkim trzeba napisać, że Pani Magdalena to bardzo miła osoba, z ogromnym doświadczeniem. Dzięki jej pomocy naprawiłam swoje zęby, a szczerze mówiąc myślałam, że jestem już na etapie gdzie nic nie da się zrobić. Polecam szczerze!

Długo szukałam sprawdzonego stomatologa, który będzie w stanie mi pomóc. W końcu trafiłam na Panią Pniok i dzięki temu stan moich zębów z wizyty na wizytę ulega znaczącej poprawie. Polecam każdemu się do niej udać!

Doskonały ortodonta, któremu można i warto zaufać. Leczenie przebiega sprawnie i bezproblemowo, więc jeśli ktoś obawia się bólu to Pani Magdalena będzie najlepszą opcją. Zabiegi są bowiem bezbolesne i nie trzeba się podczas nich stresować.

Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak doświadczonym ortodontą. Kilka wizyt w zupełności wystarczyło, by moje uzębienie uległo znacznej poprawie. Wreszcie się przekonałam, że po pierwsze nie ma się czego bać, a po drugie nie ma co zwlekać. Lepiej iść od razu i pozbyć się problemu. Jeszcze raz dziękuję!

Miejsce godne polecenia. Można się bezproblemowo umówić na wizytę i liczyć przy tym na pełną pomoc. Jak dla mnie idealnie - leczenie jest bezbolesne i skuteczne.

Nie znam drugiego takiego specjalisty, który potrafiłby pomóc pacjentowi w takim stopniu. Pełen profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam Panią Magdalenę!

Nigdy nie przepadałam za wizytami w tego typu gabinetach ze względu na wrodzony strach do nich, ale odkąd pojawiam się u Dr Pniok to wszystko jest w jak najlepszym porządku. 0 bólu i jakiegokolwiek stresu. Bardzo miła atmosfera i pełen profesjonalizm, polecam!

Stomatolog jak najbardziej zasługujący na maksymalną ocenę. Pomoże i doradzi. Zawsze jest w stanie wybrać najlepsze rozwiązanie pod kątem leczenia zębów.

Ja jestem bardzo zadowolona z usług pani Doktor. Od razu zaproponowała mi nowoczesne metody leczenia ortodontycznego, na szczęście obyło się bez aparatu "z drutami". Noszę Invisalign i wszystko przebiega tak, jak pani Magdalena Pniok mi tłumaczyła. To dobry specjalista.

Bardzo się cieszę, że trafiłam do pani doktor Magdaleny. Dzięki temu zdecydowałam się na aparat Invisalign, który jest na prawdę świetnym rozwiązaniem i praktycznie go nie widać. Polecam Panią doktor jeśli chodzi o leczenie ortodontyczne.