lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

Stomatolog, Medycyna estetyczna

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Polecam placówkę. Byłem u wielu dentystów, ale dopiero u Pani Magdaleny uzyskałem odpowiednią pomoc, a aparat Invisalign który noszę od trzech miesięcy sprawuje się świetnie.

5/5 invisalign okazał się bardzo dobrym pomysłem i widać efekty, że zęby wracają tam gdzie powinny być na samym początku :D

Pani Dr. dobrze wie o czym mówi, trafnie stawia diagnozę i wspólnie omawiamy plan działania. Doktor na medal.

Przesympatyczna Doktor, bardzo dobre indywidualne podejście do każdego pacjenta. Da radę ze wszystkim :)

Świetna pani doktor potrafi zaopiekować się pacjentem, a do tego ma fach w ręku co w połączeniu z pewnością siebie, daje świetne efekty pacjentowi. Jestem zadowolony z usług w tym gabinecie :)

Najlepsza pani stomatolog u jakiej byłam :) Dzięki niej dowiedziałam się o nakładkach Invisalign, dzięki którym moje zęby nareszcie są proste.

Dobrze że trafiłam na Panią Magdalenę. Dzięki niej stan mojego uzębienia znacząco się poprawił. Wcześniej byłam u wielu dentystów, ale dopiero w Dentalcare uzyskałam taką pomoc, jaka powinna być zagwarantowana od początku.

Dobrze że trafiłam na Panią Magdalenę. Dzięki niej stan mojego uzębienia znacząco się poprawił. Wcześniej byłam u wielu dentystów, ale dopiero w Dentalcare uzyskałam taką pomoc, jaka powinna być zagwarantowana od początku.

Osoba w pełni godna polecenia. Profesjonalne diagnozy, leczenie i podejście do pacjenta. Wybierając Panią Magdę, na pewno się nie zawiedziecie.

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam! Po kilku wizytach już mam pewność, że nie zmienię jej na nikogo innego. Szczerze polecam!

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Magdaleny Pniok. Świetna specjalistka z odpowiednim podejściem.