lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

Stomatolog, Medycyna estetyczna

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Pani Pniok jest zdecydowanie godna polecenia. To miła i doświadczona osoba, więc można liczyć na profesjonalną pomoc w kwestii leczenia. Ode mnie 5/5

Doktor poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentom. Jest dokładna i dobrze tłumaczy wszystko a także uprzejma.

Bardzo polecam Panią doktor :) mój syn miał bardzo duże problemy ze zgrzyzem i kompletnie krzywe zęby, już widzimy poprawę mimo że to początki noszenia aparatu :)

Pani Magdalena Pniok to super specjalista, jest bardzo kompetentna i konkretna. Wszystko dokładnie tłumaczy, dzięki czemu wiem że moje leczenie zmierza w dobrą stronę :)

Bardzo dziękuję Pani Doktor za zajęcie się moimi zębami. Jest duża poprawa a to wszystko dzięki nowoczesnej technice, którą stosują w klinice Dentalcare.

Super stomatolog. Pani doktor prowadzi moje leczenie ortodontyczne i już widzę efekt, wreszcie będę miała piękne zęby.

Zero stresu. Przyjemne wizyty. Co więcej Pani Magdalena jest pełną profesjonalistką w tym co robi. Mogę polecić wizyty u niej każdemu, kto obawia się chodzenia do dentysty.

Bardzo się cieszę, że trafiłam do pani doktor Magdaleny. Dzięki temu zdecydowałam się na aparat Invisalign, który jest na prawdę świetnym rozwiązaniem i praktycznie go nie widać. Polecam Panią doktor jeśli chodzi o leczenie ortodontyczne.

Chciałem podziękować Pani Magdalenie za pomoc, miałem nieprawidłowy zgryz i bardzo krzywe zęby. Dzięki doświadczeniu pani Doktor mogę się cieszyć pięknym uśmiechem, aż sam się dziwię że dało się tak to poprawić.

Ja jestem bardzo zadowolona z usług pani Doktor. Od razu zaproponowała mi nowoczesne metody leczenia ortodontycznego, na szczęście obyło się bez aparatu "z drutami". Noszę Invisalign i wszystko przebiega tak, jak pani Magdalena Pniok mi tłumaczyła. To dobry specjalista.