lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

Stomatolog, Medycyna estetyczna

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Wszystko OK. Dobra obsługa. Przyjemnie, miło, dokładnie i szybko. Pani Doktor ma dużą wiedzę i doświadczenie. Polecam.

Cierpliwa, miła i bardzo sympatyczna, zdecydowanie polecam - naprawdę super lekarz!!!! Mam pełne zaufanie do kompetencji!!!

Zakładałam aparat u pani dr Pniok, wizyta trochę trwa, ale doktorka zagaduje i jest całkiem przyjemnie.

Wszystko w najlepszym porządku. Jestem już po zakończonym prostowaniu zgryzu. Pani doktor przygotowała mnie na to, że może trochę to zająć, ale będzie warto. Okazało się to być prawdą. Mąż mówi, że uśmiecham się częściej odkąd wyprostowałam zęby, a ja wiem, ze to prawda. Polecam

Niesamowita Pani stomatolog. Zawsze chodziłam z obawami, tui była pierwsza wizyta gdzie na portalu się zapoznałam z opiniami i je w 100% potwierdzam! Bardzo dokładna, uprzejma i wesoła osoba. Dobrze mi wytłumaczyła co będzie robione i widać fachowość ze strony Pani doktor. Jestem bardzo wdzięczna za wizytę bez bólu i teraz będę przeglądy i leczenie robić u Pani Magdy, pozdrawia Marta

Jestem starym Pacjentem Doktor Magdy Pniok, wcześniej Leki. Jest to bardzo miły i dobry lekarz. Warto przychodzić, mimo, że na konsultacje u niej można czekać nawet miesiąc.

Założyłam aparat u doktor Magdy Pniok. Jest praktycznie niewidoczny, dopiero z niewielikiej odległości można go dostrzec, niektórzy członkowie mniej spostrzegawczej płci męskiej :) zorientowali się dopiero po kilku dniach :)

fajny gabinet, bardzo mi się podobało podejście do pacjenta, dało się fajnie pogadać. Sam gabinet na wyskokim poziomie. Jeżeli o mnie chodzi to polecam

W pełni polecam, pani doktor swoją skutecznością bije na głowę większość okoliczych ortodontów, bardzo łatwo złapałam z nią dobry kontakt bo jest otwarta i chce pomóc.

Wreszcie przyszedł czas zdjęcia aparatu, już nie mogłam doczekać się tej chwili. Moje ząbki wyglądają prześlicznie :) Pani Magdaleno jest Pani wspaniałym lekarzem! Nie dziwię się że są do Pani takie długie kolejki.