DentalCare

O nas

Witamy Państwa w DentalCare

Witamy Państwa w DentalCare

miejscu, które powstało z myślą o wszystkich, dla których zdrowy i piękny uśmiech to nie tylko marzenie, ale i cel. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo odwiedzić naszą stronę. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Naszą misją jest zapewnienie opieki stomatologicznej wysokiej jakości, zgodnej z najnowszą wiedzą. Pomagamy naszym Pacjentom odzyskać piękny i zdrowy uśmiech BEZ STRESU I BÓLU i w komfortowych warunkach. Pracujemy wykorzystując SPRZĘT najwyższej jakości, pozwalający na zaawansowaną diagnostykę i innowacyjne leczenie.

Nieustannie podnosimy swoje KWALIFIKACJE, aby leczyć Państwa wykorzystując najcenniejsze osiągnięcia stomatologii. U nas każdy pacjent traktowany jest indywidualnie z szacunkiem i życzliwością, rozumiemy, że każdy pacjent może mieć inne podejście do leczenia stomatologicznego.

Nasz personel to lekarz dentysta Magdalena Patrycja Pniok,lekarz dentysta Małgorzta Żak, dentysta Łukasz Kwolek, lekarz dentysta Agnieszka Buczyńska, lekarz dentysta Bartłomiej Matraszek, lekarz dentysta Marta Brautsch, lekarz dentysta Igor Koplejewski, lekarz dentysta Paweł Nawrot, lekarz Maciej Nowiński

BEZ STRESU I BÓLU
Bezbolesność w czasie zabiegów to jeden z naszych podstawowych priorytetów. Dążymy do przekonania pacjentów, że wizyta u stomatologa nie musi kojarzyć się z bólem, lecz może być bezstresowym spotkaniem z zaufanym dentystą, który pomoże Państwu rozwiązać każdy problem związany z zębami. Staramy się pracować bardzo delikatnie. Dysponujemy szeroką gamą znieczuleń, dzięki czemu pacjent może zapomnieć o bólu podczas wizyt w naszym gabinecie. Do najdrobniejszych zabiegów nasz stomatolog wykonuje znieczulenie powierzchniowe żelami o smaku owocowym, czekolady lub mięty. Na bieżąco wprowadzamy do gabinetu najnowsze środki znieczulające. Pacjentom bojącym się tradycyjnego znieczulenia polecamy znieczulenie komputerowe The Wand, które eliminuje dyskomfort występujący podczas podawania znieczulenia za pomocą strzykawki. Proponujemy także podtlenek azotu czyli gaz rozweselający, który całkowicie redukuje stres związany z wizytą u stomatologa. Mamy nadzieję, że z każdą kolejną wizytą wszelkie nieprzyjemne doświadczenia związane ze stomatologiem będą stawały się już tylko niemiłym wspomnieniem.
Świadczymy usługi w zakresie takich specjalizacji jak: Ortodoncja,Endodoncja, Stomatologia estetyczna, Wybielanie, Profilaktyka, Stomatologia dziecięca,Stomatologia zachowawcza, Implantologia, Licówki, Korony, Protetyka, Znieczulenie Komputerowe, Gaz rozweselający.

Nasi lekarze

Chirurg szczękowo twarzowy   (+4 więcej)

Kompleksowość leczenia

ogólnie zweryfikowaliśmy leczenie syna u innego specjalisty - leczony w dentalcare ładnych parę lat, w dentalcare - zostawiony aparat wymienny i tak ma być, będziemy wymieniać na nakładki; zweryfikowane u innego lekarza - aparat wyjmowany do wyrzucenia od roku nie spełnia swojej funkcji, dodatkowo brak miejsca na kły - za mało miejsca, dodatkowo drugie małe piątki, ; w dentalcare w ogóle tego nie powiedzieli, wyciągneliśmy dokumentację z dwóch lat i nic w niej nie było, zero jakichkolwiek informacji, dużo papieru bez żadnych konkretów. na dokumentację czekałem 3 tygodnie i dostałem ...

ogólnie
zweryfikowaliśmy leczenie syna u innego specjalisty - leczony w dentalcare ładnych parę lat, w dentalcare - zostawiony aparat wymienny i tak ma być, będziemy wymieniać na nakładki; zweryfikowane u innego lekarza - aparat wyjmowany do wyrzucenia od roku nie spełnia swojej funkcji, dodatkowo brak miejsca na kły - za mało miejsca, dodatkowo drugie małe piątki, ; w dentalcare w ogóle tego nie powiedzieli, wyciągneliśmy dokumentację z dwóch lat i nic w niej nie było, zero jakichkolwiek informacji, dużo papieru bez żadnych konkretów. na dokumentację czekałem 3 tygodnie i dostałem takie g...o. miały być dokumentacje obu dzieci dostałem jednego, bo ktoś komuś nie przekazał w dentalcare. ostatni rok to brak jakiegokolwiek prowadzenia planowanego co dwa miesiące inna decyzja, na dokumentach p. Pniok w praktyce za każdym razem inna pani do kontroli. mowa była o stałym aparacie dół plus góra; u innego specjalisty wystarczy góra, dół jest ok. uciekać od naciągaczy. gdyby nie weryfikacja u innego specjalisty pewnie dalej płaciłbym za coś co nazywają leczeniem. podsumowując mnie byłoby wstyd za wystawienie takiej dokumentacji, ale taka sama dokumentacja jak wiedza i leczenie, omijać daleko, chyba, że ktoś chce sponsorować kapiące tuszem rzęsy , implanty i przeglądanie w lustrze a nie leczenie swojego dziecka.
a i widzę, że profilowanie stron włączone, bo negatywy znikają w gąszczu dobrych. nie wyrażam zgody na odpowiedź Dentalcare, aby udać się do nich i zweryfikować, mieliście na to dwa lata.

Kompleksowość leczenia

Bardzo profesjonalna placówka, mają najlepsze sprzęty i wykwalifikowanych specjalistów :) Zdecydowanie najlepsze miejsce do leczenia stomatologicznego, w którym byłam :)

Kompleksowość leczenia

Bardzo profesjonalne miejsce pełne kompetentnych stomatologów :) Bardzo się cieszę, że trafiłam do Dentalcare, i polecam każdemu kto szuka dobrego dentysty.

Kompleksowość leczenia

Świetna klinika i super atmosfera. Byłam z moim synkiem już i kilku dentystów ale dopiero po wizycie w Dental Care wizyta u dentysty to nie trauma. Dużo zabawek, książeczek, motywatorów itp. Klinika dla mam :) Polecam !

Kompleksowość leczenia

Pani dr. Magdalena to cudotwórca - została mi uratowana 6-tka która była przez kilku dentystów już nie do odratowania. Sama klinika z bardzo komfortowa z miłą obsługą - Polecam !! Gosia

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii