Ranking placówek

Tychy

- 151 placówek

Barona 30
tel. 32 788 18 19

Bardzo profesjonalna placówka, mają najlepsze sprzęty i wykwalifikowanych specjalistów :) Zdecydowanie najlepsze miejsce do leczenia stomatologicznego, w którym byłam :)

Opinia dodana przez danuta

Przebywałam na oddziale otolaryngologicznym. Personel medyczny oceniam bardzo dobrze. Czekająca mnie operacja wywolała trochę strachu.Jednak uśmiechnięte , b. miłe i życzliwe P.pielęgniarki i salowe wprowadzały spokój .Lekarki i lekarze b. kompetentni i mili.
Dokładnie zostałam poinformowana na czym operacja będzie polegała oraz o procesie dalszego leczenia.Szczególnie wyróżnię lekarzy P. Piętkę ,Karczmarczyka oraz Rogera.
Na oddziale czyściutko.Personel na szóstkę.
Nie wiem jak jest na innych Oddziałach - ten polecam każdemu :)

Na oddziale czyściutko.Personel na szóstkę.
Nie wiem jak jest na innych Oddziałach - ten polecam każdemu :)

Opinia dodana przez Basia

Nie polecam !!! Brak słów i szacunku dla małego pacjenta !!!! A cała reszta bez komentarza :(Dramat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez ewa

Rudolfa Zaręby 5