Ranking placówek

- 153 placówki
Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic

Łabędzia 67/18
tel. 32 21 61 866; 695-728-602

Fajna kameralna przychodnia z dużą dostępnoscią rożnych lekarzy - co ważne mimo pandemii są krótkie terminy i można się przyjść do lekarza a nie tylko na teleporadę ;)
Opinia dodana przez Jarosław

Barona 30
tel. 32 788 18 19

Bardzo profesjonalne miejsce pełne kompetentnych stomatologów :) Bardzo się cieszę, że trafiłam do Dentalcare, i polecam każdemu kto szuka dobrego dentysty.
Opinia dodana przez Kasia
Przebywałam na oddziale otolaryngologicznym. Personel medyczny oceniam bardzo dobrze. Czekająca mnie operacja wywolała trochę strachu.Jednak uśmiechnięte , b. miłe i życzliwe P.pielęgniarki i salowe wprowadzały spokój .Lekarki i lekarze b. kompetentni i mili.
Dokładnie zostałam poinformowana na czym operacja będzie polegała oraz o procesie dalszego leczenia.Szczególnie wyróżnię lekarzy P. Piętkę ,Karczmarczyka oraz Rogera.
Na oddziale czyściutko.Personel na szóstkę.
Nie wiem jak jest na innych Oddziałach - ten polecam każdemu :)
Opinia dodana przez Basia
Nie polecam !!! Brak słów i szacunku dla małego pacjenta !!!! A cała reszta bez komentarza :(Dramat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez ewa

ulica Barona 30