Uprzejmość personelu

ul. wizyty domowe
tel. 516410256

Barona 30
tel. 32 788 18 19

Świetna klinika i super atmosfera. Byłam z moim synkiem już i kilku dentystów ale dopiero po wizycie w Dental Care wizyta u dentysty to nie trauma. Dużo zabawek, książeczek, motywatorów itp. Klinika dla mam :) Polecam !

Opinia dodana przez Anonim

Nie polecam !!! Brak słów i szacunku dla małego pacjenta !!!! A cała reszta bez komentarza :(Dramat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez ewa

Lencewicza 46