lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

Stomatolog, Medycyna estetyczna

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Naprawiam zęby u Pani Magdaleny co prawda od niedawna, ale już widzę efekty. Jestem bardziej niż zadowolony, bo wcześniej pod kątem rezultatów było raczej kiepsko. Tutaj natomiast pełen profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i dobre wyposażenie gabinetu.

Warto wybrać się do Dentalcare i skorzystać z usług Pani Magdaleny - zabiegi nie bolą, są przeprowadzane sprawnie i z użyciem nowoczesnych narzędzi.

Oczywiście polecam - Pani Pniok to prawdziwa specjalistka, która ma najlepsze podejście do pacjenta, z jakim miałam do czynienia :)

Stomatolog jak najbardziej zasługujący na maksymalną ocenę. Pomoże i doradzi. Zawsze jest w stanie wybrać najlepsze rozwiązanie pod kątem leczenia zębów.

Doskonały ortodonta, któremu można i warto zaufać. Leczenie przebiega sprawnie i bezproblemowo, więc jeśli ktoś obawia się bólu to Pani Magdalena będzie najlepszą opcją. Zabiegi są bowiem bezbolesne i nie trzeba się podczas nich stresować.

Nie znam drugiego takiego specjalisty, który potrafiłby pomóc pacjentowi w takim stopniu. Pełen profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam Panią Magdalenę!

Miejsce godne polecenia. Można się bezproblemowo umówić na wizytę i liczyć przy tym na pełną pomoc. Jak dla mnie idealnie - leczenie jest bezbolesne i skuteczne.

Długo szukałam sprawdzonego stomatologa, który będzie w stanie mi pomóc. W końcu trafiłam na Panią Pniok i dzięki temu stan moich zębów z wizyty na wizytę ulega znaczącej poprawie. Polecam każdemu się do niej udać!

Przede wszystkim trzeba napisać, że Pani Magdalena to bardzo miła osoba, z ogromnym doświadczeniem. Dzięki jej pomocy naprawiłam swoje zęby, a szczerze mówiąc myślałam, że jestem już na etapie gdzie nic nie da się zrobić. Polecam szczerze!

Najlepszy specjalista w Tychach. Odkąd leczę u Niej zęby, ich stan uległ widocznej poprawie. Polecam bo na pewno się nie zawiedziecie