Lekarze Stomatolog Tychy

lek. dent. Marcin Cendry

Żółkiewskiego 21
43-100 Tychy

Witam. Trafiłam do Pana doktora, po złych doświadczeniach u syna jednego z najbardziej znanych tyskich dentystów..Brak kompetencji poprzedniego dentysty doprowadził do ekstrakcji 6, a z przepchanym kanałem w 1 chodziłam rok i młody dentysta- specjalista od kanałówki nie widział nic niepokojącego..bo jak można przyznać się do błędu. Doktor Marcin Cendry przedstawił mi alternatywę leczenia, wybraliśmy implant, wkręt był założony bezboleśnie i z powodzeniem, a w przyszłym miesiącu nareszcie będę posiadaczką ...
Opinia dodana przez: Monika

Paweł Szczepaniak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Tychy

Na fotelu czuję się bezpiecznie, jestem przekonana że mam profesjonalną opiekę medyczną. Zawsze panuje przyjemna i miła atmosfera. Trafna diagnoza i sprawne leczenie. Z uśmiechem na twarzy polecam!
Opinia dodana przez: Hala

lek. dent. Katarzyna Kawka-Suchoń

Tychy

Najlepsza Pani doktor jaką spotkałam.Pełny profesionalizm, podejście do każdego pacjenta dorosłego jak i dziecka.Chodzimy całą rodziną i nie wyobrażamy sobie już innej Pani dentystki.Na wizytę czekamy z przyjemnością.Fachowiec w każdym calu.Człowiek czuję się bardzo komfortowo zaopiekowały.Pilecam z całego serca
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Marek Grabowski

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy

leczę moje dzieci od 2 lat,maja założone aparaty z kasy,nic nie muszę dopłacać,tylko że lepsze są takie stałe,bo nie trzeba dzieciom przypominać o zakładaniu aparatu,ale nie stać mnie na takie,więc niech noszą na razie ruchome,ważne że są efekty

lek. dent. Teresa Dugacz-Bołdys

Orzeszkowej 35/23
43-100 Tychy

Świetna obsługa i atmosfera przy trudnym zabiegu. Polecam gorąco, szczególnie osobom z nienajlepszymi doświadczeniami w opiece dentystycznej.

lek. dent. Anna Gola

Tychy

doktor Ania z Harrisdentu uratowała mi zęba, który myślałem że trzeba będzie wyrwać. Super że udało się go uratować. Bastek
Opinia dodana przez: kuba

lek. dent. Katarzyna Kawka-Suchoń

Tychy

Jestem bardzo zadowolona .Wszystkie zęby wyleczone bezboleśnie.Pani doktor spokojna i cierpliwa nawet dla takiej panikary jak ja.
Opinia dodana przez: Karolina

prof. dr hab. n. med. Iwona Niedzielska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy

Z całego, szczerego serca, polecam Panią profesor. Ogromna wiedza i praktyka, ponadczasowa życzliwość i uśmiech, pełen profesjonalizm, trafnie postawiona diagnoza (osteradionekroza żuchwy) oraz bardzo szybko podjęta decyzja, co do przebiegu leczenia mojej mamy - to wszystko na pierwszej wizycie w gabinecie u Pani profesor. Nadmieniam, że stan zapalny mojej mamy był bardzo rozległy (Pani profesor nie skomentowała leczenia innych lekarzy ani tego, że przyszłyśmy tak późno - tylko profesjonalnie podeszła ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

Iwona Ptak-Latocha

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kubicy 27
Tychy

Obdarzyła zaufaniem i nie zawiodłam się, wyczerpujące informacje dotyczące trybu postępowania i terminach leczenia. Lekarka kompetentna, cierpliwa. Jestem zadowolona z efektów leczenia, sposobu podejścia do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Jan Viscardi

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Stomatologiczna K. i P. Viscardi
Armii Krajowej 101 A
43-100 Tychy

Po ostatniej wizycie z gabinetu wyszłam z przeszywającym bólem szóstki, gdzie dr Piotr tata doktora zrobił mi zdjęcie panoramiczne całej szczęki nie wiedzieć po co - 100 zł i pogrzebał ostrym narzędziem przy odsłoniętym korzeniu zęba, czym jeszcze bardziej zaognił stan zapalny. Zostałam umówiona na za tydzień do doktora Jana specjalisty od leczenia kanałowego. Całą drogę do domu płakałam.. Po powrocie do Katowic przyjęto mnie pilnie w innym gabinecie, gdzie ...
Opinia dodana przez: Monika

Jolanta Wutzow

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Wybitny stomatolog periodontolog (choroby przyzębia),20 - sto paroletnia praktyka.Zaprasza do Tychów ul. Edukacji 1.
Już od wielu lat cała rodzina leczy się u Pani doktor. Cenię ją za profesjonalizm i rozsądne podejście (nigdy nie miałam wrażenia naciągania na niepotrzebne koszty, jak zdarzało mi się u innych stomatologów). Poza tym nigdy żadna założona plomba nie wypadła, a zdarzało się, że pani doktor ratowała nas w różnych podbramkowych sytuacjach (np. złamanie zęba).
Opinia dodana przez: Kasia

Krystyna Cendry

Protetyk, Stomatolog

Żółkiewskiego 21
43-100 Tychy

Polecam panią doktor K. Cendry. Obsługa miła i uprzejma. Cennik akuratny na te czasy. Wykonanie protezy estetyczne.

Lucyna Szymczak

Ortodonta, Stomatolog

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

Pani doktor usuwała mi siódemkę. Trudna ekstrakcja ze względu na miejsce i kruchość zęba. Poradziła sobie znakomicie. Jest bardzo miłą, konkretną osobą i znakomitą specjalistką. Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, a po ekstrakcji uzyskałem komplet informacji na temat postępowania w ciągu kilku następnych dni. Mimo okresu pandemii koronawirusa czułem się bardzo bezpiecznie. Pełen profesjonalizm. Polecam!

lek. dent. Iwona Pawlik

Rodakowskiego 3
43-100 Tychy

Nie polecam usług tej pani. Dzięki niej nabawiłam się zapalenia dziąsła. Zrobiła mi jednego zęba tak, że tydzień później inny dentysta nawet nie zauważył, że coś było robione i od jednego końca do drugiego rozwiercil, a pani widziała tam jedna małą dziurkę... Szkoda czasu, nawet tych 10min ile trwa wizyta.

lek. dent. Igor Koplejewski

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Uprzejmość profesjonalne podejście. Wyleczył mi wszystkie zęby na kilku wizytach. Polecam Studio Stomatologii w Wadowicach. Jestem stałą pacjentką i na pewno zostanę tam na stałe.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Jacek Namyślak

Stomatolog, Ortodonta

Zrębowa 18
43-100 Tychy

Leczyłem się z córką przez 2 lata, jestem zadowolony z wyników leczenia i znosiłem niedogodności aparatu stałego , nie jest to sama przyjemność, ale niestety tego się spodziewałem.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Antonina Krzisz-Auguścik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczne Centrum Stomatologii lek. stom. Antonina Krzisz-Auguścik
Plac Nowary 27
43-100 Tychy

Poprawienie mostu, ściągnięcie jednej korony bo druga już się nie trzymała i założenie na nowo. Szybko i sprawnie (70min). Druga wizyta: szykowanie zęba pod założenie korony, niestety okazało się że trzeba poprawić leczenie kanałowe nie skończone przez innego dentystę,( nie zauważył że ząb ma dwa kanały nie jeden), dobrze że nie poszedłem na założenie korony

Monika Śmieszek-Sowa

Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy
Al. Jana Pawła II 24
43-100 Tychy

Pani Doktor ma chyba największą wiedzę i przeszła najwięcej szkoleń spośród wszystkich stomatologów w Tychach. Gabinet doinwestowany - to i ceny nieniskie, ale absolutnie warto. Leczenie dokładne, profesjonalne - lepiej wydać raz, niż pójść do tańszego lekarza, a potem na poprawki do innego. RTG panoramiczne na miejscu, więc można od razu podjąć leczenie - nie trzeba przychodzić dwa razy, umawiać się na rtg gdzie indziej, duża oszczędność czasu. Na poważne ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Anna Niemiec

Protetyk, Stomatolog

ks. Tischnera 73
43-100 Tychy

Jeden z lepszych lekarzy w Tychach. Lekarka, bardzo empatyczna wytłumaczyła mi wszystko w bardzo zrozumiały sposób