lek. dent. Monika Kalabis-Mucowskalek. dent. Monika Kalabis-Mucowska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska

Umówiłam się na konsultacje do pani doktor w sprawie zrobienia koronek, niestety niewiele wyniosłam z tej wizyty, chyba więcej informacji uzyskałam od pani , która umawiała mnie na tą wizytę

Umówiony byłem na konkretną godzinę a zostałem przyjęty z dużym opóźnieniem, taka sytuacja powtórzyła się kilka razy. Zero punktualności, nie polecam

Zero punktualności, nie polecam

Cudowna Pani doktor dzięki niej przestałam się bać wizyt u dentysty. Spokojna , opanowana perfekcjonistka . Wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Faktycznie o cenie za usługę dowiadujemy się w recepcji już po odbytej wizycie - więc lepiej dopytac przed leczeniem. Wyleczone zęby wyglądają tak jakby były zdrowe od zawsze i nikt przy nich niczego nie ruszał. Super dentysta -goraco polecam wszystkim , którzy boją się wizyty u stomatologa :)

Super, wreszcie mam Dentystkę która naprawdę chce pomóc, wreszcie nie boję się wizyt, a nawet idę z przyjemnością :) Pani Doktor, asystentka i rejestratorka bardzo miłe i pomocne. polecam serdecznie :) I.

Pani Doktor, asystentka i rejestratorka bardzo miłe i pomocne.
polecam serdecznie :) I.

Chodzimy do Pani Moniki całą rodziną. To bardzo miła i kompetentna osoba, do tego ma dobre podejście do dzieci.

Nareszcie trafiłem do dentysty z powołania! Dwie duże plomby, prawie bez bólu. Dziękuję :)

Dwa zeby robione na dwa razy koszt 410zl za duzo w porownaniu do innych dentystow...dentysta nie podaje ceny leczenia przed i nie mowi co bedzie robil...i brak paragonu

Polecam. Mój syn miał złamany ząb. Pani doktor odbudowała go tak, że nic nie widać - super

Kupilem groupon w Bianco w Tychach: czyszczenie + bon na leczenie. Zastanawialem sie jak to bedzie wygladalo, ale zostalem mile zaskoczony. Uprzejma, kompetentna, mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim tą Panią Doktor :-)

Byłam pierwszy raz w jej nowym gabinecie. Zdecydowanie polecam. Jak zwykle bałam się dentysty, niepotrzebnie, nic nie bolało. Halina

Halina