Pan Ludomir Nowak jest bardzo uprzejmym lekarzem bardzo dobrze tłumaczy chorobe śmieszny mówi córce żeby uśmichała się na zdjęciu palca

bardzo dobry lekarz,ludzki,uprzejmy,wspaniały kontakt z dziećmi nawet tymi najmniejszymi.polecam ...............................................................................

Bardzo dobre podejście do dzieci, miły spokojny i uprzejmy. Ja jestem zachwycona!!! Gorąco Polecam!!!!

Serdeczne Podziękowania za fachową diagnozę i bardzo ciepłe podejście do mojej córki Amelki. GORĄCO POLECAM tak dobrego i oddanego lekarza!!! wdzięczna mama!!!

GORĄCO POLECAM tak dobrego i oddanego lekarza!!!
wdzięczna mama!!!

Serdeczne podziękowanie za troskliwą i profesjonalną opiekę nad naszym synem Tobiaszem Wróblewskim Rodzice

Serdeczne podziękowanie za troskliwą
i profesjonalną opiekę nad naszym synem Tobiaszem Wróblewskim
Rodzice

Lekarz budzący wrażenie mało kompetentnego, brak podejścia do ludzi - nie mówiąc o dzieciach. Potrafiący odsyłać dziecko do innego lekarza, zero konkretów w rozmowie. Lekceważący wszystko co się do niego mówi. Nie polecam.

Nieuprzejmy, lekceważące podejście do pacjenta, brak konkretów w rozmowie. Nie polecam