lekarz Łukasz Dąbrowski

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pan doktor kompetentny rzeczowy uprzejmy. Oby więcej takich lekarzy.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Pan doktor kompetentny rzeczowy uprzejmy.
Oby więcej takich lekarzy.

Polecam tego doktora. Bardzo dobry lekarz a do tego miły, uprzejmy. Operował mi pęcherzyk laparoskopowo. Wszystko tłumaczył przed zabiegiem, interesował się pacjentem przed i po operacji. Jestem zadowolony.

Pan doktor operował mojego ojca w szpitalu w Kielcach przy Kościuszki. Bardzo miły, udzielał nam wszystkich informacji, blizna po operacji niewielka. Wypisał wszystkie recepty co potrzebował tata. Polecam.

Bardzo dobry fachowiec. Wiosną szybko zdiagnozował zapalenie wyrostka i przeprowadził operację, po której dziś nie ma śladu. Dokładnie opowiedział na czym będzie polegać zabieg i był dostępny dla rodziny, której w uprzejmy sposób udzielał odpowiedzi co do mego stanu zdrowia. Po zabiegu szczegółowo opisał zalecenia. Dziś nic mnie nie boli, a znajomi ilekroć udają się do szpitala przy ul. Kościuszki, polecam doktora Dąbrowskiego. Młody lekarz, ale widać, że lubi swoją pracę i zna się na tym doskonale.

P. dr Dąbrowski operował mnie w Szpitalu św. Aleksandra w Kielcach. Do szpitala trafiłem po odcięciu palca piłą (palec trzymał się na resztkach skóry). Pan doktor zachwal zimną krew i był pełni profesjonalny. Dzięki jego dużemu doświadczeniu i natychmiastowej reakcji operacja udała się i palec został uratowany :)