Lekarze Rzeszów

lek. dent. Marta Kluz

35-074 Rzeszów

Pani Doktor to Prawdziwy Specjalista w tym co robi. Wnikliwie tłumaczy plan i sposób leczenia. Kompetentna, uprzejma i ciepła Pani Stomatolog. Profesjonalne podejście do pacjenta, gabinet bardzo przytulny. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, szczególnie polecam leczenie kanałowe...Pani Dr Marta...nie ma Sobie równych. Polecam.
Opinia dodana przez: Alicja

lek. stom. Iwona Wargocka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTAL PLUS
Hetmańska 40 A
35-078 Rzeszów

Zdecydowanie polecam panią dr, wizyty są miłe, stres przed dentystą szybko znika, wszystko jasno wytłumaczone, jakość świetna.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aleksandra Buczek

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111 Rzeszów

Byłam pierwszy raz u Pani doktor i byłam pod wrażeniem Jej uprzejmości, wnikliwości i dociekliwości w badaniu. Wszystko dokładnie sprawdziła również w moich wcześniejszych badaniach, wszystko dokładnie wyjaśniła i postawiła trafną diagnozę. Dawno nie spotkałam takiego lekarza POZ.
Opinia dodana przez: El

lekarz Piotr Futyma

Lwowska 78 A
35-301 Rzeszów

Przy pomocy ablacji dwa lata temu Doktor Futyma wyleczył mnie z mojej arytmii serca za co jestem mu bardzo wdzięczna. Pozdrawiam - pacjenka z dawnych lat
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Dominika Chmielewska

Gabinet Vision Express
al. Tadeusza Rejtana 69
35-959 Rzeszów

Trafiłem do Pani doktor Dominiki Chmielewskiej w październiku 2018r. z promieniującym bólem szóstki, liczba na doraźną pomoc. W noc poprzedzającą wizytę, z bólu odwiedziłem pogotowie dentystyczne w Krośnie tzw nocny dyżur jednak warunki jakie tam zastałem oraz osobowość samego lekarza o 4 nad ranem skłoniła mnie by zawrócić. Powiedział bym, czysty przypadek, gdyż próbowałem szukać ratunku u stomatologa, który rozpoczął mój cały dramat siedem miesięcy wcześniej, wymieniając wypełnienie amalgamatowe, naruszając ...
Opinia dodana przez: Przemysław Żychowski

lekarz Paweł Przetacznik

Reumatolog

Centrum Medyczne PULS
Ul. Lwowska 64, 35-330 Rzeszów
Rzeszów

Bardzo sympatyczny lekarz. Szybka i trafna diagnoza. Skuteczne leczenie. Punktualna wizyta, przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Iga

lekarz Piotr Muniak

ul. Nadbrzeżna 3
35-321 Rzeszów

Konował, którego nagrać w pracy i pokazywać studentom jak nie leczyć. Bardzo nieuprzejmy, podważający opinię i wyniki innych Specjalistów. Wstyd że na takich szpeców można się natknąć. Radzę nauczyć się kultury i przydałby się panu porządny ... dla utemperowania chamstwa
Opinia dodana przez: Jaruzelski

lekarz Maciej Tabisz

Dermatolog

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Moja choroba była prosta do diagnozy dla p. doktora. Pan Tabisz bardzo przyzwoity człowiek , z dobrym empatycznym podejściem do pacjenta. Polecam 👍
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Tomasz Stącel

Kardiochirurg

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Znakomity, ambitny kardiochirurg, ale przede wszystkim - wspaniały i ciepły człowiek. Tak ogromnej charyzmy i umiejętności rozmowy z pacjentem nie da się nauczyć nawet na najlepszym wydziale lekarskim, a tacy lekarze przywracają wiarę w służbę zdrowia. Żadne słowa nie wyrażą mojej wdzięczności za fachową opiekę i poświęcony czas. Panu Doktorowi życzę samych sukcesów, a wszystkim innym, którzy wybrali życiową drogę pod znakiem eskulapa równie wielkiego oddania sprawie. Chapeau bas!
Opinia dodana przez: Dziękuję!
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Chirurg naczyniowy
                                       lekarz Piotr Janik

lekarz Piotr Janik

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Klinika Anti-Age
Architektów 1/45
35-082 Rzeszów

Już miałam zrobiony zabieg - lekarz godny polecenia: fachowość , uprzejmość, ma czas dla pacjenta. Oby wszyscy lekarze podchodzili tak do wykonywanej pracy.

lek. med. Marek Żminkowski

Urolog

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Lekarz niezwykle uprzejmy, potrafi dożo poświecić pacjentowi, nie zbywa, kompetentny i dobrze przygotowany do swojej funkcji. Korzystam z jego porady lekarskiej już parę lat. Godny zaufania i polecenia. Ks. Stanisław Kopeć
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Stanisław Mazur

Kardiolog

Szopena 15A
35-055 Rzeszów

Jest to lekarz pisane przez duże "L" człowiek z powołania, a przede wszystkim - przepraszam że użyję takiego określenia rzemieślnik znający swój fach wizyta u Niego to nie tylko wypisanie recepty na dane schorzenie , ale kompleksowe spojrzenie na cały organizm i szczegółowa diagnostyka wszystkich "podzespołów". Polecam z bólem serca ( w przenośni )ponieważ wszyscy będą chcieli leczyć się u Niego, a tym samym ja będę miał wiekszy problem z ...

lekarz Robert Wojnarowski

Lwowska 74A
35-301 Rzeszów

Bardzo dobry specjalista godny polecenia. Bardzo uczciwy i oddany swojej pracy Pol roku temumiałam operowanie haluksy,doktor Wojnarowski zrobił to perfekcyjnie . Ból do zniesienia , a opieka lekarza bardzo dobra. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. med. Dorota Szuber

Laryngolog, Foniatra

Podkarpackie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Chodkiewicza 6
35-045 Rzeszów

Kompleksowe badanie, miła atmosfera podczas wizyty, badania słuchu. Zostałem skierowany na zabieg, wcześniej zostało wdrożone leczenie lekami, które przyniosło ulgę. Polecam Panią doktor.

mgr Barbara Janda

Dietetyk

Studio Urody Laura
Sikorskiego 19 d
35-304 Rzeszów

zdecydowanie polecam,Pani Janda pomogła mi zlikwidować wciąż wzdęty i obolały brzuch,poza tym nie serwuje kilkunastu suplementów,tylko dobiera odpowiedni plan żywieniowy,niestety kontroluje:),ale dzięki temu naprawdę przestrzegałam wszystkiego co zaleciła i stąd efekty

lekarz Piotr Olszówka

Kardiochirurg

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Wspaniały lekarz. Klasa sama w sobie, wiedza, kompetencja, profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Jerzy Nabożny

ul. Graniczna 4 B/6 B
35-326 Rzeszów

Bardzo miły lekarz. Dba o pacjentkę i interesuje się jej stanem zdrowia. Doskonale wykonuje swoją pracę. Jeśli ktoś ma wykonywać cesarkę, to właśnie ten lekarz. Sprawdza się również w trakcie porodów naturalnych. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Bernadetta Sobocka

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111 Rzeszów

witam Pani Dr Bernadeta Sobocka jest najlepszym Lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkalem w swojm zyciu trafnosc diagnozy podejscie do pacjeta sposoby leczenia pelne zaintersowanie przebiegiem chorby pacjeta oraz fenomenalna pamiec
Opinia dodana przez: ryszard

prof. dr hab. n. med. Robert Rejdak

Szpital Wojewódzki - Okulistyka
35-055 Rzeszów

Kiedy wielu lekarzy uznalo,ze moja siatkowka jest calkowicie odwarstwiona (jezdzilam prawie po calej Polsce)prof.Rejdak wykonal zabieg i WIDZE!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Agnieszka Ficek

Radioterapeuta

Przychodnia specjalistyczna
F. Szopena 25 A
35-055 Rzeszów

JEST BARDZO MIŁYM LEKARZEM ONKOLOGIEM, ZNA SIĘ NA FACHOWOŚCI ZAWODOWEJ W TŁUMACZENIU I LECZENIU CHOROBY, PANI DOKTÓR JEST SUMIENNYM DOKTOREM I POLECAM CHORYM ..
Opinia dodana przez: WIESŁAW